Środa, 19.01.2022, Imieniny: Marta, Henryk, Mariusz
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii MISTRZOWIE PARKOWANIA

Mistrzowie parkowania w Elblągu (część 47)

17.05.2020, 12:00:00 Rozmiar tekstu: A A A
Mistrzowie parkowania w Elblągu (część 47)

Po dłuższej przerwie wznawiamy popularny cykl artykułów Mistrzowie Parkowania. Liczymy na ciekawe zdjęcia, przesyłajcie do nas na adres zdjecie_dnia@info.elblag.pl  w tytule wpisując „Mistrzowie Parkowania”. Wszystkie zostaną opublikowane.

Ze skutkami złego parkowania kierowców borykają się nie tylko inni użytkownicy dróg, ale także piesi czy rowerzyści. Mistrzowie Parkowania nie myślą o innych zastawiając chodnik, ścieżkę rowerową lub zajmując dwa miejsca parkingowe. Czas, by to się zmieniło.
 

Każdy z nas natrafił kiedyś w swoim życiu na Mistrza Parkowania. Osobę, która posiadając prawo jazdy popisała się „wyobraźnią”. W teorii zna ona bowiem zasady ruchu drogowego i rozróżnia parking od miejsca nieprzeznaczonego do parkowania, ale w praktyce świadomie tworzy własne przepisy kierując się zasadą „ ja tylko na chwilę”.
 

Zastawiane chodniki czy ścieżki rowerowe to nie jedyne pomysły Mistrzów Parkowania. Dostrzegają to nasi czytelnicy, którzy cały czas przesyłają nam zdjęcia ilustrujące nieprawidłowe zachowania kierowców.
 

Zachęcamy naszych czytelników do przesyłania zdjęć Mistrzów Parkowania. Może publikacje przesłanych zdjęć sprawią, że będzie ich coraz mniej.

 

Zdjęcia można przesyłać na adres zdjecie_dnia@info.elblag.pl  w tytule wpisując „Mistrzowie Parkowania”, a w treści podając miejsce i czas wykonania zdjęcia oraz (jeśli się chce) autora zdjęcia
 

 

Redakcja

Oceń tekst:

Ocen: 3

%66.7 %33.3


Galeria / Mistrzowie parkowania w Elblągu (część 47) ( zdjęć 16 )
Dodano: 2020-05-17 | fot.nadesłane...
0

Komentarze do artykułu (9)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +3
  ~ Jest nowy problem.
  Niedziela, 17.05

  W obecnej sytuacji lepiej byłoby zamieszczać zdjęcia z elbląskich ulic dokumentujących fakty jak mieszkańcy łamią nakazy sanitarne i chodzą bez masek lub noszą je nieprawidłowo. Co gorsza czynią to też w sklepach i środkach komunikacji miejskiej. Zdjęcia złego parkowania nie robią już na nikim wrażenia, a szczególnie na kierowcach. Jest też zero reakcji wobec takiego parkowania z każdej strony.

 2. 2
  +4
  ~ A milicja gdzie?
  Niedziela, 17.05

  Na proteście w Warszawie pacyfikuje ludzi. Jaki jest sens tych artykułów, jak yzby odpowiadające za porządek w mieście Policji i Straż Miejska nie reaguje. #NiePłacę nierobom w mundurkach, Suweren!!!

 3. 3
  0
  ~ Ciekawski
  Niedziela, 17.05

  O co chodzi, na zdj. gdzie samochody są zaparkowane ok?? Np. wiśniowe Renault Scenic na Kosynierów, czy czarny opel (meriva??), I parę innych po co umieszczać zdj. takowe zdj??

 4. 4
  --1
  ~ Ehhhhh
  Poniedziałek, 18.05

  Milicja raczej nie może być w każdym miejscu miasta o tej samej porze więc pretensje raczej do kierowców bo sie nie stosują do zasad ogólnie obowiązujących... A i całe szczęście że nie płacisz.

 5. 5
  +3
  ~ widzę
  Poniedziałek, 18.05

  47 odcinków i nic z tego pożytecznego nie wynika, zero policji i nierobów ze straży miejskiej

 6. 6
  0
  ~ nonstop
  Poniedziałek, 18.05

  parkowanie debili przy lumeksie na Teatralnej i w dół do na chodniku w stronę ZUS-u jest notoryczne, a policja przejeżdza i udaje że nic nie widzi, parkują debile na chodniku

 7. 7
  +2
  ~ I co
  Poniedziałek, 18.05

  A blisko jest straz miejska która problemu nie widzi . Po co oni istnieja jak nie reagują za friko kasę biorą.

 8. 8
  0
  ~ Gogo
  Wtorek, 19.05

  Na zachodzie to normalka tylko u nas wtracaja sie i cisnienie robia.

 9. 9
  0
  ~ Mamert
  Wtorek, 19.05

  Nie ma jak Przychodnia pan doktor

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

 1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
 2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
 3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
 4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
 5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
 6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
 7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2022 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


0.93519687652588