Wtorek, 27.02.2024, Imieniny: Anastazja, Wiktor, Gabriel
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii MISTRZOWIE PARKOWANIA

Mistrzowie parkowania w Elblągu (część 176)

14.08.2022, 14:00:00 Rozmiar tekstu: A A A
Mistrzowie parkowania w Elblągu (część 176)
Fot. Nadesłane
REKLAMA

Ze skutkami złego parkowania kierowców borykają się nie tylko inni użytkownicy dróg, ale także piesi czy rowerzyści. Mistrzowie Parkowania nie myślą o innych zastawiając chodnik, ścieżkę rowerową lub zajmując dwa miejsca parkingowe. Czas, by to się zmieniło.
 

 

Każdy z nas natrafił kiedyś w swoim życiu na Mistrza Parkowania. Osobę, która posiadając prawo jazdy popisała się „wyobraźnią”. W teorii zna ona bowiem zasady ruchu drogowego i rozróżnia parking od miejsca nieprzeznaczonego do parkowania, ale w praktyce świadomie tworzy własne przepisy kierując się zasadą „ ja tylko na chwilę”.


 

Zastawiane chodniki czy ścieżki rowerowe to nie jedyne pomysły Mistrzów Parkowania. Dostrzegają to nasi czytelnicy, którzy cały czas przesyłają nam zdjęcia ilustrujące nieprawidłowe zachowania kierowców. Zachęcamy naszych czytelników do przesyłania zdjęć Mistrzów Parkowania. Może publikacje przesłanych zdjęć sprawią, że będzie ich coraz mniej.

 


Zdjęcia można przesyłać na adres zdjecie_dnia@info.elblag.pl  w tytule wpisując „Mistrzowie Parkowania”, a w treści podając miejsce i czas wykonania zdjęcia oraz (jeśli się chce) autora zdjęcia.

 

 

 

 

Oceń tekst:

Ocen: 3

%33.3 %66.7


Galeria / Mistrzowie parkowania w Elblągu (część 176) ( zdjęć 12 )
Dodano: 2022-08-14 | Fot. Nadesłane
0

Komentarze do artykułu (9)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +4
  ~ uyt
  Niedziela, 14.08

  Czy redakcja przed wrzuceniem weryfikuje zdjecia? Przyklad zdjecia nr 4 na ulicy Konopnickiej, auto stoi na wjeździe do posesji, nikomu nic nie zagradza oczywiscie jezeli przyjechal na dana posesje.

 2. 2
  +3
  ~ Pil
  Niedziela, 14.08

  Zdjecie10.... W gdzie ma stanąć ciężarówka która rozładowuje towar ... Te artykuły to dno i wodorosty

 3. 3
  +1
  ~ 666
  Niedziela, 14.08

  A czemu autorzy zdjęć są anonimowi. Pewnie sami zawsza parkują pod linijkę i poziomice. HAHAHA

 4. 4
  +1
  ~ Gosc
  Niedziela, 14.08

  W komentarzach jaki kwik wieśniaków z Markus, co jak do miasta przyjadą to myślą, że tu można stanąć gdzie się chce. Słomę z butów wyciągać jak znak Elbląg mijacie.

 5. 5
  +3
  ~ 666
  Niedziela, 14.08

  Gość 'u anonimowy. A co masz do ludzi z Markus. To chyba Tobie brakuje kultury ubliżając innym . Mama pewnie nie nauczyła że trzeba szanować drugiego czlowieka

 6. 6
  0
  ~ Mądrala
  Poniedziałek, 15.08

  Ja czasami stawiam auto podobnie jak na zdjęciu nr 4 i coś Wam napiszę, jak jakiś debil zrobi mi zdjęcie i podeśle na portal to napiszę mu tak. Trawę na której stawiam część auta koszę co 2 tygodnie, miasto robi to raz na 2 miesiące, ponadto grabię ją z odchodów psich, pozostawionych przez ludzi, którzy mieszkając w blokach wyprowadzają psy i nie zbierają odchodów, poza tym podlewam ją i 2 x w roku nawożę. Zatem jeśli jakiś idiota zrobi mi zdjęcie to bardzo chętnie mu odpiszę z imienia i nazwiska

 7. 7
  +1
  ~ Ploterek
  Poniedziałek, 15.08

  Przecież Nissan z Konopnickiej stoi dobrze! Nie blokuje ruchu rowerowego, nie stoi na pasie drogowym. Cóż za frustrat zrobił to zdjęcie?! Tak samo ciężarowy z dostawą do Żabki, no gdzieś chłop musiał stanąć i wielka tragedia się nie dzieje

 8. 8
  0
  ~ Gg
  Poniedziałek, 15.08

  to już 176 odcinek a policja i straż miejska dalej nic nie robi, na Górnośląskiej i na Traugutta parkują głąby na trawnikach i chodnikach a policja przejeżdża sobie i nic! straż miejska to samo zero reakcji, w Gdańsku jest to nie do pomyślenia. A nieroby ze straży miejskiej tacy zapracowani, muszą mieć nową siedzibę przecież.

 9. 9
  +1
  ~ Piotr
  Poniedziałek, 15.08

  Do GG. Zaciales się jak stara płyta. Przez Ciebie nie chce się już tu wchodzić. Proponuje redakcji blokować komentarze tej osoby. Zniechęcają do wchodzenua tu.

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

 1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
 2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
 3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
 4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
 5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
 6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
 7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2024 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


0.95629405975342