Czwartek, 16.09.2021, Imieniny: Edyta, Kamil, Korneliusz
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama

Komentarze do artykułu (321)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +11
  ~ hahahahaahhahahahahha
  Sobota, 05.01

  No nie mogę, co tu się dzieje, jakie metody hahhahahaha

 2. 2
  --12
  ~ jako
  Sobota, 05.01

  A ja tak czytam wasze teksty i się zastanawiam, wszystkiemu co złe w E-gu oczywiście winien prezydent. To, że ktoś w lokalu miejskim kradnie prąd to też wina prezydenta czy jednak złodzieja??? Lepiej jakby tamten siedział cicho i wspierał złodziei?

 3. 3
  +8
  ~ Podatnik
  Sobota, 05.01

  Po wyborach nowy prezydent powinien rozpędzić ten cały prywatny folwark zasiedziały na stołkach w UM ZBK i całą reszte do ciecia włącznie.Niech zobaczą jak lekko się żyje w naszym mieście szukając pracy.Ponoć kwalifikacje mają to nie będzie problemu ze znalezieniem.

 4. 4
  --4
  ~ Pan
  Sobota, 05.01

  Przyjdzie kryska na złodziei....

 5. 5
  +8
  ~ Solidarny2010
  Sobota, 05.01

  heh zauważcie, że jesli takie akcje robią w Elblągu TO CO DOPIERO ROBIĄ POPAPRAŃCY W WARSZAWIE? Tylko zwykły leming może spokojnie uwierzyć w te bajeczki (Ps. info.elblag się teraz takze odsłoniło). Ludzie z referendum kradli prąd ale coś im nie wyszło i sami zawołali elektryka aby im to obejście naprawił ;P No i oczywiście ten elektryk POstanowił to zrobićpodczas nieobecności zainteresowanych - TAK TO MOZNA KAŻDEGO OBYWATELA OSKARŻYĆ, WIEC LUDZIE POMYSLCIE, BO KAŻDEGO Z WAS MOZE TO SPOTKAĆ - wystarczy abyscie byli niepoprawni POlitycznie - wielu za to już siedzi w aresztach za sfingowane zarzuty. Dotąd zastanawiałem się czy poprzeć gruperefe rendalną, bo majązbyt bliskie powiązania z palikotami ALE TO MNIE UTWIERDZIŁO, ŻE JEDNAK ICH POPRĘ - MAJĄ MÓJ GŁOS JAKO Solidarnego

 6. 6
  +8
  ~ MZZ
  Sobota, 05.01

  Rozumiem tych, którzy cieszą się z tej afery i w ożywiony sposób zabrali się do negowania referendum, jest hak a jak! To zapewne grupa ludzi, którzy gotowi zrobić laskę z połykiem obecnej władzy, bo bez niej oni nic nie znaczą. Szkoda mi tylko tych zagubionych ludzi, omamionych, niezdecydowanych, dla których każda informacja, nawet nie sprawdzona lub wyssana z palca, lecz podana w mediach brana jest automatycznie za tą słuszną, co przeważa szalę niezdecydowania. Przykład z życia: W towarzystwie, na świeżym powietrzu, w pewne chłodne popołudnie, zerkam na termometr i widzę 6°C. Dzielę się wiedzą, nikogo to nie interesuje. 10 minut później wiadomości w radio, pan podaje temperaturę 7°C i wszyscy razem: JEZU JAK ZIMNO!! TYLKO 7°C !!! Takich ludzi jest dużo, bardzo dużo.

 7. 7
  +21
  ~ Sojusznik
  Sobota, 05.01

  Powiedział kiedyś Gierek Edward do narodu: Ludzie Pomożecie?Tak pomożemy a co nam zostało.Trzeba wyjść na ulice jak wyszli Ci z GR i narażając się na różne oszczerstwa pomówienia i oskarżenia spróbowali i przeciwstawili się władzy.I szacun dla nich za to że pomimo to że są opluwani nawet przez tych o których dobro walczą nie dają się złamać.Macie mój głos!!!

 8. 8
  +20
  ~ Stefan Rembelski
  Sobota, 05.01

  cd.... Jak duże zagrożenie poczuli ludzie demokratycznie wybrani, ze w panice posuwają się rzeczy niegodnych. Czyżby nie wierzyli w to że potrafią się ogonic w demokratycznej procedurze jeśli referendum dojdzie do skutku? Przecież z komentarzy wynika ich ogromna intelektualna przewaga nad ta małą grupą pospolitego ruszenia, błyskotliwość umysłu i siła argumentów pozwoli elbląskiej platformie wygrać to referendum w cuglach. Ta panika jest zupełnie nie potrzebna - jesteście przecież europejczykami w każdym calu więc odpuście sobie prostackie metody

 9. 9
  +21
  ~ Stefan Rembelski
  Sobota, 05.01

  To prymitywne oskarżenie pokazuje drugą, prawdziwą twarz rządzącej w Elblągu koalicji – twarz rodem z Białorusi. Publiczne linczowanie społecznie działających ludzi. I nie ma znaczenia czy Grupa Referendalna ma program czy nie, czy jest profesjonalna czy nie – stanowi realne zagrożenie i to już jest powód by ją unicestwić za publiczne pieniądze, przy pomocy urzędników samorządowych. To działanie obrzydliwe. Nie wykluczone, że jacyś nieznani sprawcy włamią się do tego pomieszczenia, zniszczą je – zginą podpisy.

 10. 10
  +17
  ~ MIeszkaniec
  Sobota, 05.01

  Ciekawe jest to stwierdzenie które czytamy w oświadczeniu UM ...Przyłapani na gorącym uczynku... Wyjaśniam definicję znaczenia tych słów-zastać kogoś w chwili robienia czegoś złego.Z tego co wiadomo co zostało podane do publicznej informacji nikogo nie złapano na rzekomym gorącym uczynku.Pełnomocnik tej grupy był w tym czasie poza obiektem podnajmowanym od ZBK. Wniosek nasuwa się jeden to farsa i kalumnia mająca na celu ukazanie w jak najgorszym świetle ludzi z GR. Macie nasze poparcie dla referendum.

Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2021 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.