Niedziela, 19.09.2021, Imieniny: Konstancja, January
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama

Komentarze do artykułu (321)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +5
  ~ Jak kraść? Przykład idzie z góry:) -Alojzy
  Piątek, 04.01

  Ja co jakiś czas informuje zbk i ENERGA,ze mi prawdopodobnie sąsiad poprowadza prądu z licznika i co? Rachunki mam coraz wyższe o zaden technik nie przychodzi by instalacje sprawdzić. A ZBK jak kradnie pieniadze od mieszkancow doliczają im abonament za wodomierz i rozliczenie przed licznikowe to jest porządku? A liczenie zużycia c.o mimo,ze sa liczniki ciepła przez cały rok to zgodne z prawem? A zbk handlujące mieszkaniami? Ludzie sa emitowanie a mieszkania dostają ...znajomi z rodziny naczelni.ów wydziałow UM. To zgodne z prawem? A Vice preziół Lewy ma 3 mieszkania zbk przy ul.Żeromskiego to zgodne z prawem?

 2. 2
  --6
  ~ Mariusz Lewandowski
  Piątek, 04.01

  Ja mam pomysł na biznes a nawet dwa - pierwszy to zrobimy szlak turystyczny - " za znikającym prądem czyli na tropach Grupy Trzymającej Fazę " wstęp po 5 złotych do kapelusza i na wino .... drugi zgłoszę zastrzeżenie prawa własności intelektualnej do nazw " Grupa Trzymająca Faze" " Zorganizowana Grupa Prądowa" i będę je sprzedawał elbląskim hurtownia elektrycznym po czym sam otworze firmę i będę rozbił takie obejście dla oszczędnych ,,,, Oj moje zajady... Może poradnik jak nie kraść energii lub wspomnienia jak mnie faza powaliła polityczne,....

 3. 3
  +7
  ~ Mieszkaniec
  Piątek, 04.01

  Kiki filozof elbląski pobierała nauki u samego doktora Paj Hi Wo żeby teraz zaskoczyć nas swoją wiedzą na temat administracja Gdańska opłat za wodę i ogrzewanie w tym mieście.Nie porównuj Gdańska do Elbląga.

 4. 4
  +20
  ~ Elg.
  Piątek, 04.01

  Oj kiki lepiej niech prezio dalej urządza sobie wycieczki zatrudnia kolesi zamawia śmieszne ślimaki i wiele wiele innych.Pomyśl troszkę nie boli.Ja jestem mieszkańcem tego miasta i mam już tego dosyć dlatego jestem za referendum a jeśli się tobie nie podoba to nikt ci nie każe w tym brać udziału.

 5. 5
  +25
  ~ rebeka
  Piątek, 04.01

  To dobrze zorganizowana akcja, cała Peło przy klawiaturze i wali komentarze mające zniesławić inicjatywę referendum - stara doba szkoła Urbana - tle ze efekt będzie odwrotny. Ale co głupiemu po rozumie gdy korzystać zeń nie umie - dwa lata waszych rządów o tym świadczą aż nadto dosadnie.

 6. 6
  0
  ~ Fazi
  Piątek, 04.01

  Niech pan już się nie ośmiesza. To co pan pisze jest raczej żałosne i do tego pełne błędów. Komuś poniżej robi pan wyrzut, że przespał lekcje fizyki, a sam w ojczystym języku nie potrafi prawidłowo sklecić kilku zdań. Do pana nie dociera fakt, że swoimi komentarzami wyrządza więcej szkód idei referendum, niż pożytku ? Niech pan zmniejszy aktywność na forach i poprosi o zastępstwo choćby Pełnomocnika Grupy Referendalnej. Na pewno odbije się to z korzyścią dla referndum.

 7. 7
  +22
  ~ gw
  Piątek, 04.01

  Hahaha ta cała grupa i referendum to jeden wielki cyrk!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 8. 8
  +8
  ~ fotek
  Piątek, 04.01

  Nawet jeżeli kradzieży nie było, to w waszej sytuacji należałoby pilnować wszystkiego. Każda wasza akcja to nie tylko strzał w stopę, ale w łeb. Pierwsze zdjęcie z związania grupy r., wygłupy w ratuszu staromiejskim 10 grudnia no i "twarze" tego cyrku: panowie k. f., m. l., ten od palikota i florek czy tam alojzy. Kolejna kwestia brak programu, własnego kandydata, wściekle ujadanie pana l. w komentarzach. Mało?

 9. 9
  --6
  ~ n
  Piątek, 04.01

  Porażka, dobrze, że zaraz pożegnamy się z tą "grupa"

 10. 10
  --2
  ~ Mariusz Lewandowski
  Piątek, 04.01

  Misiu ja pisze pod swoim nazwiskiem jakbyś nie dostrzegł ... a cyrk faktycznie zabawny i po raz pierwszy widzę jak taktyka kładzie strategię... Tyle że prawda i tak sama się obroni...

Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2021 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.