Wtorek, 23.04.2024, Imieniny: Jerzy, Wojciech
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama

Komentarze do artykułu (116)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +32
  ~ conczita
  Wtorek, 31.05

  A o co tu chodzi, chyba tylko o nazwisko. Mamy ciepło najdroższe na północy kraju, węgiel tani jak barszcz - obniżki z tego tytułu nie było. No i sponsoringi przez EPEC za 4 lata 1,5 miliona. Czy tu pan senator mówi o naszej spółce EPEC?, którą to my utrzymujemy płacąc tyle za ciepło i za te sponsoringi. Nikt nie staje po stronie odbiorców ciepła , tylko nas się doi, a tak być dalej nie może.

 2. 2
  --31
  ~ Do odbiorcy ciepla
  Wtorek, 31.05

  Dajcie spokój z tym Epecem, ile mozna? Gdyby coś było to by wszystkich powstydzili, a prezes miałby pokazowy proces. Skoro nic sie nie dzieje, po takim czasie, to nikt nic nie znalazł. A te protokoły o kant d...y mozna potłuc. KIO nie rozpoznało stanowiska epec bo po terminie, a biegły ma problem z identyfikacja rur. CBA poza tezami z donosu nie prowadzi żadnego dowodu z opini biegłego. Jak nic ustawka

 3. 3
  +26
  ~ as
  Wtorek, 31.05

  Panie Wisła proszę bardzo z tym że na własny rachunek!. Proszę zarejestrować działalność gospodarczą i powołać jednogłośnie bez konkursu pana Pietkiewicza na Prezesa. Brał pan udział w wyborach i został pan wybrany, aby nam SŁUŻYĆ! To co pan teraz robi jest marnowaniem naszego czasu i naszych pieniędzy, które na pana łożymy. Proszę pochylić się nad problemami naszego miasta i regionu, a nie bronić człowieka z waszej partii, który nie rozwiązał problemów związanych z bezpieczeństwem ciepłowniczym naszego miasta!. Skończyła się kadencja do widzenia! Koniec kropka!

 4. 4
  +29
  ~ danatol
  Wtorek, 31.05

  Panie senatorze, a dlaczego nie bronił Pan innych młodych menadżerów, kiedy ich zwalniano "Szkoda, że Prezydent Miasta nie jest odporny na taki negatywny PR" i także "zdążyli się już sprawdzić jako dobrzy menedżerowie". A tu muszę panu przyznać rację: "Myślę, że Elbląga nie stać na taką rozrzutność, bo wbrew pozorom nie mamy zbyt długich ławek z kadrami zarządzającymi". Pan prezydent ma najlepszego speca od zarządzania, zarządza wszystkim i wszystkimi bez wyjątku. A wybory coraz bliżej....

 5. 5
  --4
  ~ poki
  Wtorek, 31.05

  Wróblewski jak nie zmieni swych metod to przegra z kretesem za 2,5 roku. Kultura niezadowolona, oświata niezadowolona, sport w ogóle bez wyrazu i można tak dalej. Lepiej oprzeć się na ludziach kompetentnych i uczciwych. Chociaż czasami na krótką metę manipulacją się wygrywa, ale kłamstwa, donosy i anonimy mają krótkie nogi.

 6. 6
  +23
  ~ qaz
  Wtorek, 31.05

  a ja podsumuję tą czy tę wzmożoną dyskusję słowami śp. Prezydenta Lecha Kaczyńskiego cyt. SPIEPRZAJ PAN, SPIEPRZAJ DZIADU

 7. 7
  +13
  ~ Mikołaj Kopernik
  Wtorek, 31.05

  A My poczekamy.

 8. 8
  --6
  ~ turban
  Wtorek, 31.05

  mysle ze to odpowiednia pora na przeprowadzenie referendum w sprawie odwolania prezydenta i calej rady miejskiej z klauzula ktora zabranialaby startu odwolanym nieudacznikom przez najblizsze 3 kadencje. nastepnie dzialania nalezy skupic na dobijaniu pogorzelcow i topielcow z PO,SLD,PSL i calej rzeszy czerwonych swin w elblaskich spolkach miejskich. haslem referendum bedzie "Razem oczyscmy Elblag z szamba"

 9. 9
  +5
  ~ zong
  Wtorek, 31.05

  Turban a ty rozumiem z PiS jesteś (ich nie wymieniłeś) i zapewne do kościoła chodzisz co niedzielę. A znasz polskie powiedzonko - jak innych przezywasz, tak sam siebie nazywasz.

 10. 10
  --23
  ~ quik
  Wtorek, 31.05

  I o to chodzi Platformo. Tylko jak kiedyś dojdziecie do władzy, to nie zapomnijcie o tym, że szacunek wyborców osiąga się wtedy, kiedy czyny nie rozmijają się ze słowami, a ustawiane konkursy w konsekwencji kończą się źle przede wszystkim dla tych którzy na taki proceder zezwalają. Popieram Wcisłę, choć myślałem ze nigdy do tego nie dojdzie. Poza tym po raz pierwszy Senator ma zdecydowaną przewagę pozytywnych wpisów, czyli można.

Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2024 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


1.2524430751801