Wtorek, 23.04.2024, Imieniny: Jerzy, Wojciech
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama

Komentarze do artykułu (116)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  --5
  ~ Szok
  Czwartek, 02.06

  Podobno do urzędu wpłynęło miażdżące uzasadnienie postanowienia z RIO

 2. 2
  +10
  ~ ziomek
  Czwartek, 02.06

  ja bym nieroba wysłał do roboty a tak patrzy się jak szpak w gnat.

 3. 3
  --7
  ~ BigX
  Piątek, 03.06

  Przeglądałem, komentarze i zauważyłem zarzuty związane ze sponsoringiem, więc wszedłem na stronę EPEC i poczytałem co sponsorowali, lub sponsorują. "Prowadzimy szeroko rozumianą działalność charytatywną, szczególnie ukierunkowaną na pomoc dzieciom. Wspieramy placówki edukacyjne, fundacje, przekazując darowizny pieniężne oraz rzeczowe (remonty i modernizacje instalacji i urządzeń grzewczych, usuwanie awarii, itp" W miarę możliwości wspieramy także elbląski sport (klub EKS START i ZKS Olimpia Elbląg) oraz organizowanie w naszym mieście imprez masowych w tym o charakterze kulturalnym, jakim jest Festiwal Elbląskich Nocy. Festiwal Piosenki Wartościowej (dawniej Festiwal Elbląskich NocyTeatru i Poezji)." Znaczy się część pieniędzy tak jakby wróciła do elbląskiego społeczeństwa...

 4. 4
  +8
  ~ taki klimat
  Niedziela, 05.06

  Jedno się nie zmienia k...., złodzieje i idioci nie tylko niezmiennie pozostają bezkarni ale ich ku...stwo, złodziejstwo i idiotyzm urastają do rangi oficjalnie honorowanych cnót obywatelskich.

 5. 5
  +5
  ~ Donator
  Poniedziałek, 06.06

  BigX, jesteś aktywnym poszukiwaczem, więc wejdź na "elaktywni.pl " i popatrz sobie na ten twój sponsoring zabaw na świeżym powietrzu. Daj od razu komentarz. Założyłem Stowarzyszenie gry w cymbergraja. Muszę dostać dotację, skoro high life dostaje.

 6. 6
  0
  ~ do Donator
  Poniedziałek, 06.06

  BigX, to chyba" chwalą Nas".

Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2024 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


0.84979701042175