Poniedziałek, 17.06.2024, Imieniny: Albert, Laura, Adolf
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama

Komentarze do artykułu (129)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +18
  ~ no właśnie
  Czwartek, 13.09

  cyt: "PROPONUJĘ REFERENDUM w/s OBWODNICY ! Mówią,że likwidują tramwaj, bo nie maja piendędzy na remont torowiska.Idiotyczny pomysł budowanej na siłe obwodnicy jest przecież droższy od remontu torów. !Takie tłumaczenie nie trzyma sie k..py. Liczne głosy mieszkańców, protesty i apele FRE, EKO,RP trafiają na mur milczenia. Nowaczyk ogłuchł i zaniemówił. Władza ma służyć ludziom, a nie olewać ich. To skandal . Elblążanie obudźcie sie i nie pozwólcie niszczyć Bażantarni !"

 2. 2
  +11
  ~ złośliwy
  Czwartek, 13.09

  Mimo, że PIS ma złych przywódców, to jeśli zorganizują referendum, mające odwołać Nowaczyka poprę ich i będę namawiał wszystkich swoich znajomych, aby zrobili to samo. Zresztą, tak samo postąpię, o ile inna organizacja wyjdzie z tą inicjatywą. Nie podobają mi się rządy ludzi, którzy nie wystarczająco wsłuchują się głosy opinii społecznej.

 3. 3
  +7
  ~ STOP PO
  Czwartek, 13.09

  Podobno gdzieś w okolicy Fromborskiej mieszka Grzesio. Może obwodnica robiona jest po to żeby Grzesio miał możliwośc szybkiego wyjazdu do Warszawy?

 4. 4
  +8
  ~ Odchodzę stąd
  Czwartek, 13.09

  Jasne, pis zrobi referendum nooooo już wierze. Wilk ponad trzy miesiące temu o tym mówił i zamilkł na amen. Nie wierze, że coś zrobią NIE WIERZE. JUŻ W NIC NIE WIERZE.

 5. 5
  +13
  ~ zdzich
  Czwartek, 13.09

  Gdzie są "nasi" posłowie? Gdzie jest opozycja, która powinna teraz się wykazać? Poza kilkoma zdaniami z Ruchu Palikota opublikowanymi w necie nic więcej się nie dzieje. Do roboty!!! Trzeba ich zablokować a potem obalić rządy nieudaczników!!! Rozkład państwa, poszukajcie sobie wypowiedzi gen. Petelickiego na youtube to zrozumiecie co robią.

 6. 6
  +9
  ~ złośliwy
  Czwartek, 13.09

  Jeśli PIS, albo inna opcja nie zorganizuje referendum, to będą mieli tak samo przerąbane u elblążan, jak PO z Nowaczykiem na czele. Jestem pewny, że wtedy nikt ze starych radnych w Radzie Miejskiej nie dostanie się ponownie na swoje stołki. Uważam, że referendum jest jedyną szansą dla nich, aby pozostać przy korycie.

 7. 7
  +7
  ~ poinformowany
  Czwartek, 13.09

  z tajemniczych informacji wiem, że Ruch Palikota złożył oficjalne pismo do prezydenta w UM w celu zmiany decyzji oraz zorganizowania konsultacji społecznych. Oni i FRE jedynie złożyli oficjalnie jak do tej pory. Nie wiem jak inni.

 8. 8
  +13
  ~ jun
  Czwartek, 13.09

  Chciałem Was wszystkich przeprosić ja też głosowałem na tego człowieka . Ale już zapisałem się na terapię , lekarz mówił że to był jakiś zbiorowy atak histerii i utraty świadomości - nie wiem jak to mogłem zrobić . Podobno tylko homo sapiens potrafi robić rzeczy które mu szkodzą .

 9. 9
  --20
  ~ sdfgj
  Czwartek, 13.09

  Ten tramwaj i tak zatrzymywał się za daleko od Bażantarni więc nie miał racji bytu. Do Bażantarni powinien kursować mały autobus który miał by przystanki na parkingu przy muszli koncertowej, oraz na parkingu przy górze Chrobrego

 10. 10
  +3
  ~ zett
  Czwartek, 13.09

  https://www.facebook.com/#!/pages/Elbl%C4%85g-nie-dla-likwidacji-tramwaju-linii-2/429101507136354

Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2024 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


1.1994280815125