Wtorek, 23.04.2024, Imieniny: Jerzy, Wojciech
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama

Komentarze do artykułu (116)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  --30
  ~ QQQ
  Wtorek, 31.05

  Brawo Panie Senatorze. Teraz należałoby rozliczyć Klima i Browarczyków za pomówienia. Najlepiej byłoby aby P-s .Piśkiewicz został na następną kadencję. To dopiero utarłoby im nosa i byłoby najlepszą karą. Uwierzcie w końcu w młodych i dajcie im szansę. Tamci panowie robili tyle przekrętów że nie dociera do nich to że ktoś może być uczciwy. Mają dużo szczęścia że ich przekręty im się upiekły ze względu na przedawnienie. Dokumenty są może warto byłoby je pokazać ogółowi ?

 2. 2
  +26
  ~ wc
  Wtorek, 31.05

  O joj joj BOJĄ się MOCNO boją! zobaczymy czy ciocia z wujkiem mieli jakieś udziały w sponsoringu! PO kontroli wszystkie brudy WYPŁYNĄ! Bu ha haha!

 3. 3
  +22
  ~ Marian
  Wtorek, 31.05

  Wpisy to można tłuc , nawet 10 w sekundę. A ja oczekuję konkretnego uzasadnienia od Rzecznika, bo po co takie gdybanie, a może Rzecznik odstąpił bo nie opłaca mu się grzebać w papierach o te 5%. Panie senatorze mamy bardzo drogie ciepło niech pan coś zrobi dla mieszkańców.Od dłuższego czasu piszemy i nic, bez echa.Tylko dochodzą Nas słuchy o sponsoringach za nasze pieniądze.

 4. 4
  +29
  ~ Kapitan Żbik
  Wtorek, 31.05

  Towarzyszu Wcisła jakoś nie przeszkadza ci, że konkursy na urzędnicze stołki w UM mają zawsze w wymaganiach "doświadczenie w samorządzie", ale jak wymagania w EPEC wykluczyły twojego kumpla Łukaszka, którego posady broniłeś jak lew na dywaniku u Wróbla, to od razu robisz aferę?

 5. 5
  +25
  ~ qaz
  Wtorek, 31.05

  to nie sztuczna nagonka sztuczne mogą być co najwyżej cycki i tego płeo się najbardziej obawia!

 6. 6
  +32
  ~ beta
  Wtorek, 31.05

  Nie dziwi mnie, że pan Wcisła popiera partyjnego sojusznika bez kompetencji i doświadczenia na pełnionej funkcji, przecież sam pełnił w urzędzie marszałkowskim w Elblągu stanowisko, które otrzymał w ramach partyjnej troski o swoich wiernych działaczy. Ma więc powody, by wierzyć w to, że "chęć szczera zrobi z ciebie oficera". I jakoś nawet się nie zająknął, że obecny prezes EPEC dostał tę posadę bez konkursu, ale w PO (w innych partiach zresztą też) tak to bywa. Nie bronię SLD, ani władz miasta, nie mam o nich dobrego zdania, zniesmacza mnie jedynie postawa Kalego, którą pan Wcisła prezentuje.

 7. 7
  --30
  ~ qwerd
  Wtorek, 31.05

  Brawo Senatorze za zdecydowaną postawę!!!

 8. 8
  +24
  ~ tfu
  Wtorek, 31.05

  jednego KOLESIA mniej i ŚWIAT staje się PIĘKNIEJSZY!

 9. 9
  +22
  ~ wontroba
  Wtorek, 31.05

  w takim epec gdzie kasa pcha się w ręce sama przedszkolak by się lepiej sprawdził na stolku prezesa epec niż ten poprzedni. a znane wszystkim jest jak szanował publiczne pieniądze.

 10. 10
  +33
  ~ szambo
  Wtorek, 31.05

  te senator możesz poskarżyć się do donka może zrobi aferę w UE, że w Polsce DEMOKRACJI nie ma bo od KORYTA swoich odrywają! A wy możecie sobie pospacerować z KOD-em, ponieważ jesteście siebie warci. Żałosna szopka, skomlenie i CYRK wstyd! zero szacunku dla wyborców i brak honoru! Panie Prezydencie PO wszystkim żądamy ROZLICZENIA winnych NIEPRAWIDŁOWOŚCI! Ma Pan Pełne nasze POPARCIE!

Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2024 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


0.97216486930847