Niedziela, 19.09.2021, Imieniny: Konstancja, January
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama

Komentarze do artykułu (321)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +14
  ~ Srefan Rembelski
  Sobota, 05.01

  Oto do czego służy Biuro Prasowe Urzędu Miasta a szerzej Departament Komunikacji - Do brutalnej prymitywnej walki politycznej. Pieniądze nasze podatników wykorzystywane są do linczowania inicjatywy społecznej. Czy noże niebawem ukażą się materiał o członkach grupy referendalnej że maltretują zony biją dzieci a cześć z nich to sataniści ? to podła cyniczna i niegodna metoda walki z obywatelami, to zdziczenie obyczajów. Panie prezydencie proszę się odciąć jednoznacznie od tych działań i powstrzymać ten proceder.

 2. 2
  +8
  ~ mieszkaniec
  Sobota, 05.01

  Część wpisów robią chyba idioci albo tak tępi albo tak głupi. Przecież Lewandowski jest członkiem grupy referendalnej która się podjęła walczyć z tą PO wską mafią a nie kandydatem na Prezydenta. I chwała mu za to. Kandydaci na Prezydenta ujawnią się po wygranym referendum jest to normalne w demokracji a my mieszkańcy wybierzemy naszym zdaniem najlepszego. Oby nie z PO bo to partia oszustów i przekrętów. Powodzenia.

 3. 3
  +13
  ~ Zniesmaczony PO
  Sobota, 05.01

  Panie prezydencie nie do tego służy biuro prasowe UM. Nieładnie, oj nieładnie. PRosze pokazać ze ma pan klase.

 4. 4
  +6
  ~ mieszkanie 2
  Sobota, 05.01

  Władza Elbląga już sięgnęła dna... Strach w oczach, no i dobrze...Zapomnieli dla kogo są i po co.... Odkąd rządzi PO ze swoimi poplecznikami z Elbląga zrobi swój własny folwark...

 5. 5
  0
  ~ AntyAnarcista
  Sobota, 05.01

  Proszę wyobrazić teraz sobie jak będzie wyglądał Elblag po takich wyborach. Brak pomysłu na rządzenie i brak kandydata powoduje, ze do następnych już tylko za rok będzie: nicości, żadnych decyzji, wszystkie roboty zostaną wstrzymane i dokańczane przez 10 lat. Brak pomysłu na zarządzanie finansami i plany powszechnego rozdawnictwa spowodują dług publiczny przekraczający granice upadłości gminy. Krytyka obecnej władzy motywujaca ja do pracy jest w pelni zasadna, ale nie można sie zgodzić na rządy pokroju anarchii. A wizja anarchii wisi w powietrzu.

 6. 6
  +14
  ~ szlag by to ....
  Sobota, 05.01

  Referendum za odwołaniem pasożyta : TAK! , TAK! , TAK! TAK! , TAK! , TAK! TAK! , TAK! , TAK! TAK! , TAK! , TAK! TAK! , TAK! , TAK!

 7. 7
  --4
  ~ kiki
  Sobota, 05.01

  Panie były kandydacie na prezydenta niech Pan nie martwi sie o pieniadze podatników tylko niech Pan raz samodzielnie oceni sytuację.Ta godna pożałowania inicjatywa organizowania referendum nie dała nic dobrego a jedynie doprowadziła do polaryzacji nastrojów wśród niewielkiej części społeczeństwa i wzbudzenia nadzieję że dalej będziemy mieli darmowe parkingi ,komunikację miejską, tanie albo darmowe bo finasowane przez innych obywateli mieszkania i td. To zwykły populizm którego nie powinni popierać ludzie którzy wiedzą skad biorą sie pieniadze w budżecie.Nawt jeśli bedziemy mieli nowego prezydenta to prawda i tak jest brutalna Zrobi dokładnie to co musiał zrobić obecny.

 8. 8
  0
  ~ jan
  Sobota, 05.01

  panie prezydencie pokaz klasę to tylko referendum jak jesteś dobrym gospodarzem to nim zostaniesz jak elblążanie dadzą ci zaufanie chyba ze się boisz i podkładacie świnie grupie referendum

 9. 9
  +6
  ~ Eryk
  Sobota, 05.01

  takie sa metody walki z przeciwnikami Politycznymi PO ! Zapomnieliscie jak rozlnik zapytal sie Tuska "jak żyć" to w nocy miał ABW na karku - PO to Stanilizm

 10. 10
  --3
  ~ kiki
  Sobota, 05.01

  Eryk ty nie dowidzisz albo nie dosłyszysz To nie był rolnik tylko plantator a to wielka róznica Miał duzy dom którego ty nie masz i był nie ubezpieczony ,a to opiekuńcze państwo z twojej kasy zafundowało mu oaszkodowanie. A co do abw to niby skąd masz ta wiedzę ,byłeś i widziałeś czy powtarzasz bzdury ..

Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2021 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.