Niedziela, 19.09.2021, Imieniny: Konstancja, January
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama

Komentarze do artykułu (321)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +11
  ~ obiektywny
  Niedziela, 06.01

  Mi wystarczy ,że nowy Prezydent obieca 1. Nie będzie więcej ustawionych konkursów na stanowiska w UM i placówkach edukacyjnych 2.Nie będzie wydawał naszych pieniędzy na prywatne przyjemności 3. Będzie dbał o dobro Elbląga a nie Olsztyna 4. Będzie w sposób demokratyczny ubiegał się o fotel prezydenta i nie przeszkadzał opozycji w sposób tak bezczelny jak robi to w tej chwili.

 2. 2
  0
  ~ podpisy.....
  Niedziela, 06.01

  podpisy zbierają na ul.Czerwonego Krzyża w piwnicy ,od strony ul.Hetmańskiej ,tak jak widac na zdjęciu.

 3. 3
  --6
  ~ Stary Mieszkaniec EG
  Niedziela, 06.01

  MIESZKAŃCY ZBIERAJMY PODPISY ZOSTAŁO OKOŁO 3 TYG WIĘC BIERZMY SIĘ DO ROBOTY!!!

 4. 4
  +5
  ~ Alojzy
  Niedziela, 06.01

  Bravo dla konkurencji medialnej.4 !Zdjęcie obrazuje ,ile nakradł Nowaczyk"legalnie" przez 2 lata nieudolnych rządów PO w Elblągu.Poczytajcie!

 5. 5
  +12
  ~ teraz widze to jak na dłoni
  Niedziela, 06.01

  Widać po dzisiejszych komentarzach, że do Grupy Trzymającej Prąc przyssali się wypieprzeni na zbity pysk przez Nowaczyka dawni ludzie Słoniny. Świetnie to było widać 10 grudnia w ratuszu staromiejskim jak były kierownik inkubatora nowoczesnych technologii został zgaszony przez jednego z wiceprezydentów. Tak to jest jak ruszasz ***o to Cię obsmaruje i będzie chciało wrócić aby pobierać apanaże, a trochę tych ludzi Słoniny zwolnił niestety nie wszystkich. Tak jak Kaczyński chciał powypieprzać skorumpowanych sędziów, prokuratorów dobrać się do dup skundlonych dawnych ludzi opozycji i co się stało zniszczyli go. W Elblągu to nie przejdzie dawni aparatczycy poprzedniego prezydenta. Możecie zaklinać rzeczywistość ale elblążanie na wasze pustosłowie się nie nabiorą.

 6. 6
  --14
  ~ jan
  Niedziela, 06.01

  jak zbierzemy podpisy to odda

 7. 7
  --14
  ~ Jerzy
  Niedziela, 06.01

  Drodzy Elblążanie jeżeli kochacie nasze miasto to zbierajcie podpisy bo czasu zostalo malo. Pelna mobilizacja.Jeżeli będziemy razem wygramy,a jeżeli damy się sklucić to po nas.Dlatego bądźmy mądrzy przed szkodą...Czasu naprawdę zostalo bardzo malo.

 8. 8
  +75
  ~ ?????
  Niedziela, 06.01

  PANIE LEWANDOWSKI, NIECH PAN ODPOWIE MIESZKAŃCOM ELBLĄGA, CIĄŻĄ NA PANU JAKIEŚ PRAWOMOCNE WYROKI SĄDOWE ? BEZ ŚCIEM I KRĘTACTW, O KTÓRE POSĄDZA PAN RZĄDZĄCYCH. KRÓTKO I NA TEMAT: TAK CZY NIE ?

 9. 9
  --12
  ~ sem
  Niedziela, 06.01

  nie o Lewandowskiego tu chodzi tylko Nowaczyka musimy odpędzić od koryta zęby nie było za późno

 10. 10
  --17
  ~ Sta czyk Elbląski
  Niedziela, 06.01

  No to Nowaczyk ma problem,bo...ponad 5000 Elblążan niePOprawnych POlitycznie,nie da się zamknąc w areszcie przy ul.Halickiej:) z Powodu...braku miejsc:)

Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2021 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.