Wtorek, 23.04.2024, Imieniny: Jerzy, Wojciech
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama

Komentarze do artykułu (116)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  --21
  ~ Do wontroba
  Wtorek, 31.05

  Jakoś poprzedni prezesi spółki nie umieli podłączyć nowych obiektów do sieci. Zmniejszyć zatrudnienia itd. Przestać pitolić bo szkoda tego czytać. Samograj to jesteś ty. A może też chcesz się podłączyć na lewo lub ukraść kilka milionów. To zapraszam do ekipy Browarczyka i chwiałkowskiego.

 2. 2
  +12
  ~ Szambo
  Wtorek, 31.05

  Do szambo! Ależ pojechał. KOD ci się nie podoba. A może to co w Polsce się dzieje to demokracja. O chłopie coś nie tak chyba z określeniem rzeczywistości. Szkoda

 3. 3
  --13
  ~ Wolność
  Wtorek, 31.05

  Panie prezydencie jak wygra Piotr Baranowski to pan jest oszust i kłamca albo tak skołowani pana SLD że otrząśnij się na póki czas.

 4. 4
  +25
  ~ wontroba
  Wtorek, 31.05

  dla mnie kradzież = marnotrawieniu publicznej kasy a w tym był najlepszy. podłaczenie nowych odbiorców to nie jego zasługa. dla zwykłego mieszkanca ważne są opłaty jakie musi ponosić za coś co mogłoby byc tansze. ale w cenie naszego ciepła dochodzą samochody służbowe, podróże bankiety prawnicy. nie jestem z żadnego układu i żadnego nie bronię. ale ty go bron pewnie ci zależy . to jak trafił na stanowisko znane jest wszystkim sam się tym chwali

 5. 5
  --18
  ~ kaola
  Wtorek, 31.05

  Oj boli niktôrych ze prawda wydzla.na jaw. Za prezesem stoi zaloga I wszyskie zwiazki zawodowe. Osiagnal sukces, rozwinal firme, podlaczyl wiecej niz wszyscy jego poprzednicy razem wzieci, firma przynosi wciaz zyski pomimo cieplych zim ale coz to polityka nie logika. To co ze porzednicy jechali wciaz na stratach, to sie nie liczy! BAAARDZO TO SMUTNE.

 6. 6
  +7
  ~ yataman
  Wtorek, 31.05

  Jedno jest pewne: nigdy wiecej PO! Nigdy wiecej antypolakow,folksdojczow i donosicieli w polskim parlamencie. koledzy tego zakapiora ze zdjecia donosza na polske i zadaja nalozenia na nasz kraj sankcji karnych. koledzy partyjni tego zakapiora z powyzszego zdjecia mowia ze polskosc to murzynskosc , ze polska istnieje tylko teoretycznie. wiecie co sie robi z takimi zdrajcami? stryczek lub gilotyna do wyboru! ile on placi infoelblag ze zamieszcza sie tu jego zlote mysli? ile czerwoni i PO przelewaja miesiecznie na konto redakcji?

 7. 7
  --7
  ~ Do yataman
  Wtorek, 31.05

  Narazie żyjesz w wolnym kraju. Ale poczekaj 8 lat będziesz wspominał z rozrzewnieniem i nostalgią. Bo to były normalne czasy. Ale one na razie nie wrócą. Także przestañ psioczyć. Bo pewnie jesteś z komuchowa. SLD już umiera i nigdy się nie podniesie. Większośč wyborców jak pokazali na elblag24 na 1 maja i innych obchodach to stare dziadki trącających wieńcem. Ale ty jesteś z watachy browarowi-chwiałowej czuję na odległośč.

 8. 8
  --13
  ~ nie dla hejtu itp .
  Wtorek, 31.05

  Kiedy wreszcie zauważymy , że w elbląskim " LSD " są , tylko pozoranci i mąciciele a czasami gwiazdorzy ?? Za pieniądze... podatników ??

 9. 9
  --9
  ~ A od jutra BARANOWSKI
  Wtorek, 31.05

  A od jutra prezesem Baranowski. Na jego dotychczasowe miejsce już kilka dni trwa rekrutacja, tacy są pewni siebie

 10. 10
  --17
  ~ Do yataman
  Wtorek, 31.05

  Przestań komuchu narzekač. 8lat spokoju które miałeś już się skoñczyło. A twoje narzekania na to jak byłoby dobrze gdyby rządzili komuchy. Za 4 lata Nowoczesna albo PO. Niech nastąpi znów normalność. Precz z SLD, precz z komuchami

Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2024 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


0.96686601638794