Wtorek, 6.12.2022, Imieniny: Mikolaj, Emilian, Leontyna
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama

Komentarze do artykułu (81)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +24
  ~ co na to inni radni
  Niedziela, 20.11

  W normalnym samorządzie w poniedziałek usłyszeli byśmy o złożeniu mandatu radnego. Myślę o standardach skandynawskich. Radny przeciwnikiem narzędzi demokracji. To legalna inicjatywa mieszkańców. Sprawa honoru. Ciekaw jestem dnia jutrzejszego. Wykluczenie z partii i klubu natychmiastowe. Jak za ok 1,5 roku będą zbierać podpisy poparcia przy wyborach odpowiem RODO chcecie wyłudzić dane osobowe. Co ty człowieku narobiłeś. Cały ten post radnego , osoby publicznej zapisałem

 2. 2
  +22
  ~ Mamy dość
  Niedziela, 20.11

  Porobione print screeny kto Popiera ten wpis radnego. Będziemy was rozliczać towarzysze.

 3. 3
  +26
  ~ Truso
  Niedziela, 20.11

  Panie radny,czy jest Pan ponad prawem? Pański wpis,według mnie,to potwierdza.Neguje pan postanowienia komisarza wyborczego, który nie spadł z nieba,swoje własne widzimisię proszę zachować w domowych pieleszach.

 4. 4
  +22
  ~ Joanna,
  Niedziela, 20.11

  Nie trzeba było zmieniać rozkładów jazdy ZKM , nie trzeba się układać z EPEC-em i jeszcze wiele innych spraw panie towarzyszu Andrzeju Tomczyński. Trzeba było rozmawiać z ludźmi a nie strugać wielkich panów.

 5. 5
  +21
  ~ Komedia skończona
  Poniedziałek, 21.11

  i oto dwaj panowie radny i jego pryncypał dobili resztki SLD, zero szans w wyborach

 6. 6
  +12
  ~ Komunizm warstwowy
  Poniedziałek, 21.11

  Wiedziałem, że na komunistyczny beton nie będę głosował. Teraz to już mam nazwisko i konkretną partię. Precz z komuną.

 7. 7
  +11
  ~ wierny z obrożą
  Poniedziałek, 21.11

  Biedny, zagubiony, wiecznie usłużny zwierzchnikom , człowiek. dla niego stresem było powzięcie wiadomości, że może przed czasem stracić te 2500 bez podatku, a to całkiem spory grosz dla wielu. No i funkcja furmana może odlecieć jeżeli wróble i czyżyki odlecą. Rozumiem jego poziom i przyczynę takiej reakcji. Uwierzył w to co podsłuchał u Nowaka, Adamowicz, Konerta, Czyżyka, Wróblewskiego i postanowił zasłużyć na ich pochwałę. Rozwój człowieka, to koło, więc "radny" jest na poziomie 8-10 latka na podwórku lub w klasie - służy znaczniejszym. Nie ma go co włóczyć do śledczych ani znęcać się , bo i tak wierzy zwierzchnikom i zleceniodawcom. gdyby było inaczej, to sam by powiedział już dawno że wypił na pohybel referendum i go "naszło". A on milczy, bo czeka na polecenie kww i LSD.

 8. 8
  +5
  ~ Nax
  Dwa tygodnie temu, Poniedziałek, 21.11

  Gdzie można składać podpisy w sprawie referendum?

 9. 9
  --5
  ~ i kropka
  Dwa tygodnie temu, Wtorek, 22.11

  Z ciekawości tylko - to chciałbym poznać z imienia i nazwiska skład grupy referendalnej wraz z ich osiągnięciami życiowymi.

 10. 10
  +4
  ~ Ortografia bis
  Ponad tydzień temu, Środa, 23.11

  Ortografia się przypomina. Czyhają ,piszemy przez samo " h". Nie należy usuwać wpisów dot.poprawności języka polskiego. Należy z pewną taką nieśmiałością stwierdzić,że każdemu przydaje się znajomość ortografii.

Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2022 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


0.87614488601685