Sobota, 3.12.2022, Imieniny: Franciszek, Hilary, Ksawery
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii MISTRZOWIE PARKOWANIA

Mistrzowie parkowania w Elblągu (część 178)

21.08.2022, 14:00:00 Rozmiar tekstu: A A A
Mistrzowie parkowania w Elblągu (część 178)
Fot. Nadesłane

Ze skutkami złego parkowania kierowców borykają się nie tylko inni użytkownicy dróg, ale także piesi czy rowerzyści. Mistrzowie Parkowania nie myślą o innych zastawiając chodnik, ścieżkę rowerową lub zajmując dwa miejsca parkingowe. Czas, by to się zmieniło.
 

 

Każdy z nas natrafił kiedyś w swoim życiu na Mistrza Parkowania. Osobę, która posiadając prawo jazdy popisała się „wyobraźnią”. W teorii zna ona bowiem zasady ruchu drogowego i rozróżnia parking od miejsca nieprzeznaczonego do parkowania, ale w praktyce świadomie tworzy własne przepisy kierując się zasadą „ ja tylko na chwilę”.


 

Zastawiane chodniki czy ścieżki rowerowe to nie jedyne pomysły Mistrzów Parkowania. Dostrzegają to nasi czytelnicy, którzy cały czas przesyłają nam zdjęcia ilustrujące nieprawidłowe zachowania kierowców. Zachęcamy naszych czytelników do przesyłania zdjęć Mistrzów Parkowania. Może publikacje przesłanych zdjęć sprawią, że będzie ich coraz mniej.

 


Zdjęcia można przesyłać na adres zdjecie_dnia@info.elblag.pl  w tytule wpisując „Mistrzowie Parkowania”, a w treści podając miejsce i czas wykonania zdjęcia oraz (jeśli się chce) autora zdjęcia.

 

 

Oceń tekst:

Ocen: 2

%50.0 %50.0


Galeria / Mistrzowie parkowania w Elblągu (część 178) ( zdjęć 12 )
Dodano: 2022-08-21 | Fot. Nadesłane
0

Komentarze do artykułu (4)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +3
  ~ Gosc
  Niedziela, 21.08

  Proszę o stanowisko w tej sprawie komendanta Straży Miejskiej i Policji. Dlaczego taka samowolka panuje w mieście? Gdzie są Ci którzy są odpowiedziali za utrzymywaniu porządku?

 2. 2
  --2
  ~ kierowca 1
  Niedziela, 21.08

  i znowu będzie ,że czepiacie się kierowców.oni tacy pokrzywdzeni,paliwo drogie,mandaty drogie,miejsce parkingowe im się należy wszędzie gdzie chcą i o każdej porze.i znowu będą tłumaczenia 4 letnich dzieci,miejsc parkingowych brakuje ,to gdzie mam zaparkować? jeśli chodzi o komendantów ,obydwaj chowają głowy w piasek bo taka jest zmowa z prezydentem.

 3. 3
  +4
  ~ Prawda
  Niedziela, 21.08

  Niezmiennie zachęcamy naszych czytelników do masowego przesyłania zdjęć Piratów Rowerowych bezczelnie łamiących podstawy zasad ruchu drogowego. Może publikacje przesłanych zdjęć sprawią, że chamstwa ze strony tych grasantów będzie coraz mniej. W ten sposób pozorna bezkarność będzie jawna ! Miłe widziana zbliżenia twarzy !

 4. 4
  +1
  ~ Ty
  Poniedziałek, 22.08

  to już 178 odcinek a policja i straż miejska dalej nic nie robi, na Górnośląskiej i na Traugutta parkują głąby na trawnikach i chodnikach a policja przejeżdża sobie i nic! straż miejska to samo zero reakcji, w Gdańsku jest to nie do pomyślenia. A nieroby ze straży miejskiej tacy zapracowani, muszą mieć nową siedzibę przecież.

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

 1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
 2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
 3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
 4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
 5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
 6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
 7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2022 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


1.1075718402863