Poniedziałek, 15.07.2024, Imieniny: Henryk, Wlodzimierz, Brunon
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama

Komentarze do artykułu (129)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +23
  ~ NIEdajmysieZWARIOWAĆ
  Środa, 12.09

  Proponuję organizację referendum w którym elblążanie wypowiedzieliby się w sprawie likwidacji Lini. Wynik takiego referendum jest wiążący dla władz miasta. Proponuję aby chętni do udziału w organizacji referendum spotkali się jutro o 17:00 koło pomnika odrodzenia.

 2. 2
  +28
  ~ Ambroży
  Środa, 12.09

  Najlepiej zlikwidować, przecież to najłatwiej. Każdy człowiek potrafi zniszczyć, ale tylko naprawić potrafi garstka. "Książkowy" przykład nieudolności - co mnie z resztą nie dziwi. Poza tym, jest to robione celowo, bo specjalnie robią to podczas przebudowy 503, bo tramwaje przewożą obecnie połowę osób, które przewożą normalnie (tak jak przed remontem) i mają wymówkę, że mało pasażerów. Poczekajcie do zakończenia remontu i wtedy "policzcie sobie" ile osób jeździ "dwójką". Fakt, do Bażantarni mało kto jeździ tramwajem, ale przecież po drodze jest jeszcze szpital ? O tym "drobnym" szczególe to chyba się panom zapomniało ? To teraz powiedzcie mieszkańcom, że likwidujecie im najkrótszą i najszybszą drogę do szpitala (z centrum miasta).

 3. 3
  +36
  ~ dwójeczka
  Środa, 12.09

  Kto jeździ tramwajem nr 2? paluszek w górę:)

 4. 4
  +3
  ~ jghkkkk
  Środa, 12.09

  nie dajcie się przerobić, to są bzdury...

 5. 5
  +29
  ~ Ambroży
  Środa, 12.09

  Szkoda, że Niemcy w latach międzywojennych nie zbudowali tej obwodnicy wschodniej. Oni by to tak zrobili, że zmieścili by tam nawet 6 pasów, torowisko i byłoby jeszcze miejsce na szerokie chodniki (przy tej samej szerokości terenu pod przebudowę). Tramwaje Elbląskie przetrwały próbę likwidacji za komuny i teraz też się to uda !!! Na pohybel urzędasom - szkodnikom tego miasta.

 6. 6
  +19
  ~ zombi
  Środa, 12.09

  Co przeczytałem w Planie zrównoważonego rozwoju.... Nadrzędny cel ochrony środowiska realizowany jest w projekcie Planu, poprzez wdrażanie w latach 2013 do 2020 zasad zrównoważonego rozwoju komunikacji publicznej głównie w odniesieniu do spełnienia oczekiwań społecznych" OCZEKIWAŃ SPOŁECZNYCH !!!! a CO NA TO SPOŁECZEŃSTWO !!

 7. 7
  +9
  ~ JesusAlvaro
  Środa, 12.09

  A w Olsztynie lekką ręką wydadzą PÓŁ MILIARDA ZŁOTYCH na budowę od podstaw komunikacji tramwajowej. Wiedziałem że olsztyńskie tramwaje kiedyś nam się czkawką odbiją, bo jak trzeba będzie coś modernizować to pierwszeństwo będzie miała stolica województwa. Nie myślałem tylko że tak szybko...

 8. 8
  +14
  ~ EuPi
  Środa, 12.09

  Zlikwidowałbym komunikację miejską. Niech ludzie chodzą pieszo -dla zdrowia. Władze mają samochody, bo im się to należy, a tłuszcza niech sobie pobiega.

 9. 9
  +5
  ~ waldi
  Środa, 12.09

  Proponuje aby radni naszego miasta podieli uchwale o jego likwidacji.Przeciez Elblag to dziura i poco ma istniec

 10. 10
  +14
  ~ zmęczony PO
  Środa, 12.09

  A może tu chodzi o to, żeby nasze tory i tramwaje przewieźć do Olsztyna? Panie prezydencie czy to prawda?

Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2024 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


1.0820159912109