Czwartek, 20.06.2024, Imieniny: Bogna, Florentyna, Rafal
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii MISTRZOWIE PARKOWANIA

Mistrzowie parkowania w Elblągu (część 180)

29.08.2022, 10:25:00 Rozmiar tekstu: A A A
Mistrzowie parkowania w Elblągu (część 180)
Fot. Nadesłane

Ze skutkami złego parkowania kierowców borykają się nie tylko inni użytkownicy dróg, ale także piesi czy rowerzyści. Mistrzowie Parkowania nie myślą o innych zastawiając chodnik, ścieżkę rowerową lub zajmując dwa miejsca parkingowe. Czas, by to się zmieniło.
 

 

Każdy z nas natrafił kiedyś w swoim życiu na Mistrza Parkowania. Osobę, która posiadając prawo jazdy popisała się „wyobraźnią”. W teorii zna ona bowiem zasady ruchu drogowego i rozróżnia parking od miejsca nieprzeznaczonego do parkowania, ale w praktyce świadomie tworzy własne przepisy kierując się zasadą „ ja tylko na chwilę”.


 

Zastawiane chodniki czy ścieżki rowerowe to nie jedyne pomysły Mistrzów Parkowania. Dostrzegają to nasi czytelnicy, którzy cały czas przesyłają nam zdjęcia ilustrujące nieprawidłowe zachowania kierowców. Zachęcamy naszych czytelników do przesyłania zdjęć Mistrzów Parkowania. Może publikacje przesłanych zdjęć sprawią, że będzie ich coraz mniej.

 


Zdjęcia można przesyłać na adres zdjecie_dnia@info.elblag.pl  w tytule wpisując „Mistrzowie Parkowania”, a w treści podając miejsce i czas wykonania zdjęcia oraz (jeśli się chce) autora zdjęcia.

 

 

Oceń tekst:

Ocen: 2

%50.0 %50.0


Galeria / Mistrzowie parkowania w Elblągu (część 180) ( zdjęć 12 )
Dodano: 2022-08-29 | Fot. Nadesłane
0

Komentarze do artykułu (10)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  0
  ~ Vilek
  Poniedziałek, 29.08

  Szok jak te głąby parkują. Pytam gdzie jest policja i gdzie straż miejska?

 2. 2
  0
  ~ Fer
  Poniedziałek, 29.08

  Przykro patrzeć jak gamonie niszczą zieleń, której coraz mniej w tym mieście.

 3. 3
  --1
  ~ Gt
  Poniedziałek, 29.08

  to już 180 odcinek a policja i straż miejska dalej nic nie robi, na Górnośląskiej i na Traugutta parkują głąby na trawnikach i chodnikach a policja przejeżdża sobie i nic! straż miejska to samo zero reakcji, w Gdańsku jest to nie do pomyślenia. A nieroby ze straży miejskiej tacy zapracowani, muszą mieć nową siedzibę przecież.

 4. 4
  +1
  ~ Prawda
  Poniedziałek, 29.08

  Jeszcze przez nawet źle zaparkowany samochód nikt nie zginął. Nie rozumiem dlaczego gamonie was nie drażni widok chamstwa rowerowego. Tych codziennie łamiących przepisy miłośników pedałów. Oni to dopiero mają przepisy drogowe w d...

 5. 5
  0
  ~ Piter
  Poniedziałek, 29.08

  GT to cyborg. Proszę go zablokować!!!

 6. 6
  +1
  ~ Gość
  Poniedziałek, 29.08

  A może taką serię o stanie naszych ulic i chodników-to jest dopiero pole do popisu

 7. 7
  --3
  ~ jasiua
  Poniedziałek, 29.08

  przez źle zaparkowany samochód przy samym przejściu giną ludzie, źle zaparkowane auta niszczą zieleń, ale w galerii widzę samochody zaparkowane zgodnie z prawem ale np skosem - i w czym tu problem??

 8. 8
  0
  ~ Bh
  Poniedziałek, 29.08

  I jeszcze stawiają te hulajnogi na środku chodnika że przejść nie można, a obok jeszcze głąb kierowca zaparkuje auto i trzeba przechodzić po ulicy. Już pary razy tak widziałem. A przecież są osoby słabo widzące i starsze i jest problem.

 9. 9
  0
  ~ kierowca z bombowca
  Wtorek, 30.08

  Skoro jest przyzwolenie na takie parkowanie poprzez brak reakcji służb odpowiedzielnych za taki stan rzeczy to dzieje się to co widzimy na zdjęciach. Można tego oduczyć w tydzień - poprzez codzienne wystawianie mandatów. Ale nikt nie chce robić sobie więcej roboty jak musi, więc czekają na zgłoszenia telefoniczne i TYLKO na nie reagują z dużym opóźnieniem.

 10. 10
  +1
  ~ #kierowca
  Wtorek, 30.08

  Jak nie ma gdzie zaparkować w tym mieście, to się staje gdzie najmniej to przeszkadza proste.

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

 1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
 2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
 3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
 4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
 5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
 6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
 7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2024 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


1.0850098133087