Czwartek, 21.10.2021, Imieniny: Urszuli, Celiny, Hilarego
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama

Komentarze do artykułu (321)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +8
  ~ referendum
  Piątek, 04.01

  Mam podpisane listy- gdzie je teraz zanieść? POpaprańcy trzęsą gaciami to będą wymyślać cuda

 2. 2
  +6
  ~ Mariusz Lewandowski
  Piątek, 04.01

  Nie prowokacja ale bardzo subtelna manipulacja,,,, Proszę się uważnie wczytać w treść informacji Urzędu i porównać z komentarzami redakcji czy tzw "czytelników" Przez parę godzin referendum padło a jak poprosiłem o protokół policyjny i zerwane plomby zakładu energetycznego cisza.... Oj jak się można było tak dać podpuścić ? Oj panowie za mało graliście w szachy w dzieciństwie ,,, może warcaby ? Bierki ?

 3. 3
  +9
  ~ Fazi
  Piątek, 04.01

  Może panu wydaje się inaczej, ale popełnia pan błąd, pozostając w tak dobrym samopoczuciu. Nie pogratuluję go panu, bo mi zależy na tym, aby referendum odsunęło od władzy obecną ekipę. Nie ma pan racji, że nie można zaszkodzić słusznej idei. Pan to robi i to dość skutecznie.

 4. 4
  +11
  ~ czytelnik Info.Elbląg
  Piątek, 04.01

  Sprawa śmierdzi prowokacją na kilometr. Z niepokojem czekam następnych doniesień w sprawie poszczególnych członków grupy referendalnej. Może jakas pani poda kogoś o gwałt, może u kogoś znajda w laptopie childrenporno, kogos nieustaleni sprawcy pobiją, a ktoś inny popełni samobójstwo wieszając się lub dwukrotnie strzelając sobie w skroń... Panie Mariuszu, strzeż się Pan, kto wie kim możesz sie jeszcze okazac, Pan i Pańscy koledzy. Przesadzam? Nie, ja tylko uważnie czytam w prasie o tym, co potrafi sie dziac w całym kraju, Elbląg tez niestety może nie byc wyjatkiem.

 5. 5
  +21
  ~ jamaleg
  Piątek, 04.01

  PROWOKACJA wystraszonego Prezydenta wykonana rączkami ZBK , to i tak nie uratuje wam du*

 6. 6
  +1
  ~ fotek
  Piątek, 04.01

  Justice o czym mamy pogadać? Jaki rybnik? Ja mowie o braku mojego prywatnego braku zaufania do tych ludzi, ich sposobu działania i właściwie czegokolwiek. Są jak sędzia w panu tadeuszu "na koń siędziem i jakoś to będzie". Tyle. Pogadamy, jak przeczytasz ze zrozumieniem.

 7. 7
  --2
  ~ Mariusz Lewandowski
  Piątek, 04.01

  Drogi Fotku naprawdę nie rozumiesz ? ojojoj to jeszcze raz - nie poza licznikiem ale z licznika z klatki i cały zwiększony pobór szybko się wyliczy z danych spisanych ze wszystkich liczników to raz. .. Urząd dokonał bardzo udanej sztuczki socjotechnicznej coś zasugerował ale w domyśle. Domyślni na to poszli ja troszkę ustąpiłem i cały impet poszedł w fazę. To tylko dowód na to że stratedzy Prezydenta zaczęli ostro pracować i to znaczy że Sylwester zmobilizował ratusz do działanie co cieszy i że internetowe ramie platformy nie do końca rozumiało jak subtelna była to manipulacja i poszli jak po zwycięstwo a ja tylko postawiłem nogę pytaniem i protokół policji i zakładu energetycznego. .. Ok zabawa zaczyna się na całego czas poczytać Gudriana bo idzie na ponowną obronę Elbląga.

 8. 8
  --8
  ~ lewica
  Piątek, 04.01

  grupa to jeden wielki bałagan i brak kompetencji. Lewandowski ty jeszcze nie zgubiłeś wątku w swoich wpisach? Czy ty jesteś pod wpływem środków jakiś? Co tak ostro daje, podziel się wiedzą. Skończcie tą zabawę. wybory zweryfikują co ta władza i jak robiła a nie plebiscyt tego, że Lewandowski i spółka robi lans. Mieszkańcy Elbląga nie kupujcie tego populizmu!!

 9. 9
  --3
  ~ Fazi
  Piątek, 04.01

  Żałosne jest to kopiowanie, proszę pana. Widzę to nie tylko ja. A jutro do tego samego wniosku dojdzie dużo więcej czytelników. Ale pan uważa, że nie szkodzi pan słusznej idei. Gratuluję !

 10. 10
  +5
  ~ fa
  Piątek, 04.01

  Jaś Fasola jest nie tylko śmieszny ale i podły. Kto mieczem wojuje od miecza ginie. Zagrożenie jest duże wiec niema zmiłuj - cel uświęca środki. Ale podłość podłością wraca i to podwójną - ku przestrodze usłużnym Jasia.

Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2021 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.