Niedziela, 19.09.2021, Imieniny: Konstancja, January
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama

Komentarze do artykułu (321)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  --5
  ~ kiki
  Piątek, 04.01

  Oj Panie Mariuszu stał się Pan nerwowy.Tym razem słowa krytyki za brak powściągliwosci . Objechał Pan doktora za bardzo celną moim zdaniem ocenę sytuacji .Rozumiem Pańskie zdenerwowanie ale mleko już się rozlało i musi Pan przyzwyczaić się do nowej sytuacji.Nie zawsze się wygrywa tym bardziej że przeciwnik jest zdecydowanie liczniejszy i nie uwierzy w powszechną szczęśliwość .

 2. 2
  --9
  ~ przyjaciel reala
  Piątek, 04.01

  ja też mam obawy, że za mało nas będzie a nowych nie zyskamy do zbierania głosów za zmianą (ale pogadajmy na skype)

 3. 3
  --14
  ~ Mariusz Lewandowski
  Piątek, 04.01

  Oj Panowie nie czytacie ... a szkoda . Przestępstwo wymaga wezwanie zakładu energetycznego i policji zgromadzenia materiału dowodowego poza tym stwierdzenia że instalacja jest nielegalna wymaga prawomocnego wyroku sądowego ... Bajka tyle że przyszedł Instalator z firmy Elamar Eletric i naprawił instalacje... Czyli co - ZBK zleciło zatarcie śladów przestępstwa ? ***nięcie Prezydenta ,,,, a może jednak warto pozwać go o ochronę dóbr osobistych tyle że czyich ? Moich ? Grupy ? ZBK ? Czy poprzedniego najemcy ? Oj dowcipaski w tym Urzędzie ....

 4. 4
  --10
  ~ płacz
  Piątek, 04.01

  lokal dostali ZA DARMO od miasta, podkreślam ZA DARMO, to sami za prąd nie mogą zapłacić- ciekawe który z członków grupy chce być nowym prezydentem? jakiś elektryk może?

 5. 5
  0
  ~ Kiki
  Piątek, 04.01

  Panie Mariuszu proszę zachować spokój bo już po dwa razy zapisuje Pan swoje komentarze

 6. 6
  +8
  ~ dirtel
  Piątek, 04.01

  ale się pan miota, a to już pozamiatane

 7. 7
  --9
  ~ ustawa
  Piątek, 04.01

  Łatka "złodzieje prądu " została skutecznie przyłatana. Referendum to była mrzonka, a teraz zostało sennym marzeniem :-)).

 8. 8
  +2
  ~ kotek
  Piątek, 04.01

  Trzeba im przyznać że pomysł mieli dobry z tym referendum. Teraz się zrobi o nich głośno a za dwa lata będą na plakatach, folderach, ulotkach, w telewizji już byli. A potem zasiądą w Radzie Miejskiej i będą ściągać apanaże o których tak marzą. I już ich elblążanie będą g. obchodzić. I taka jest niestety prawda. Tylko władza im w głowie. Tak im zaśmieca umysły, że popełniają tak prostackie błędy.

 9. 9
  --17
  ~ Mariusz Lewandowski
  Piątek, 04.01

  O przepraszam ale to w końcu korepetycje z fizyki no to powiedzmy - powtarzamy materiał...

 10. 10
  --5
  ~ ruchalikota
  Piątek, 04.01

  @ Kiki Pan Mariusz tak się wkurzył na sieroty z Grupy Trzymającej Prąd, że każe im teraz po dwa razy plusować swoje komentarze.

Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2021 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.