Niedziela, 19.09.2021, Imieniny: Konstancja, January
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama

Komentarze do artykułu (321)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  --20
  ~ lewica
  Sobota, 05.01

  Zróbcie referendum czy można kraść prąd czy nie. Na pewno będzie ciekawie!!

 2. 2
  --9
  ~ Kiki
  Sobota, 05.01

  Panie Stefanie i tak nie ma Pan szans na prezydenturę. Nie nadajesz się Pan już na starcie. Te komentarze to kompletny brak chęci do obiektywnej i rzetelnej oceny działań grupy tzw referendalnej oraz ostatnich zdarzeń związanych z jej działaniem..To jest zwykły populizm .A to się podoba tylko tym którzy lubią kiełbasę wyborczą. Na szczęście w ostatnich wyborach dostał Pan odpowiednią notę .

 3. 3
  --4
  ~ Kkkjggghj
  Sobota, 05.01

  Co dalej po terefererendum? Kto stanie jako włodarz miasta? Widzę tu tylko parcie do anarchii, bez żadnego pomysłu na dokończenie tego. Ludzie którzy zaufali zbieraczom podpisów bedą mieli im za złe za chwile wszystko, a przede wszystkim brak racjonalnej wizji zmian, a ci którzy im nie zaufali będą drwic na każdym kroku z tej próby. Ruch Palikota po tej porażce nigdy nie powinien w Elblągu się podnieść. W sytuacji gdy ta inicjatywa okaże się porażką z nieprzemyślanego działania powinna przekreślić udział Panów iniciatorow w życiu politycznym na zawsze.

 4. 4
  +8
  ~ eg
  Sobota, 05.01

  http://www.se.pl/wydarzenia/kraj/prezydent-z-po-krzysztof-nowaczyk-grozi-kandydatom-pjn_204389.html ja mam z puszki poprowadzone swiatlo do piwnicy to tez kradne dlacego od 6 lat nikt nie zainteresowal sie , przeciez to nie jest kradziez rozumiem jak z przed glownego licznika by mieli podlaczone , teraz najlepiej wine zwalic na nich bo KORYTO SIE KONCZY

 5. 5
  --16
  ~ Kiki
  Sobota, 05.01

  Przypominam że ostatni sondaż z 04 01 2013 -PO 42 % poparcia.Więc nawet jak zawiera spory błąd to i tak jest bardzo wysokie.Na świecie już były dwie rewolucje. Za każdym razem spadało tysiące głów a zmieniało się tylko tyle że na majątkach zawłaszczonych zmieniał się właściciel .

 6. 6
  +11
  ~ Stefan Rembelski
  Sobota, 05.01

  Jak nie wiesz jak się zachować to się zachowaj przyzwoicie. Ja się takimi zachowaniami do jakich się posuwa Biuro Prasowe Urzędu Miasta Elbląga brzydzę, i nie ma to nic wspólnego z sympatię bądź antypatią do Grupy Referendalnej. Nazwiska jej członków słyszę po raz pierwszy, nie oceniam ich i tego co robią. Maja do tego prawo. Podpisuję się swoim nazwiskiem bo takie mam zasady aby nie tchórzyć wtedy gdy trzeba wyrazić swoją opinie, zatrzymać się i stanąć w obronie ludzi oskarżanych i pomawianych w sposób podły z cynicznym zamiarem zniesławienia. Więc każdy kto w swoim komentarzu chce się posłużyć moim nazwiskiem niech odsłoni twarz - tego wymaga dobre wychowanie i kultura wymiany poglągów

 7. 7
  +26
  ~ .......
  Sobota, 05.01

  Mam to gdzieś kto organizuje referendum, popieram obiema rękoma. Czy wy nie widzicie tego co jest tak oczywiste, w niejednym artykule i komentarzu było o tym pisane. Nowaczyk doprowadził Elbląg do ogromnego zadłużenia i to jeszcze nie koniec. W tej chwili jest 300 000 000 długu (Słonina oddawał miasto z długiem 65 000 000) Nowaczykowi wystarczyło na takie zadłużenie miasta zaledwie 2 lata-a co dopiero będzie za nastepne 2 !!!!!!!!!! Teraz są podwyżki bardzo wysokie , a za następne 2 lata ZBK podwyżka o 200 % ???Dziwi mnie to że są idioci, którym przeszkadza wydanie pieniędzy na referendum, a nie przeszkadzają imprezy Soi w "tanim" Gołębiewskim czy wycieczki Nowaczyka, już nie mówiąc o innym przekrętach obecnie panującej władzy. Ja będę popierał tę inicjatywę, żeby odwołać tych POpapranców

 8. 8
  +12
  ~ ilios
  Sobota, 05.01

  oni kradna prad a PO okrada wszystkich polakow diabelskimi cenami paliw,złodziejskimi podatkami za byle gowno itd wiec kto tu jest zlodziejem?

 9. 9
  --5
  ~ GTP
  Sobota, 05.01

  Grupa Trzymająca Prąd otrząsnęła się z pierwszego szoku i przystąpiła do zmasowanego ataku. Już wiem dlaczego mi tak w późnych godzinach nocnych światło mruga. Panowie minusują, komentują, sieją zamęt w głowach elblążan, aż styki iskrzą. Nic dziwnego, w końcu to elektrycy.

 10. 10
  --12
  ~ GTP
  Sobota, 05.01

  @ ilios też nie cierpię PEŁO i dlatego spękałem jak zobaczyłem że Grupa Trzymająca Prąd robi takie praktyki, a jeszcze do władzy nie doszli. To co potem. Wolna amerykanka. Pierwszy nam prąd odetną, potem wodę, a potem będzie Kononowicz ich guru.

Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2021 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.