Czwartek, 21.10.2021, Imieniny: Urszuli, Celiny, Hilarego
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama

Komentarze do artykułu (321)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +2
  ~ Mariusz Lewandowski
  Piątek, 04.01

  To już nie o fazie ? Przeszło ? Już nie kradłem ,... No Panowie co jest mam szykować szczoteczkę czy wracamy z poszukiwania fazy do braku programu i prezydenta ? Więcej uporu może Kirchoff się jednak mylił ? Może są jakieś zniszczone plomby i protokół policyjny ? Hajjda heja

 2. 2
  --8
  ~ orlej
  Piątek, 04.01

  Proponuję pomysłodawcą referendum napisanie powieści dla frustratów "Przeminęło z prądem".

 3. 3
  --15
  ~ Mariusz Lewandowski
  Piątek, 04.01

  Dzięki ale jakoś wole pod prąd... Ale co jednak coś kradnę czy nie kradnę ? Butle Lejdejskie napełniam i do domku z fazą pod pachą czy ładuje akumulatorki do telefonu poza licznikiem ?

 4. 4
  +9
  ~ Justice
  Piątek, 04.01

  Fotek poczytaj o referendum jakie miało miejsce w Rybniku w sprawie odwołania SM i sam się zorientujesz o co tu chodzi.Referendum o odwołanie SM przeprowadza się dokładnie tak samo jak o odwołanie Prezydenta miasta i rady miejskiej.Poczytaj a wtedy pogadamy.

 5. 5
  +2
  ~ Fazi
  Piątek, 04.01

  Co z tego, że posty podpisuje pan swoim nazwiskiem. Tu nie o nazwiska chodzi. Sam pan to powtarza, jak mantrę. Ciagle powtarza pan, że głos ludu, elblążan jest ważny, a nie przynależność polityczna, społeczna, czy nazwisko. Trudno zrozumieć, że właśnie podpisując się nazwiskiem pod swoimi, wątpliwej jakości, często błazeńskimi komentarzami, wyrządza pan szkodę wszystkiemu, co związane jest z referendum ? Niech pan zastanowi się nad tezą, czy jest pan jeszcze twarzą tej idei, czy już raczej kimś, kto jej zagraża ?

 6. 6
  --11
  ~ luzak
  Piątek, 04.01

  i było sobie referendum, zaczeli kombinować szybciej niż rządzić

 7. 7
  --8
  ~ Mariusz Lewandowski
  Piątek, 04.01

  Nie byłem niczyja twarzą i nie aspiruje do tej roli to po pierwsze. Raczej z zamiłowaniem zachęcam do samodzielnego myślenia / taka naleciałość mi została zawodowa/ . To przeciwnicy referendum robią ze mnie twarz a je mam raczej "pysk" i to niewyparzony jak widać .... Nie można zaszkodzić idei która jest słuszna - to tylko iluzje i dlatego te ataki na moją osobę bardzo mnie bawią a co więcej - sam je prowokuje. Język wroga trzeba znać . A jak czuje się silny łatwiej popełnia błędy co dziś widać jak na dłoni .... Nawalczyli się chłopaki a na brak protokołu policyjnego siły nie ma ... szkoda a normalnie już się czułem " powalony z fazą" ...

 8. 8
  +3
  ~ 100% Elblążanin
  Piątek, 04.01

  Prowokacja.....

 9. 9
  --5
  ~ Mariusz Lewandowski
  Piątek, 04.01

  Oj luzak jest tak maksyma - " ustąp by zwyciężyć" Stare to i dobre jak widać ...

 10. 10
  +1
  ~ 100% Elblążanin
  Piątek, 04.01

  Prowokacja..... Panowie róbcie swoje !

Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2021 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.