Czwartek, 16.09.2021, Imieniny: Edyta, Kamil, Korneliusz
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama

Komentarze do artykułu (321)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +13
  ~ Weronika
  Niedziela, 06.01

  Zastanawia mnie, dlaczego biuro prasowe dało tytuł OŚWIADCZENIE? Taka forma jest stosowana, kiedy chcemy odpowiedzieć na stawiane zarzuty, a nie poinformować innych, że ma się zarzuty do kogoś... Zastosowanie takiej formy w tym kontekście pokazało zamiar - jest grupa referendalna, która zarzuca coś władzy, a oni piszą tekst, że to oni są fe. Jeśli teraz nie będzie referendum mieszkańcy stracą szansę na przyzwoitą władzą teraz i w przyszłości. Nikt nie będzie się z nami liczył...

 2. 2
  +9
  ~ Wer
  Niedziela, 06.01

  Nie też co się dziwić ilości komentarzy - UM to największy pracodawca w mieście, więc ludzie tam pracujący boją się o zatrudnienie. Zwłaszcza jeśli posadę zdobyli w "konkursie".

 3. 3
  +4
  ~ zawiedziony na Nowaczyku
  Niedziela, 06.01

  mnie nie interesuje posada tylko miasto elbląg gdzie tonie w długach a nie rozwija się, Nowaczyk się nie sprawdził jako wójt a co dopiero prezydent Elbląga po prostu H.SŁONINIE nie dorasta do pięt Popieram referendum

 4. 4
  --5
  ~ Tomek G
  Niedziela, 06.01

  Widzę na forum,że zwolennicy Enriko dają znać o sobie :)Wasz guru rządził miastem 12 lat i zapuścił Elbląg ,że ho ho.Fakt budował klomby, kwietniki stąd przydomek "ogrodnik" .Trzeba było nie głosować na Grzesia ,ktoś go wybrał,na pewno nie ja.Jestem za referendum i pogonieniu tych celebrytów z miasta!!! Samo nasuwa się pytanie,kto ich zastąpi?Macie przykład z rady miasta jest jakaś silą opozycyjna ?

 5. 5
  +5
  ~ anonim
  Niedziela, 06.01

  A czy Pan Prezydent w wiglię pracował normalnie czy miał wolne bo ja go widziała w CH OGrody jak stał w piekarnii po pieczywo około 13 - juz nie napisze co miał w koszyku bo to wstyd co sie kupuje zamiast karpia

 6. 6
  +5
  ~ sek
  Niedziela, 06.01

  12 LAT- ALE SYFU NIE BYŁO I KLLESIOWANIA

 7. 7
  --6
  ~ waaak@wp.pl
  Niedziela, 06.01

  Do tej pory byłem raczej neutralny dla referendum. Teraz widzac jak obecnie rządzący miastem wszelkimi metadami chca utrzymać tylko władzę dla siebie jestem zdecydowanie za referendum. I tak myśle że kakie prowokacyjne metody walki ze zwolennikami referendum odniosą odwrotny skutek niz oczekuje "władza"

 8. 8
  +3
  ~ Wer
  Niedziela, 06.01

  Zgadzam się z waaak. Byłam sceptyczna, teraz jestem pewna, że referendum być musi. Oświadczenie o winie innych - nowa zasada w PR.

 9. 9
  --23
  ~ jamaleg
  Niedziela, 06.01

  Zrobiło cie cieplutko koło du* POpapranych tancerzyków i urzedasów z UM i ZBK to wymyślili kradzież prądu .

 10. 10
  +8
  ~ voice of the people
  Niedziela, 06.01

  Kiki filozofie Ty i te Twoje sondaże.Na każdym forum ludzie piszą że mają dość POwców i ich rządów.A banda z PO krytykuje Jarka bo sie go boją że jak dojdzie do władzy to ich rozliczy za wszystko.Więc nie rozśmieszaj mnie z tymi sondażami jak mają media w rękach to i prowadzą w sondażach.Z tą Twoją mądrością życiową sie nadajesz do tarcia chrzanu.Teraz my czyli społeczeństwo bierzemy sprawy w swoje ręce dość już gnębienia nas podwyżkami i absurdalnymi przepisami.TAK DLA REFERENDUM!!!

Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2021 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.