Piątek, 14.06.2024, Imieniny: Bazyli, Eliza, Justyna
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama

Podstrony / Reklama - banery

Info.elblag.pl to serwis otwarty na wiele form reklamowych. Oprócz miejsc przygotowanych pod ofertę Państwa firmy, jesteśmy otwarci na umieszczenie reklam w „nietypowych miejscach”. Wszystko zależy od Państwa pomysłu.

Wszystkie reklamy, formy graficzne, banery animowanie, zdjęcia itp. mogą Państwo zamówić w jednym miejscu – nasza oferta jest kompleksowa. Wszystkie prace wykonujemy na miejscu, nie podzlecamy żadnych prac – to jest gwarancją szybkiej realizacji projektu i dobrej ceny.

Niektóre usługi związane z niniejszym serwisem są łączone w promocje z usługami świadczonymi przez wydawcę serwisu – Agencję Reklamową GABO s.c.
 


WAŻNE!!

Od 17 października 2023 do odwołania ceny banerów uzgadniane są indywidualnie.  Poniższe ceny są nieaktualne i nie obowiązują. Kontakt telefoniczny 601-723-048 lub mailowo na  m.gajek@gabo.pl


Zapraszamy do skorzystania z szerokiej oferty miejsc banerowych w serwisie info.elblag.pl.

Zapoznaj się z charakterystyką poszczególnych miejsc banerowych:

     

 

 Ceny netto. Należy doliczyć podatek Vat 23%. Termin realizacji zamówionej usługi uzależniony od formy przekazania materiałów tekstowych, konieczności wykonania zdjęć, itp. Zwykle wynosi od 3 do 7 dni roboczych.

Ceny nie są ostateczne. Można je negocjować w przypadku zamówienia większej kampanii reklamowej, lub w przypadku łączenia usług z usługami serwisów: mierzeja.com lub zulawy.com

Jesteśmy jednym serwisem, który pomaga klientom przy wykonaniu wpisów. Współpraca nie zaczyna i nie kończy się w momencie udostępnienia loginu i hasła.

Zapraszamy do współpracy. Aby zamówić wpis branżowy należy skontaktować się z Agencją Reklamoweą GABO – wydawcą serwisu,

 

Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2024 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


0.027654886245728