Niedziela, 19.09.2021, Imieniny: Konstancja, January
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama

Komentarze do artykułu (321)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  0
  ~ almondt
  Piątek, 04.01

  Pracowałem w zakładzie dostarczającym prąd i jeżeli ktoś zdłasza taki fakt do Policji to chyba nie są żarty, Pamiętam jak do jednego z zakladów /znanego biznesmena/ również "przyjaciele" podłączyli prąd i zostało to zgłoszone do policji to nic nie dały smieszne tłumaczenia - zresztą podobne jak powyżej - Policja wyjaśniła to jednoznacznie. Jestem za karaniem wszystkich złodziei, niezależnie od proweniencji politycznej. Karać i to surowo!!!!

 2. 2
  +5
  ~ nowa prawica
  Piątek, 04.01

  No cóż tej grupi należy już podziękować za za mieszanie w mieście i robienie idiotów z ludzi!!! Won z tą grupą!!

 3. 3
  --9
  ~ elektryczek
  Piątek, 04.01

  Grupa Trzymająca Prąd poszła z iskrą

 4. 4
  --8
  ~ ~kiki
  Piątek, 04.01

  ~Drogi Figo34.Nie widzę tu żadnej analogii ponieważ nie widzę tu żadnego zaangażowania w sprawę prezia N.Fakt jest faktem i mleko się rozlało.A co do tego poparcia Kazika to wydaję się że stoją za nim głównie ci którzy mają nadzieje na tę obiecana mannę z nieba.Mieszkam i urodziłem się w tym mieście , znam masę wyborców w tym mieście również takich którzy nie sympatyzują z obecną władzą ale nie znajduję wśród tych ludzi poparcia dla referendalnych działań bo każdy z nich zdaje sobie sprawę że motywy tych działań rozmijają się z rzeczywistością ekonomiczną .

 5. 5
  +1
  ~ Stary Mieszkaniec
  Piątek, 04.01

  Kiki mam pytanie studjujesz może filozofię?Bo Twoje wypowiedzi przypominają takiego jednego filozofa greckiego.

 6. 6
  +5
  ~ kamil
  Piątek, 04.01

  Kiki skoro nie widzisz zaangażowania prezia Nowaczyka to dlaczego aż biuro prasowe UM powiadomiło o tym fakcie?

 7. 7
  --18
  ~ Mariusz Lewandowski
  Piątek, 04.01

  Od drogi Doktorze doktorat masz Pan chyba za jajka a na lekcjach fizyki toś Pan spał... To masz Pan bezpłatne korepetycje - suma prądów dopływających do węzła jest równa sumie prądów dopływających z węzła ... Prawo Kirchoffa .... dalej ? Licznik energii mierzy pobraną energię i per analogia działa tam wspomniane prawo Kirchoffa ale wyrażone w kilowatogodzinach / tak na skróty / Mając zatem odczyty licznika głównego i liczników pozostałych najemców wyliczamy zużycie Grupy Trzymającej Prąd . Łapiesz Pan czy powtórzyć ? Klalkulator ? Jak wydze Panu więcej jak cena pół litra wódki to ja Panu stawiam ... No to do dzieła

 8. 8
  0
  ~ fakty
  Piątek, 04.01

  Pan Lewandowski przyznał się na innym forum że zrobił obejście. Chyba, że to prezio się pod niego podszywał pod tym wpisem, żeby zrobić megaprowokację

 9. 9
  0
  ~ KANI NIK
  Piątek, 04.01

  Gdyby ci od referendum mieli jakieś sensowne rozwiązania, może zyskaliby poparcie, ale oni nic oprócz krytyki i pluciA

 10. 10
  0
  ~ Maximus
  Piątek, 04.01

  Moze i to całe towarzystwo od Wolnego Elbląga to grupa cwaniaczków a moze to idealisci myslacy tylko o dobru naszego miasta. Tego tak naprawde chyba nikt nie wie. Jednak jeśli ktos chce mi wmówić, ze mam do czynienia z ludźmi którzy połakomili się na tych pare watów to oznacza to tylko, że albo ci z Wolnego Elblaga maja żółte papiery i powinni siedzieć u ""czubków"", albo grupa z ratusza ma nas za kompletnych imbecyli sprzedając nam taki news.

Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2021 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.