Czwartek, 16.09.2021, Imieniny: Edyta, Kamil, Korneliusz
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama

Komentarze do artykułu (321)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  --1
  ~ Mariusz Lewandowski
  Sobota, 05.01

  Alojzy nie wiem jak ci idzie ale ja ten cud widzę na ulicach - każdy podpis to cud i fakt że paru "szołmenów i frustratów" zwróciło uwagę Pana Prezydenta Grzegorza Pierwszego Wielkiego to cud. Teraz czas na resztę mieszkańców. Ja tam nierządu nie piętnuje -przynajmniej tego na ulicach , ale , przeszkadza mi tylko ten polityczny ,,,, Do 223 a może ty ? Może to twoja szansa ? Masz pomysł to się zgłoś . Jak będziesz dobry masz mój głos.

 2. 2
  +11
  ~ Elg.
  Sobota, 05.01

  Poczytajcie http://www.se.pl/wydarzenia/kraj/prezydent-z-po-krzysztof-nowaczyk-grozi-kandydatom-pjn_204389.html To co tu się dziwić że mamy aferę z prądem.

 3. 3
  --13
  ~ Poinformowany
  Sobota, 05.01

  A słyszeliście numer z tym,że te ludki dostają po 20zł za podpis ha ha ha.Od Palikota oczywiście,czyli co,nie opłaca się robić afer i nachodzić ludzi po domach w takim kryzysie?Żenada :D:D:D

 4. 4
  --15
  ~ Zawada
  Sobota, 05.01

  Ludzi tracą pracę i będą ją tracić,w całym kraju tak jest.Ale oczywiście w Elblągu,to wina Nowaczyka...pustaczki.A skoro mamy tak mało zasobów finansowych,to kto zapłaci za ewentualne referendum(przegrane z góry oczywiście).No kto??My oczywiście,a co,nie stać nas?A po Poinformowanego-nie bał bym się tam tego chodzenia po domach i zbierania podpisów z PESELEM(uwaga ta informacja będzie potem jawna).Nikt z tych "namówionych" nie podpisuje przecież deklaracji,że przyjdzie na referendum :) Pozdrawiam wszystkich zniesmaczonych elbląskich "małych ludzi o małych rozumkach" :D

 5. 5
  +10
  ~ jam
  Sobota, 05.01

  będą wybory Nowaczyka zastąpi ten co umie zadziać miastem a nie koleś-owanie zapraszam na referendum macie mój głos

 6. 6
  --1
  ~ Mariusz Lewandowski
  Sobota, 05.01

  Hola hole drodzy platformersi znów pesele i kredyty bankowe ? Już płatne listy jawne dane ? A gdzie moja faza ??? Przestałem być złodziejem ? Tu kradłem prąd za dwa piwa a na zawadzie daje po 20 zł od podpisu ? A te 20 zł to przepraszam - w anioniach czy kationach ? A może wiadro fazy ?

 7. 7
  +8
  ~ Spostrzegawczy
  Sobota, 05.01

  Oj pali się koło tyłków pali skoro wypisujecie takie bzdury.Polecą pensyjki po kilkadziesiąt tys.miesięcznie nagrody roczne 13 pensje i wiele wiele innych apanaży po referendum zobaczymy jakimi jesteście orłami bez kolesi u władzy a poprzednie stanowiska już obsadzone ciasno będzie! UP wszystkich przyjmuje wszak wykształceni jesteście i jak wyrzucacie panu Lewandowskiemu umiecie poprawnie pisać.Tylko to my ten plebs jak ja i on płacimy wam pensje i sponsorujemy wycieczki chyba o tym zapomnieliście.Jestem za referendum macie mój głos.Rozpędzić to towarzystwo.

 8. 8
  +9
  ~ :-(
  Sobota, 05.01

  Kurcze a ja podpisałem za darmo.Poinformowany powiedz gdzie płacą dwoma rękami będę się podpisywał.Wiesz że utajnianie tego typu informacji jest karalne.I jednego kolesia grzesia będzie mniej.

 9. 9
  +12
  ~ NAJWIĘKSZY PRZEKRĘT w UM i ZBK
  Sobota, 05.01

  Największy przekrętów Nowaczyka to sprzedaż kamienicy przy ul. Browarnej z działającą szkoła tańca " Promyk". Kamienica nalezy do ZBK sprzedano ja za 1 zł marszałkowi wojewodztwa szuwarowo-bagiennego,kamienice warta ponad 1 milion zł. od Elblazan zbk rządy zapłaty grubych tysiecy złotych za wykup mieszkania. Ten sky trafił już do CBA albowiem śmierdzi mi tu na wylot korupcją. Namawiam ludzi kupuje mieszkania zbk za złotówkę. Ciekawe czy wam je sprzedadzą? ( Alojzy)

 10. 10
  --5
  ~ fifek
  Sobota, 05.01

  Panie Mariuszu.Nie chodzi o ilość skradzionego prądu .Chodzi o sam fakt kradzieży.To tak pan zamierza rządzić miastem?Jeszcze nie zaczął,a już kradzieże?Rany,pan tego nie rozumie. Ale ja rozumiem,dlaczego....

Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2021 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.