Poniedziałek, 26.02.2024, Imieniny: Bogumil, Aleksandra, Miroslawa
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama

Komentarze do artykułu (81)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +17
  ~ zorro
  Sobota, 19.11

  Im bliżej końca zbierania podpisów tym większe będzie szambo.

 2. 2
  +30
  ~ kuk
  Sobota, 19.11

  Ależ ten "obniżka" radny Tomczyński broni "swojej" diety a wypłacanej przez mieszkańców Elbląga. Czy nie wstyd panie radny tak się zachowywać, bo czy pan nie składał obietnicy o zmniejszeniu diet? A cóż pan zrobił przez te lata w tej kadencji dla Elblążan, by tak walczyć o swoje apanaże i dalsze zasiadanie w RM? No i tym wpisem pogrążyłeś się pan nie tylko jako radny ale przede wszystkim jako obywatel Polski, zniechęcając do społecznego działania osób którym zależy na dobru współrodaków. Jakim to cudem taki człowiek jak /74 letni/ pan "zdobywając 67 głosów" reprezentuje jakąś tam ilość mieszkańców Elbląga? Ano takim cudem że pan Nowak został wice, to pan żeś zajął jego miejsce czyli inaczej "zamiennik" z pana jest, nieprawdaż?

 3. 3
  +17
  ~ Orwell
  Sobota, 19.11

  wszedłem na Fb, aby to zobaczyć, a tam wsparty przez wiceprezydenta, piszcie więc na Berdyczów, aby przeprosili

 4. 4
  --22
  ~ mis
  Sobota, 19.11

  BR AWO TOMCZYNSKI chociarz jeden odwazny zebrala sie grupa zadymiarzy lewusow i cwaniakow jak ten rembalski i robia zadymy obiecujac ludziom złote gory i gruszki na wierzbie a gdy juz sie dorwa sdo żłobu to wszystkie niepowodzenia zwala na poprzednikow po 15 latach rzadow pisiorow wiecznie winny tusk i tutaj tez tak bedzie a pisory zacieraja rece kolejne miasto do przejecia ludzie w koncu sie obudzcie taniej i lepiej w tej sytuacji politycznej napewno nie bedzie lepiej a zadymiarzom typu rembalski tylko chodzi o koryto jak swini w chlewie

 5. 5
  +23
  ~ Bsp
  Sobota, 19.11

  Tak infantylny i głupi wpis w stylu propagandy gomułkowskiej wygląda na jakąś fejkową prowokację internetową. Jeżeli jednak jest prawdziwy i wyszedł z głowy pana Tomczyńskiego to ręce opadają, jacy ludzie zajęli miejsce przeznaczone dla elity elit w tym Elblągu. Można być durniem tylko po co to pokazywać publicznie?

 6. 6
  +22
  ~ wybaczam mu
  Sobota, 19.11

  Panie Tomczyński - zawsze pan brylował chcąc pokazać się lepiej niż było. Ten tekst (pisownia) oraz użyte argumenty są pożyteczne gdy oszuści je wyłudzają, ale pan oskarża ludzi oficjalnie zbierających podpisy. Co pan zrobił przez tyle lat w RM i LSD żeby wyborca opowiedział się bez ujawniania danych osobowych na papierze? Chciałem kupić płyn do spryskiwaczy (nie ma tam alkoholu) i w kasie chcieli ode mnie dane osobowe z peselem. Nie kupiłem , ale sieć wycofała się z głupoty. A pan?Potwierdza pan, że w pewnym wieku chodzi się na ryby lub na ławeczkę. Wszystko ma swój czas. Chciał pan dobrze, że być może pod referendum ktoś się podszywa, ale to trzeba "umić" wysłowić. I pan i Nowak , czyli 100% elbląskiego LSD, dosyć często walicie 100% IQ. komuniści to prości ludzie.

 7. 7
  +7
  ~ Do mis
  Sobota, 19.11

  Misiu choć wiemy ktoz ty , faktycznie poziom macie podobny, taki obłędnie prosty aczkolwiek czasem tragicznie komiczny-:) i otek porze misie zapadają w sen zimowy

 8. 8
  +8
  ~ Demokrata.
  Sobota, 19.11

  Czysty kożuch.

 9. 9
  +17
  ~ kek
  Sobota, 19.11

  No cóż radny chce zniechęcić elblążan do demokracji poprzez szkalowanie inicjatorów tego obywatelskiego demokratycznego ruchu. To jest typowe działanie prostych ,maluczkich ludzi odrywanych od koryta. Wczesniejsza ekipa POwcow odrywanych od koryta wymyśliła sobie że grupa referendalna kradnie prąd w swoim biurze na czerwonego krzyża. Do tego celu wysłali pewnego lalusia kamilka. Później go wydalili z um. A następnie wszyscy polecieli w referendum. Pamiętamy! Ta obecna ekipa jak tylko otwiera usta albo coś napisze to tylko się pogrąża i efekt jest taki że kolejni elblążanie składają chętnie podpisy. Róbcie tak dalej Panie tomczynski.

 10. 10
  +14
  ~ nsc
  Sobota, 19.11

  Czy radny zna RODO. Wygląda ,że nie . Ot i tacy stanowią prawo miejscowe.

Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2024 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


0.9439651966095