Czwartek, 16.09.2021, Imieniny: Edyta, Kamil, Korneliusz
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama

Komentarze do artykułu (321)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  --9
  ~ zatroskany
  Sobota, 05.01

  Tu już zaglądają tylko frustraci z Grupy Trzymającej Prąd. Normalni ludzie na zakupach planują weekendowy relaks. Ilość minusów będzie wprost proporcjonalna do tej tezy. Jak kradniecie teraz to co będzie później jak dorwiecie się do tzw. koryta?

 2. 2
  +10
  ~ dr.Hause
  Sobota, 05.01

  Wielka mi rzecz . Trochę prądu na lewo , na zaparzenie herbaty . Przyniesionej przez zadłużoną , lada dzień eksmitowaną babcię , chorą na tyfus .Jeden czajniczek znaleziony przez Florka w okolicy ratusza . W głowie się nie mieści jak hulaszczo żyją urzędnicy .Taki czajniczek ledwo obity i już na śmietnik . Krwiopijcy .Nieuki .Kończą uniwersytety , piszą magisterium , a nie wiedzą jak płynie prąd . Do mądrzenia to każdy , a od puszeczki z korytarza do pokoju to żaden nie umie .Po co mają się kręcić dwa liczniki ? Jak może jeden , trochę szybciej . Ale na szczęście są na tym świecie ludzie , którzy nie myślą . Którzy żyją oparami absurdu . Jakie to szczęście , że jest ich tylu . Szkoda ,że żaden nie zna się na czynnościach administracyjno-prawnych . To się załatwi po wyborach ?

 3. 3
  +3
  ~ Mieszkaniec Miasta
  Sobota, 05.01

  O nasz filozof elbląski KIKI znowu nadaje. Udaj się na kurs językowy ojczyzna -polszczyzna (oaszkodowanie).Nadajesz się z tymi komentarzami do pracy w UM uważam że Twój poziom wiedzy zostanie doceniony przez obecnie jeszcze pracujących tam urzędników.Może nawet załapiesz się na wczasy pod gruszą docenią Cię.A do mieszkańców powiem tylko jedno kto chce podpisze kto niechce nie uczyni tego mamy demokracje więc możemy z niej korzystać.

 4. 4
  +17
  ~ Olka
  Sobota, 05.01

  Metody rodem ze stalinizmu... ;-) Panie prezydencie można grać ze społeczeństwem w szachy ale żeby tak prymitywnie ;-) Miałam nadzieję, że traktujecie Elblążan poważnie a tutaj ***iarstwo na poziomie SB z 1970- wstyd i nie przystoi do XXI wieku. Ludzie nie są aż tak głupi jak sądzicie.

 5. 5
  --8
  ~ komisarz
  Sobota, 05.01

  Wszystko zaczyna sie od jakiejs idei. Ta pseudo rewolucja również. Tylko pamiętajcie, że wszystko, co rodzi się z frustracji kończy się zle. Czyste intencje są na początku, a później jest kasa. W tym przypadku na początku był prąd... Lewy.

 6. 6
  +7
  ~ fgg
  Sobota, 05.01

  Niech prezydent zrobi z nich więźniów politycznych jak na Białorusi

 7. 7
  +10
  ~ %
  Sobota, 05.01

  Z WROGIEM WALCZY SIĘ NIE ZAWSZ E GODNIE.

 8. 8
  +2
  ~ Zksw
  Sobota, 05.01

  Tylko tak można to nazwać ... Wart Pac pałaca, a pałac Paca

 9. 9
  --8
  ~ Marian
  Sobota, 05.01

  Zgadzam się z osobą poniżej Jedni warci drugich !!!!

 10. 10
  --9
  ~ kiki
  Sobota, 05.01

  Drogi Mieszkańcu Miasta.Nagnij nieco swoją inteligencje i zechciej odróżnić brak wiedzy od błędu który popełniłem. Myślę że dasz radę. Nie lekcewż wczasów pod gruszą bo lekceważysz również ludzi którzy z nich korzystają a to duże osiągnięcie socjale.

Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2021 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.