Poniedziałek, 28.11.2022, Imieniny: Jakub, Leslaw, Zdzislaw
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii MISTRZOWIE PARKOWANIA

Mistrzowie parkowania w Elblągu (część 179)

25.08.2022, 11:30:00 Rozmiar tekstu: A A A
Mistrzowie parkowania w Elblągu (część 179)
Fot. Nadesłane

Ze skutkami złego parkowania kierowców borykają się nie tylko inni użytkownicy dróg, ale także piesi czy rowerzyści. Mistrzowie Parkowania nie myślą o innych zastawiając chodnik, ścieżkę rowerową lub zajmując dwa miejsca parkingowe. Czas, by to się zmieniło.
 

 

Każdy z nas natrafił kiedyś w swoim życiu na Mistrza Parkowania. Osobę, która posiadając prawo jazdy popisała się „wyobraźnią”. W teorii zna ona bowiem zasady ruchu drogowego i rozróżnia parking od miejsca nieprzeznaczonego do parkowania, ale w praktyce świadomie tworzy własne przepisy kierując się zasadą „ ja tylko na chwilę”.


 

Zastawiane chodniki czy ścieżki rowerowe to nie jedyne pomysły Mistrzów Parkowania. Dostrzegają to nasi czytelnicy, którzy cały czas przesyłają nam zdjęcia ilustrujące nieprawidłowe zachowania kierowców. Zachęcamy naszych czytelników do przesyłania zdjęć Mistrzów Parkowania. Może publikacje przesłanych zdjęć sprawią, że będzie ich coraz mniej.

 


Zdjęcia można przesyłać na adres zdjecie_dnia@info.elblag.pl  w tytule wpisując „Mistrzowie Parkowania”, a w treści podając miejsce i czas wykonania zdjęcia oraz (jeśli się chce) autora zdjęcia.

 

 

 

Oceń tekst:

Ocen: 1

%0.0 %100.0


Galeria / Mistrzowie parkowania w Elblągu (część 179) ( zdjęć 12 )
Dodano: 2022-08-25 | Fot. Nadesłane
0

Komentarze do artykułu (10)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  --3
  ~ Joshua
  Czwartek, 25.08

  Jestem za tym, by karać, źle parkujących. I myślę, że jest za mało szlabanów, gdyby było ich więcej np. na każdej ulicy co 100 m żyło by się lepiej bo auta nie miały by sensu bytu.

 2. 2
  +3
  ~ mieszkaniec
  Czwartek, 25.08

  Rozwiązanie jest bardzo proste. Zakup przez miasto dwóch lawet, natychmiastowe usuwanie źle zaparkowanych samochodów. Po dwóch latach ,elblążanie nauczą się parkować, a budżet miasta zasili poważna kwota.

 3. 3
  --1
  ~ Gy
  Czwartek, 25.08

  to już 179 odcinek a policja i straż miejska dalej nic nie robi, na Górnośląskiej i na Traugutta parkują głąby na trawnikach i chodnikach a policja przejeżdża sobie i nic! straż miejska to samo zero reakcji, w Gdańsku jest to nie do pomyślenia. A nieroby ze straży miejskiej tacy zapracowani, muszą mieć nową siedzibę przecież.

 4. 4
  +3
  ~ Skandal
  Czwartek, 25.08

  To jest szok jak idioci parkują i zastawiają cały chodnik i jak niszczą trawniki. Gdzie są służby ja się pytam.?

 5. 5
  --3
  ~ Sąsiad
  Czwartek, 25.08

  Mistrzowie parkowania w Elblągu (część 179), zastanawiam się czemu i komu to służy? Może tak by zacząć wyciągać wnioski, a raczej mandaty, oczywiście tylko te przypadki gdzie auto rzeczywiście przeszkadza. Proponuję na początek zająć się przejeżdżaniem pojazdami po pasach tam, gdzie znaki na to nie pozwalają.

 6. 6
  +1
  ~ Szanuj zieleń.
  Czwartek, 25.08

  Potrafię jeszcze zrozumieć, chociaż nie popieram, parkowanie w nieprzepisowy sposób na chodnikach i innych ciągach ruchu, ale dokonywanie tego na trawnikach i zieleńcach to już niestety wyjątkowa bezczelność. Tych już teraz podniszczonych trawników szczególnie nie szanują kierowcy dużych osiedli, a z Zawady to wręcz świadomie je dewastują, a przecież Spółdzielnia Mieszkaniowa zleca ich strzyżenie i płaci za to z pieniedzy mieszkańców. A tłumaczenia kierowców z tego zachowania brakiem tam miejsc parkingowych jest tak bezzasadne jak wyjaśnienia ucznia, że zapomniał zeszytu.

 7. 7
  --2
  ~ uiy
  Czwartek, 25.08

  Tak ,maja piloty do szlabanów ,ale wygodnisie nie maja baterii do nich i udają głupków .

 8. 8
  --4
  ~ Piotr
  Czwartek, 25.08

  Do Gy... wyprowadź się do Gdańska skoro Ci tu nie pasuje. Elbląg odetchnie z ulgą. Jednego nieroba i donosiciela mniej.

 9. 9
  --4
  ~ Piotr
  Czwartek, 25.08

  Do Gy... wyprowadź się do Gdańska skoro Ci tu nie pasuje. Elbląg odetchnie z ulgą. Jednego nieroba i donosiciela mniej.

 10. 10
  0
  ~ HvK
  Piątek, 26.08

  Matematyka jest prosta. Grdy jest wiecej samochodow niz miejsc parkingowych to samochody muszą stac w miejscach niedozwolonych. Nie da sie zaparkować samochodów piętrowo. Polityka zabudowywania kazdego miejsca i likwidowania miejsc parkingowych zbiera swoje żniwo.

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

 1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
 2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
 3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
 4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
 5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
 6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
 7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2022 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


1.2565889358521