Poniedziałek, 15.07.2024, Imieniny: Henryk, Wlodzimierz, Brunon
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama

Komentarze do artykułu (129)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +11
  ~ elblazanin
  Środa, 12.09

  Czy ktos moze wyliczyc , co Nowaczyk rozwalil w Naszym Elblagu!!! A co ciekawego np.zbudowal!!! Prosze o nie wypisywanie obietnic wyborczych,ktorych i tak nigdy nie dotrzymal!!!

 2. 2
  +13
  ~ Lutek
  Środa, 12.09

  Do 'informatorPIS' Już uruchomili połączenie zastępcze z Zawodziem. I jak to się odbywa najlepiej spytaj ludzi którzy z tego prymitywu muszą korzystać na co dzień. A zresztą to nie chodzi o to żeby kursował autobus , ale o historię Elbląga , która powoli odchodzi w zapomnienie z powodu bezsensownych decyzji. Zresztą poczytaj sobie komentarze poniżej a dowiesz się o co chodzi.

 3. 3
  +20
  ~ sołtys na emeryturze
  Środa, 12.09

  Jasno po 2 latach widać, że były wójt Gminy Elbląg zupełnie nie nadaje się na zajmowane stanowisko. W Polsce były już organizowane referenda za odwołaniem takich nieudolnych urzędników - dlaczego więc takiego referendum za odwołaniem Prezydenta Grzegorza Nowaczyka ma nie być w Elblągu ? Nasze miasto nie zasługuje na tak nieudolnych i nieodpowiedzialnych przedstawicieli władzy samorządowej !!!!!

 4. 4
  +19
  ~ ~miś gabryś
  Środa, 12.09

  Jeśli ktoś powoła inicjatywę i będzie zbierał podpisy o referendum na temat odwołania Prezydenta Miasta Elbląg i rady miejskiej to ja oddam swój głos za jego przeprowadzeniem. Sam tyle odwagi by mieć ją to nie mam ale głos oddam za odwołaniem, zmobilizuje też swoich znajomych i bliskich. Potrzeba jedynie jednego silnego i odważnego. Mam nadzieję, że taki się znajdzie. Miś musi odejść!

 5. 5
  +11
  ~ elblazanin
  Środa, 12.09

  16 milionow na remont torowiska a co to jest dla miasta nowaczyk z tymi nieudacznikami zwanymi radni kilka krotnie wiecej wydali na swoje wycieczki premie itd a linie tramwajowa chca likwidowac mieszkancy zaopatrujcie sie w taczki czas to towarzystwoo wywiezc do kanalu i raz na zawsze przegonic z tego miasta wszystko by likwidowali tak jeszcze nie bylo

 6. 6
  +12
  ~ zoro
  Czwartek, 13.09

  tak to się z obywatelami władza konsultuje, w dymokratycznej wolsce. ;D

 7. 7
  +15
  ~ anonim
  Czwartek, 13.09

  Likwidacja linii tramwajowej świadczy o nieudolności władzy. Czy ktoś z mądrych decydentów bierze pod uwagę, że na ul. Legionów powstaje nowe osiedle mieszkaniowe wielorodzinne i tramwaj z pewnością zostanie dociążony nowymi pasażerami. Likwidacja linii tramwajowej = brak pomysłu na ożywienie Bażantarni. Stanowczo protestuję odnośnie likwidacji linii tramwajowych w Elblągu.

 8. 8
  +11
  ~ wtorek
  Czwartek, 13.09

  wiem z pewnego zródła, że elbląski PiS zamierza zorganizować konsultacje społeczne przeciw likwidacji linii tramwajowej nr 2 oraz przeciw budowie obwodnicy wschodniej przez Bażantarnię oraz zamierza zorganizować referendum w sprawie odwołania Nowaczyka.

 9. 9
  +12
  ~ POpierdółka
  Czwartek, 13.09

  I po co siedzimy i plujemy jadem, ruszmy dupska od tych monitorów i zacznijmy jeździć 2-ką codziennie, w ramach protestu. Każdy mądry, jak go nie widać. I tak UM zrobi co zechce, bo się przyzwyczaili do naszej bierności. Basen zamknięty - cisza, tylko kilka wpisów w necie. Tak samo będzie z tramwajem. Wiecie czemu pies liże się po jajkach? BO MOŻE Tak samo jest z naszymi władzami - likwidują, BO MOGĄ.

 10. 10
  +14
  ~ bugi54
  Czwartek, 13.09

  nowaczyk z kumplami z wojewoda byli w chinach, wczesniej chyba w kuwejcie a teraz ponoc lecj do wietnamu bardzo biednego wietnamu ponoc po biznesmenow. KABARET KABARET KABARET , do wietnamu gdzie nie ma kotow i pieskow, wiadomo dlaczego, to jest platforma , zachowuje sie jak słonce peru czyli tusk, do naszego miasta nie przyjdą biznesmeni nawet od krecenia waty cukrowej z tymi nieudacznikami, nie dbaja o swoje interesy, serwilizm uprawiaja by sie przypodobac olsztynowi, przewodniczacy rady miasta jest rownoczesnie dyrektorem urzedu marszalkowskiego. czy ktos to rozumie, niby proste ale ??????????????????????????????? gratuluje platformie bo w kreceniu lodow są mistrzami a nas ludzi traktują jak zlo konieczne

Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2024 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


0.90544605255127