Środa, 28.02.2024, Imieniny: Makary, Prokop, Hilary
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama

Komentarze do artykułu (116)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  --17
  ~ Pan hydroton
  Wtorek, 31.05

  Czy ten pan hydroton to były prezes EPEC, który kradł ciepło a prezydent Wróblewski nic z tym nie zrobił. Przepraszam w nagrodę został członkiem komisji kwalifikacyjnej. Wybierze sobie swojego prezesa. Takiego uczciwego jak on.

 2. 2
  --20
  ~ Do pracownikow Epec
  Wtorek, 31.05

  Jezeli prawdziwe sa teksty o kradzieży ciepła przez byłego prezesa to to jest dopiero skandal. Ktoś wie kiedy to było?

 3. 3
  +27
  ~ qaz
  Wtorek, 31.05

  Może być bardzo gorąco i bardzo ciekawie jak przez Nowy Zarząd zostanie przeprowadzony szczegółowy AUDYT całej spółki! I wtedy się okaże jak było! Czy tego się boicie?

 4. 4
  +28
  ~ 100% elblążanin
  Wtorek, 31.05

  Psy szczekają.........intratna posada.

 5. 5
  +7
  ~ AM ale już nie koniecznie
  Wtorek, 31.05

  a to tylko drobny efekt umizgów i braku rozliczenia bolszewickiej władzy i miejscowego towarzystwa wzajemnej adoracji, które wobec nawet nowej władzy (nawiasem mówiąc bardzo mizernej i miernej) nie zamierza zrezygnować z doskonałej nadal pozycji przetargowej praktycznie w każdej dziedzinie realu - taka gmina i taka równia pochyła o znamionach constans..............................

 6. 6
  --5
  ~ Do gaz jeszcze raz
  Wtorek, 31.05

  Audyt spółki. Bravo. A audyt solarów też. No to bravo Piotr!!!

 7. 7
  +26
  ~ ccc
  Wtorek, 31.05

  Jak zwykle interes tych którzy ten bajzel finansują jest niezmiennie poza obszarem widzenia partyjnych kacyków. Jednego pana złapali jak kradł, nic mu nie zrobili i zrobić nie zamierzają, drugiego nakryli przy manipulacjach przetargiem i w końcu znaleźli kogoś kto stwierdził że NIC SIĘ NIE STAŁO. Dla odbiorców ciepła to dobrze że nic się nie stało, bo to są nasze pieniądze. Gdyby jednak coś się stało, Spółka EPEC powinna wystąpić z powództwem cywilnym względem prezesa o zwrot środków. Drodzy mieszkańcy musimy bronić się sami i temperować partyjnych "przedstawicieli", no chyba że mafijna forma rządów wam odpowiada i jesteście w stanie ponosić stosowne koszty zawsze nieporównanie wyższe niż wzrost waszych dochodów i inflacja.

 8. 8
  +32
  ~ odbiorca ciepła
  Wtorek, 31.05

  Dziwi mnie wypowiedź senatora w sprawie jednostki samorządowej. A może panie senatorze tak o MPO? My poczekamy na uzasadnienie decyzji Rzecznika, bo to chyba była II instancja, i Rzecznik podlega pani premier. Skoro CBA postawiło 12 zarzutów i po odwołaniu się EPEC, CBA utrzymało 11, to nie podjęcie przez rzecznika musi mieć uzasadnienie, prawda? Jawny Elbląg powinien wystąpić , żeby odbiorcy ciepła się zapoznali.

 9. 9
  +27
  ~ refleksyjny
  Wtorek, 31.05

  Pan senator się wczoraj obudził i nie wiedział nic że ciepło drogie, a pan Piśkiewicz nie chciał go niepokoić. Wszystkiemu winna ENERGA ale pensje bez zahamowań braliście błaz... jeden w RM drugi w EPEC

 10. 10
  --23
  ~ alfreddo
  Wtorek, 31.05

  Czyli korupcja w EPEC to była dęta afera! A przypominam sobie pierwsze artykuły, także na info.elblag o CBA w EPEC, ilustrowanych zdjęciem uzbrojonego po zęby funkcjonariusza CBA. Gonitwa za sensacją, czy próba skazania przed wydaniem wyroku. A te wszystkie krzywdzące i pełne zajadłości wypowiedzi ludzi zbliżonych do SLD. Jak łatwo można opluć i poniżyć człowieka! Współczuję tym wszystkim, których nazwiska wywlekano za każdym razem za rzekome złodziejstwo.

Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2024 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


0.91206192970276