Wtorek, 6.12.2022, Imieniny: Mikolaj, Emilian, Leontyna
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama

Komentarze do artykułu (81)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +30
  ~ Wtajemniczony
  Piątek, 18.11

  Do pol 9558 !Pan Ryszard ma komu i za co dziękować, to na pewno!

 2. 2
  +32
  ~ NN
  Piątek, 18.11

  Pan Ryszard to GOŚĆ. On na temat takich się nie wypowiada.

 3. 3
  +67
  ~ pol 9558
  Piątek, 18.11

  Widać w okresie kilku dni na stronach internetowych w każdych informacjach przejawia się arogancja ale ostatni wpis przebił wszystko . Radny Tomczyński jakby miał trochę honoru i j...j to w poniedziałek powinien przeprosić i złożyć mandat radnego. Zobaczymy co zrobi

 4. 4
  +57
  ~ Kat Na Idiotów
  Piątek, 18.11

  Wyborcy okręgu nr 5! Pamiętacie obietnicę byłego członka PIS następnie SLD Tomczyńskiego, który obiecywał, że obniży sobie lub zrzeknie się diety radnego? Czy dotrzymał słowo? Kto wie ile jest warte jego słowo? Kto wie gdzie pracuje?

 5. 5
  +53
  ~ Referendum TAK
  Piątek, 18.11

  Niedługo wybory będą zbierać podpisy skopiowałem sobie ten wpis.. Przypomnę, Patrzyłem na faceboku pan Novak to popiera wpis .

 6. 6
  +59
  ~ Na ulicy Mówią
  Piątek, 18.11

  Pytanie do Koalicji Prezydenta Witolda Wróblewskiego tak do Missana i Nowaka, czy popierają wpis niedojdy i kłamczucha Tomczyńskiego sugerujący lub właściwie pomawiający, że Stefan Rembelski zbiera dane do czynów zabronionych?! Przypomnę w ostatnim Referendum 2013 roku mieszkańcy zjednoczyli się przeciwko władzy jak Grupa Referendalna została posądzona o kradzież prądu pamiętacie? Nie idźcie tą drogą .....Nowaczyk nie posłuchał i poleciał!

 7. 7
  +59
  ~ Kicha i bezmyślność
  Piątek, 18.11

  Żeby zrobić publicznie taki wpis obrażający inicjatorów referendum, obrażający mieszkańców popierających referendum jest to agresywny atak na narzędzie demokracji wpisane w prawo! Aby zniżyć się do takiego prymitywnego i ptostackiego poziomu trzeba być albo bardzo przestraszonym, albo zdesperowanym albo być zwyklym id.... narażającym na wstyd wlasną partię i nie dodawać prestiżu temu kogo się broni!

 8. 8
  +43
  ~ Fan Gargamela z PO
  Piątek, 18.11

  Szanowni mieszkańcy no i jak tu się nie przyłączyć do Referendum? No takich błaznów jak arogancki Tomczyński trzeba odwołać!

 9. 9
  +40
  ~ Czekamy na reakcję!
  Piątek, 18.11

  Radny Rady Miejskiej stojący w obliczu odwolania w referendum z inicjatywy mieszkańców śmie publicznie szkalować inicjatorów! Czy to zaćmienie starczego umyslu, czy to arogancja i kpina z mieszkańców? Czy naprawdę rada miejska moze coś takiego tolerować czy zareaguje zgodnie ze swoją etyką czy podobnie wykaze sie butą i arogancją aby tolerować takie zachowanie radnego? W pewnych kręgach i będąc reprezentantem część mieszkańców trzeba w sytyacjach krytycznych zachować umiar , takt i powściągliwość aby nie narażać wspołtowarzyszy na kpiny i śmiech jak i nie zaniżać poziomu radnych rady miejskiej w tak trudnym obecnie czasie , w ktorym ważą się ich losy!

 10. 10
  +23
  ~ Wtopa na fb
  Piątek, 18.11

  Trzeba również zapamiętać nazwiska tych nielicznych osob z fb ktore poparly ten szkalujący i wpis! Bo to tez swiadczy o ich poziomie lub niemysleniu bo nigdy nie wiadomo jak sytuacja moze się odwrócić, a poza tym nigdy nie powinno podpisać pod pomawianiem innych! Trzeba po prostu czasem myśleć! Akceptacja pomówień, plotek i akceptacja agresji zawsze swiadczą o slabości charakteru i niskich instynktach!

Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2022 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


0.76251292228699