Wtorek, 6.12.2022, Imieniny: Mikolaj, Emilian, Leontyna
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama

Komentarze do artykułu (81)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +18
  ~ niecierpliwy
  Sobota, 19.11

  Już nie mogę doczekać się ponidziałku. Bo cyba bęą w tej sprawie oficjalne stanowiska Rady Miasta , Komitetu WW i i Lewicy. Ciekawe czy są za demokracją czy nie.

 2. 2
  +20
  ~ Zniknijcie już
  Sobota, 19.11

  oto grabarze lewicy elbląskiej, jeżeli przy nich ona jeszcze była

 3. 3
  +25
  ~ słupowanie mu nie przeszkadza
  Sobota, 19.11

  Irytujące są nadzieje wielu, że z kww, od Konerta, Czyżyka, Nowaka, Wróblewskiego padnie słowo - przepraszam. Słyszeliście je kiedykolwiek od nich? Koalicjant też nie zareaguje przyzwoicie, bo jest jakiś bez nabiału kurzego. Właśnie dlatego jedzie taczka. Napominanie _"przeproś" wobec tych osób wywołuje odwrotny skutek a dla nich samych efekt "nie przeproszę babci , a na złość puszczę bąka". I niech oni, nie nagabywani, zostaną z tym co wyleciało z bąkiem w portkach. Świadomy elblążanin odpowiednio to przeczyta i oby więcej takich Tomczyńskich, wróblewskich, Konertów, Czyżyków, Nowaków, Adamowiczów krzyczących - "ja nie chcę od koryta!!!". Konert nawet straszy utratą kontaktu mieszkańców z radą i radnymi po ich odwołaniu - skutki czegoś potwornego "radnemu" dolegają.

 4. 4
  +23
  ~ Orkiszon
  Sobota, 19.11

  Pycha kroczy przed upadkiem... Polegniecie w tym referendum towarzysze kwwww.

 5. 5
  +19
  ~ Syrach na lachy
  Sobota, 19.11

  Czasy komuny i PRL minęły i kleju zabrakło by przykleić się do krzesła na lata. Jest 2023 r i mieszkańcy mają swoje prawa . Do REFERENDUM też. P O i PSL i SLD to zapomina o tym. Ptecz i nigdy więcej.

 6. 6
  +22
  ~ Upadły Harley
  Sobota, 19.11

  Tomczynski? To ten co obiecywał obniżenie diet, gdy nie było go przy korycie, a gdy tylko go wybrali to przemilczał temat? I czy to ten, co siedzi po kolesiowsku w EPWiK blokując miejsce młodym?

 7. 7
  +10
  ~ m
  Sobota, 19.11

  Nie wierzę, że ona to napisł. To jest niewiarygodne! Nie tylko dlatego, że jest radnym, ale głównie dlatego, że jest dorosły.

 8. 8
  +20
  ~ Do Niecierpliwy
  Sobota, 19.11

  Nie oczekuj, że ktoś z nich odezwie się, potępi. Oni są tacy sami, to jedna stajnia. Pani Redaktor, proszę o zwrócenie się do panów Wróblewskiego, Nowaka, Missana, Czyżyka o ich stanowisko wobec tak ciężkiego, nieetycznego oczerniania elblążan, korzystających z normalności demokracji samorządowej. Radny Tomczyński raz jest w KWW , raz w SLD, czy więc panowie Wróblewski i Nowak wydalą go z tych struktur? I jeszcze pan przewodniczący - co zrobi dla ratowania resztek autorytetu?

 9. 9
  +18
  ~ szynko, gdzie są te listy
  Sobota, 19.11

  lecę jak najszybciej podpisać i namówię koggo znam!!! To jest skandal, żeby radny takie debilizmy wypisywał bezkarnie

 10. 10
  +18
  ~ koszmar Wolski
  Sobota, 19.11

  uwikłać kretyna prawnie to otrzeźwieje jak mu się upiecze zmów go wybiorą do RM

Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2022 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


0.79938387870789