Poniedziałek, 15.07.2024, Imieniny: Henryk, Wlodzimierz, Brunon
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama

Komentarze do artykułu (129)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +31
  ~ Marcin2
  Środa, 12.09

  To bardzo, ale to bardzo smutna wiadomość. Tramwaje w Elblągu nieodłącznie kojarzą się z Bażantarnią. Ta linia to skarb, który powinniśmy uchronić przed niekompetentnymi zapędami urzędników i radnych-bezradnych. Zróbmy coś! Może zbiórka podpisów?

 2. 2
  +28
  ~ E-g-24
  Środa, 12.09

  Tak jak inne inwestycje w Elblągu są przemyślane ( najpierw kopiemy , wylewamy asfalt a następnie znowu kujemy w tym asfalcie i kopiemy i zalewamy asfaltem i znowu.....kopiemy. ) Dlaczego nie przedłużyć Lini tramwajowej z ul. Ogólnej dalej do Bażantarni i połączyć jej z istniejącą ( jeszcze ) linią nr 2.? Proszę pamiętać, że Nowaczykowi idzie najlepiej likwidowanie a nie budować i tworzyć nowe miejsca pracy. ( Zlikwidował na początek 2 Jednostki Wojskowe ( zawsze to Ci ludzie robili zakupy, prowadzili dzieci do przedszkoli , szkół itd. a co najważniejsze, płacili podatki tu w Elblągu ). Budowa centrów handlowych !!! - pomarzyć !! Ale zabudować pseudo centrum miasta bankami i ich agencjami to mistrz świata.

 3. 3
  +36
  ~ A kiedy teatr do likwidacji ?
  Środa, 12.09

  A przecież Teatr Dramatyczny jest też deficytowy - trzeba go jak najszybciej zlikwidować. Te URBANISTYCZNE MATOŁY, które zlikwidowały linie tramawajowe w Olsztynie kilkadziesiąt lat temu - dzisiaj ich wnukowie je odbudowują. Ale w ELBLĄGU tak nie musi być ! Co za banda ćwoków - pogonić to barachło z UM !

 4. 4
  +20
  ~ sceptyk
  Środa, 12.09

  AR - jakie społeczeństwo takie rządy, nie denerwuj się i tak mają ponad 30 % poparcia, a dlaczego bo głosują na nich młodzi cwaniacy kierujący się doraźną korzyścią. Na koniec wyląduja w MOPS bo nie będzie dla nich emerytur z dwóch powodów 1- nie odłożą. 2 - rząd roztrwoni ich małe pieniadze

 5. 5
  +27
  ~ KibicProsta
  Środa, 12.09

  Ta decyzja wpisuje się w ogólny tok myślenia o konieczności sprawnej komunikacji w mieście. "Sprawnej inaczej" oczywiście. Grzesio jako wielbiciel rowerów zapewne zaciera rączki, widząc, jak na Grunwaldzkiej turystyka rowerowa kwitnie w najlepsze. Kiedys tramwaje kursowały tam (w obie strony) mniej więcej co 5 - 6 minut (trzy różne linie). Teraz autobusy zastępcze kursują co 20 - 25 minut (w tygodniu) oraz co 40 - 50 minut (wieczorami albo w weekendy). A Urząd coraz bardziej z siebie dumny jaką sprawną komunikację zastępczą zapewniono. Zamiast czekać na te żałosne T3 i T4 ludzie idą pieszo od Rawskiej do Dworca PKP albo odwrotnie. Starsi ludzie pewnie też. Albo wsiadają na rowery, tylko co będzie zimą? Też będą jechać rowerkiem po lodzie albo śnieżnej brei? Cóż ... Elbląg przyspiesza :/

 6. 6
  +43
  ~ Zbyszko z Elbląga
  Środa, 12.09

  Dlaczego nikt nie zarzuci pomysłu... aby do Bażantarni jeździł w okresie letnim jeden ze starych tramwajów? Chociażby na koncerty ETK w Bażantarni... >????????????? LUDZIE ZAPROTESTUJMY! GDZIE JEST OPOZYCJA! CZAS NA STRAJK W TYM MIEŚCIE BO WŁADZA BĘDZIE DALEJ ROBIŁA CO CHCE>>> CZYLI NISZCZYŁA TO MIASTO!

 7. 7
  +26
  ~ !!!
  Środa, 12.09

  Legendarne kino Syrena wyburzone w zamian powstała piękna porośnięta chwastami ,wypełniona śmierdzącą wodą dziura.Teraz dobierają się do krwiobiegu miasta czyli Elbląskich tramwai .Niszczą to co dla elblążan w tym mieście ma znaczenie.Jak tak dalej będą przebiegać inwestycje to Elbląg stanie się zupełnie obcym innym miastem.Pozbawionym swoich korzeni i historii.

 8. 8
  +35
  ~ Jan
  Środa, 12.09

  Idąc od dworca - budynek " handlowy " - pusty, hala Elzam - tragedia 9 warunki do robienia badziewiastych zakupów beznadziejne ) pustka, co dalej : kilka banków a idąc w prawo 3 Maja od optyka do pasażu wilgoć handlowa. Idąc Hetmańską - upadające nowo powstałe sklepiki telefony, Rosman i znowu pasaż a tam co - banki !!!!! idąc dalej ZKM a dale optyk i co ? BANKI a na przeciwko co BANKI. Panie Nowaczyk gdzie pomysł na przyjazne miasto ??? Gzie pomysł na ułatwienie ludziom życia? . Gdzie nowe miejsca pracy ?? Niech się pan przejdzie po Elblągu i porozmawia z mieszkańcami to więcej nie wyjdzie pan na ulicę. Widziałem i słyszałem jak ludzie wygwizdywali pana na Dniach Elbląga, Dniach chleba itd. Jak impreza to na scenę a tam buczenie i gwizdy.

 9. 9
  +22
  ~ stoppopissldpslrp
  Środa, 12.09

  Fasola zlikwiduje wszystko. Liczę na to, że Jamaleg nie rzucasz słów na wiatr,bo mam zamiar przyłączyć się do twojej akcji. Mieszkam przy pętli Marymoncka i nie wyobrażam sobie likwidacji tej linii. Jestem za, ale odwołaniem prezia i jego kolesi.

 10. 10
  +18
  ~ mietek
  Środa, 12.09

  Bla bla każdy wykręt jest dobry by wyjść na swoje. a my ludzie mamy gow.....o do powiedzenia. Możemy tu sobie pisać i tak nikt tego nie czyta. Szkoda tu widzę naszego czasu . Urząd swoje a my to tylko pionki które ich wybraliśmy . A tak miało być pięknie co oni nie obiecali jak ich wybierzemy . Tak nasz Rzad i nasz Urząd robią co chcą To jedna cala klika ze tak powiem. A my to do roboty za murzyna oczywiście białego ,bo prawdziwy murzyn na lepiej. I to się nazywa DEMOKRACJA ,CZYLI KTO MA WŁADZE I PIENIĄDZE TO RZĄDZI

Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2024 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


1.3219110965729