Wtorek, 23.04.2024, Imieniny: Jerzy, Wojciech
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama

Komentarze do artykułu (116)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  --20
  ~ wyborca @@&
  Wtorek, 31.05

  Brawo panie senatorze Brawo EPEC Prawda sie obroniła. Tylko czy nie za pozno? Czy wszyscy wierzyli w slowa prezasa ze jest to sztucznie nakrecona afera? Smiem stwierdzic ze nie. Najwazniejsze ze teraz uczciwi ludzie zobaczyli kto mial rację! Szkoda tylko ze ofiara calej sztucznej afery zostal prezes.Mam nadzieje ze jeszcze jest czas wszysko wyprodtowac, zeby tylko prawda I cala sie obronila. Czlowieka menagera powinno sie oceniac po czynach I jego pracy a nie po nieuczciwych pomowieniach.

 2. 2
  +24
  ~ odbiorcaciepła
  Wtorek, 31.05

  Nastąpiło Oderwanie od KORYTA! I bardzo dobrze mam nadzieję że Nowy Zarząd będzie miał wizję odnośnie bezpieczeństwa ciełpłowniczego naszego miasta i konsekwentnie będzie ją realizował. Czego sobie i mieszkańcom życzę!

 3. 3
  --21
  ~ wyborca
  Wtorek, 31.05

  Prezydent się kompromituje nawet nie tym, że ulega wpływom osób, które donoszą i robią czarny pijar, ale przede wszystkim,ze dał zgodę na przeprowadzenie konkursu wykluczającego start osób z wykształceniem innym niż techniczne. Mam dość konkursów ustawianych pod konkretne osoby. Władza myśli, że my tego nie widzimy. Otóż my to widzimy i dla mnie to najbardziej dyskredytuje władzę Wróblewskiego. Przypadki poprzedników nic go nie nauczyły??!!

 4. 4
  --31
  ~ Ludzik
  Wtorek, 31.05

  Panie senatorze bravo! Bardzo fajny artykuł.

 5. 5
  +24
  ~ qaz
  Wtorek, 31.05

  Brawo Panie Prezydencie! Mieszkańcy miasta są za Panem! A z przegranym się nie dyskutuje! Pa pa

 6. 6
  +36
  ~ ccc
  Wtorek, 31.05

  Co to za pier..... nadal płacimy najdrożej, za ciepło a poczynione inwestycje nie obniżają strat ciepła. Błędy p prezesa to tylko dodatek do jego nieudolnych rządów. Pan senator to niech się zajmie problemami regionu w szerszej skali, a nie konserwowaniem posad kolegów. Jest problem bezrobocia, zapaści gospodarczej miasta, braku rzeczywistych inicjatyw inwestycyjnych w tym na modrzewinie, projekt przekopu choć dla mnie logicznie dość wątpliwy też jest nadal w d... Gdyby pan Prezes obniżył koszty GJ, obniżył straty, nie zajmował się sponsoringiem gdyż nie jest do tego powołany, to z pewnością obroniłby się przed donosicielami. Jest wielce prawdopodobne że gdyby p prezes w końcu zaczął pracować dla mieszkańców Elbląga umocnił by swoją pozycję i wtyki partyjne nie byłyby mu tak potrzebne

 7. 7
  +33
  ~ Kolesie z ferajny
  Wtorek, 31.05

  Czarne PR to jedno ale to manipulowanie tak w tekście jak i wpisach to jest dopiero dramat Elbląga! Obrońcy EPECu tego z miłościwie już nam wcześniej panującym specjalistom od ciepłej podsadki to jest dopiero manipulacja ! W życiu nie zagłosuję na PO i nikogo kto jest powiązany z takim osobami! Kompromitacja!

 8. 8
  --27
  ~ Ryszard
  Wtorek, 31.05

  Moze tak merytorycznie: bardzo dobry artykuł. Merytorycznie i rzeczowo. Szkoda ze wcześniej nie było takich argumentów. Ciekaw jestem jak teraz sie czuje Pan Prezydent, czy nie ma poczucia że się stał "użytecznym głupcem"

 9. 9
  --24
  ~ Taki sam
  Wtorek, 31.05

  Dlaczego nikt nie chce rozliczyć denuncjatorów tej fikcyjnie nadmuchanej sprawy.

 10. 10
  --19
  ~ stop manipulacjom
  Wtorek, 31.05

  Mam tylko nadzieję, że Wcisła i PO zrozumieli, że ustawianie konkursów to gwóźdź do trumny. Święte słowa panie senatorze " Po co więc takie manipulacje, które eliminują nie tylko Piśkiewicza, ale wszystkich kandydatów z wykształceniem prawniczym czy ekonomicznym" . Czy to tak trudno zrozumieć, że w interesie władzy jest jedno - niech wygra najlepszy. Jeżeli Platforma to naprawdę zrozumiała, to na nich zagłosuję i jeszcze namówię rodzinę.

Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2024 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


1.0086789131165