Poniedziałek, 17.06.2024, Imieniny: Albert, Laura, Adolf
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama

Komentarze do artykułu (129)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +13
  ~ Elbing zurück nach Deutschland
  Środa, 12.09

  Zaprawdę powiadam Wam,urzędasy,przeproście Niemcó i oddajcie im spowrotem Elbląg.Niech stanie sięspowrotem Elbingiem,jako wschodni land Niemiec.Będzie lepszy porządek!.Niemcy bowiem dbają i rozwijają tramwaje.W takiej Bawarii na ten przykłąd,tramwaj jedzie nawet wxsró pół i zieleni: http://www.youtube.com/watch?v=dddgQihMJz8

 2. 2
  +2
  ~ Tomek
  Środa, 12.09

  Elbing zurück nach Deutschland wy ***a...do niemiec

 3. 3
  +12
  ~ Buła
  Środa, 12.09

  Po co nam tramwaje? Zlikwidować wszystkie. Akurat Olsztyn buduje linie tramwajowe, będą mieli jak raz za darmo wagony tramwajowe i tory i trakcję elektryczną. A co po ch...j nam takie "cuś"? Niestety Elbląg jest notorycznie degradowany. Sztucznie pompuje się Olsztyn by był jedynym silnym ośrodkiem w województwie. Nas czeka marny los. Będziemy miasteczkiem wielkości Giżycka, albo jeszcze gorzej. Kto może - już stąd wyjeżdża.

 4. 4
  +22
  ~ cichy
  Środa, 12.09

  http://wiadomosci.wp.pl/kat,1342,title,Mieszkancy-Bytomia-odwolali-prezydenta-miasta-i-Rade-Miejska,wid,14581940,wiadomosc.html?ticaid=1f284 Moża odwołać jak się chce? Można. W Bytomiu odwołali i prezydenta i całą radę. Więc czas chyba zrobic to samo w Elblągu

 5. 5
  +16
  ~ Wnerwiony
  Środa, 12.09

  No i jak wcześniej powiedziałem , że jak jeszcze raz coś w tym mieście zlikwidują to się wynoszę stąd .No i po krótkiej przerwie po likwidacji basenu zlikwidowali tramwaj więc słowa muszę dotrzymać i idę won z tego zadupia.Nareszcie będę miał w d*pie co zlikwidują jeszcze .Wszystkim którzy mają nadzieję na lepsze czasy w tym mieście życzę powodzenia i wytrwałości w tej mrzonce ,a Jaśnie Miłościwemu Panującemu Panu Prezydentowi Elbląga życzę dalszych sukcesów w rozbiorze Elbląga na części.

 6. 6
  +16
  ~ DAX
  Środa, 12.09

  likwidacja tramwaju do bazantarni, likwidacja papierowego biletu... do tego niewiadomo po co pociagniete tory za skrzyzowanie traugutta-grota roweckiego, ciekawe co jeszcze wymysla, moze metro? albo kolejka linowa?

 7. 7
  +21
  ~ Wnerwiony
  Środa, 12.09

  Dodam jeszcze ,że w tym mieście się urodziłem ,mieszkam w nim 40 lat ,ale to co tu się zaczęło wyrabiać to już przeszło wszelkie pojęcie. Po prostu brak mi słów. Niech to szlag trafi.

 8. 8
  +19
  ~ Leon55
  Środa, 12.09

  już najwyższy czas na odwołanie złego gospodarza, bo Pan Panie Prezydencie Nowaczyk na pewno nie jest dobrym gospodarzem naszego miasta. Jakie stowarzyszenie lub organizacja podejmie się organizacji referendum w sprawie odwołania prezydenta. Zgłaszam swój akces w pomocy przy przeprowadzeniu jego

 9. 9
  +22
  ~ W A
  Środa, 12.09

  CZTERY LATA POD WODZĄ TEGO NIEUDACZNIKA -TO LATA STRACONE KAŻDY Z NAS ELBLĄŻAN MA CZTERY LATA DO TYŁU . NIERAZ MAM TAKIE WRAŻENIE ŻE TEN NASZ SOŁTYS Z RATUSZA PODPISAŁ Z OLSZTYNEM JAKIŚ CYROGRAF - STANOWISKO NA SZCZEBLU WOJEWÓDZKIM W ZAMIAN ZA LIKWIDACJĘ ELBLĄGA - I SOŁTYS G N LIKWIDUJE CO SIĘ DA - BO JAK INACZEJ TO ROZUMIEĆ ???

 10. 10
  --18
  ~ informatorPIS
  Środa, 12.09

  czy ktoś z was doczytał informacje, że zostaną uruchomione połączenia zastepcze?

Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2024 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


1.0430750846863