Niedziela, 3.03.2024, Imieniny: Kunegunda, Maryna, Tycjan
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii MISTRZOWIE PARKOWANIA

Mistrzowie parkowania w Elblągu (część 177)

18.08.2022, 12:00:00 Rozmiar tekstu: A A A
Mistrzowie parkowania w Elblągu (część 177)
Fot. Nadesłane
REKLAMA

Ze skutkami złego parkowania kierowców borykają się nie tylko inni użytkownicy dróg, ale także piesi czy rowerzyści. Mistrzowie Parkowania nie myślą o innych zastawiając chodnik, ścieżkę rowerową lub zajmując dwa miejsca parkingowe. Czas, by to się zmieniło.
 

 

Każdy z nas natrafił kiedyś w swoim życiu na Mistrza Parkowania. Osobę, która posiadając prawo jazdy popisała się „wyobraźnią”. W teorii zna ona bowiem zasady ruchu drogowego i rozróżnia parking od miejsca nieprzeznaczonego do parkowania, ale w praktyce świadomie tworzy własne przepisy kierując się zasadą „ ja tylko na chwilę”.


 

Zastawiane chodniki czy ścieżki rowerowe to nie jedyne pomysły Mistrzów Parkowania. Dostrzegają to nasi czytelnicy, którzy cały czas przesyłają nam zdjęcia ilustrujące nieprawidłowe zachowania kierowców. Zachęcamy naszych czytelników do przesyłania zdjęć Mistrzów Parkowania. Może publikacje przesłanych zdjęć sprawią, że będzie ich coraz mniej.

 


Zdjęcia można przesyłać na adres zdjecie_dnia@info.elblag.pl  w tytule wpisując „Mistrzowie Parkowania”, a w treści podając miejsce i czas wykonania zdjęcia oraz (jeśli się chce) autora zdjęcia.

 

 

Oceń tekst:

Ocen: 3

%0.0 %100.0


Galeria / Mistrzowie parkowania w Elblągu (część 177) ( zdjęć 12 )
Dodano: 2022-08-18 | Fot. Nadesłane
0

Komentarze do artykułu (8)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +4
  ~ Prawda
  Czwartek, 18.08

  Niezmiennie zachęcamy naszych czytelników do masowego przesyłania zdjęć Piratów Rowerowych bezczelnie łamiących podstawy zasad ruchu drogowego. Może publikacje przesłanych zdjęć sprawią, że chamstwa ze strony tych grasantów będzie coraz mniej. W ten sposób pozorna bezkarność będzie jawna !

 2. 2
  +4
  ~ Prawda
  Czwartek, 18.08

  Niezmiennie zachęcamy naszych czytelników do masowego przesyłania zdjęć Piratów Rowerowych bezczelnie łamiących podstawy zasad ruchu drogowego. Może publikacje przesłanych zdjęć sprawią, że chamstwa ze strony tych grasantów będzie coraz mniej. W ten sposób pozorna bezkarność będzie jawna !

 3. 3
  +2
  ~ Kwaśny Zdzichu
  Czwartek, 18.08

  Zapraszam od poniedziałku do piątku, pod urzad miejski. Pon , srod, czwar. 15 30, wt. 16 30 pt. 14 30. Tu są prawdziwi mistrzowie parkowania, nawet z grupą. Parkują na miejscach dla niepełnosprawnych.

 4. 4
  +2
  ~ naciągane te zdj.
  Piątek, 19.08

  zdj. nr 8 (mondeo na Trybunalskiej) co jest nie tak?? Przecież to jest ul. jednokierunkowa i można parkować zaraz za przejściem nawet jeśli znak parking jest kawałek dalej, kolejne zdj. na Słonecznej stoi pod skosem mieszcząc się na miejscu - przejazd jest, 1,5 m jest na chodniku. szukanie sensacji na siłę.

 5. 5
  +1
  ~ Tg
  Piątek, 19.08

  to już 177 odcinek a policja i straż miejska dalej nic nie robi, na Górnośląskiej i na Traugutta parkują głąby na trawnikach i chodnikach a policja przejeżdża sobie i nic! straż miejska to samo zero reakcji, w Gdańsku jest to nie do pomyślenia. A nieroby ze straży miejskiej tacy zapracowani, muszą mieć nową siedzibę przecież.

 6. 6
  +2
  ~ Szok
  Piątek, 19.08

  To jest szok jak idioci parkują i zastawiają cały chodnik. Gdzie są służby ja się pytam.?

 7. 7
  --2
  ~ HvK
  Piątek, 19.08

  Lubie ogladac tą serie artykułow. Nic z ich nie wynika, nawert jak przyjdzie policja nic to nie zmieni. Jak jest mniej miejsc parkingowych w miescie niz samochodow to cudów nie ma, część samochodów musi byc nieprawidłowo zaparkowana.

 8. 8
  0
  ~ Oczy
  Sobota, 20.08

  Wcale nie musi.nie masz miejsca zeby prawidlowo zaparkowac,to nie parkuj.szanuj przepisy i przestrzegaj i chi.to kwestia kultury osobistej.

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

 1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
 2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
 3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
 4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
 5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
 6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
 7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2024 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


1.0118548870087