Niedziela, 19.09.2021, Imieniny: Konstancja, January
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama

Komentarze do artykułu (321)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  --3
  ~ Akka
  Niedziela, 06.01

  Current - a nie wydaje ci się, że już przed referendum powinniśmy poznać ewentualnych kandydatów, programy na rok czasu, planowane zmiany? Bo może nie watro robić referendum, skoro nie ma poważnych kontrkandydatów. Teraz to mi przypomina rewolucję październikową w Rosji - najpierw roz ***ucha a później myślenie co dalej. Trochę się tego obawiam.

 2. 2
  +3
  ~ sam
  Niedziela, 06.01

  referendum jest warto- zobaczymy czy Nowaczek dostanie wotum zaufania od mieszkańców

 3. 3
  +1
  ~ Current
  Niedziela, 06.01

  Akka zapewniam Cię a wiem trochę więcej że wszystko idzie w dobrym kierunku.Najważniejsze jest referendum a takie sprawy jak rzekoma kradzież prądu to standard w przypadkach kiedy społeczeństwo chce zmiany władzy.Wyobraź sobie że zasiadasz w UM bierzesz pokaźną sumkę co miesiąc praktycznie nic nie robiąc (jedyny wydatek to tabletki na hemoroidy bo od siedzenia na stołku można się ich nabawić) to czy za wszelką cenę nie starała byś się utrzymać przy tzw korycie?Ja miałbym propozycje niech Ci z UM zamienią się pensjami ze zwykłymi mieszkańcami i niech zarabiają po 1300 zł miesięcznie.Wtedy zobaczymy ich mądrości życiowe w realnym życiu.

 4. 4
  0
  ~ Akka
  Niedziela, 06.01

  Referendum nie powinno być celem samym w sobie. Referendum powinno być narzędziem do zmian, oczywiście na lepsze. Dlatego chciałabym poznać ewentualnych kandydatów na prezydenta miasta po referendum, ich programy na ten ostatni rok przed wyborami. Chciałabym poznać opinie liderów Grupy Referendalnej na temat planów miasta na te 12 miesięcy. Prąd mnie nie interesuje. Interesują mnie intencje tych osób i plan dla miasta.

 5. 5
  +1
  ~ Current
  Niedziela, 06.01

  Akka kończąc ten temat powiem tyle że wszystko w najbliższym czasie będzie podane do publicznej wiadomości. Pozdrawiam sojuszników i oponentów.

 6. 6
  +6
  ~ sam
  Niedziela, 06.01

  referendum to nie wybory

 7. 7
  +3
  ~ Tak uważam
  Niedziela, 06.01

  Do Akka nie przesadzasz w swoich spostrzeżeniach gdzie ty widzisz komentarze nawołujące do linczu.Chyba ty siejesz tu propagandę i twoje słowo o spokój ma odwrotne znaczenie.Prawdopodobnie jakiś bałwan coś napisał ale redakcja już to usunęła a co do wymiany słów są ostre zarówno jednych jak i drugich ale nie przekraczają dobrego smaku.Poza tym ludzie muszą być świadomi odpowiedzialności co piszą w swoich komentarzach

 8. 8
  --33
  ~ Alojzy
  Niedziela, 06.01

  Redakcja info.elblag powinna nie tylko tu ale i na stałę wprowadzić rejestrację dla komentijących pod artykułami.Każdu by się zastanowił wtedy,i ja także, co pisze pod spodem.W dzisiejszych czasach ,mimo wszystko jest jednak trudno namieżyć adres IP komputera piszącego komentarze.A no dla tego,ze min.istnieją programy,które sekwentystycznie IP komputera zmieniają co 20sekund. I co?Redakcjo,rejestracja i lohowanie to podstawa wiarygodności Waszej gazety.

 9. 9
  --3
  ~ dr.Hause
  Niedziela, 06.01

  I jak ten głupiec , u mądrości wrót . Stoję jak osioł - i tyle wiem , com wiedział w przód .

 10. 10
  +1
  ~ matka
  Niedziela, 06.01

  czy starostwo ktorym rzadzil p. nowaczyk splacilo jego dlugi i dlaczego nie odpowiedzial za swoje zle decyzje ktore ktore przysporzyly wiele strat za ktore i tak placi podatnik,,co do kontroli energetycznej to dlaczego dopiero teraz byla ona a przez kilka lat firmy ktore wynajmowaly pomieszczenia nie byly nenkane kontrolami przypomina mi to stare ubeckie metody,widac ze pan sie bardzo boi o swoj stolek ze posuwa sye pan do takich czynow,co stolek zaczyna dymic?

Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2021 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.