Niedziela, 27.09.2020, Imieniny: Damian, Wincenty, Kosma
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii MISTRZOWIE PARKOWANIA

Mistrzowie parkowania w Elblągu (część 42)

07.02.2020, 15:30:00 Rozmiar tekstu: A A A
Mistrzowie parkowania w Elblągu (część 42)
Fot. Nadesłane

Ze skutkami złego parkowania kierowców borykają się nie tylko inni użytkownicy dróg, ale także piesi czy rowerzyści. Mistrzowie Parkowania nie myślą o innych zastawiając chodnik, ścieżkę rowerową lub zajmując dwa miejsca parkingowe. Czas, by to się zmieniło.
 

Każdy z nas natrafił kiedyś w swoim życiu na Mistrza Parkowania. Osobę, która posiadając prawo jazdy popisała się „wyobraźnią”. W teorii zna ona bowiem zasady ruchu drogowego i rozróżnia parking od miejsca nieprzeznaczonego do parkowania, ale w praktyce świadomie tworzy własne przepisy kierując się zasadą „ ja tylko na chwilę”.
 

Zastawiane chodniki czy ścieżki rowerowe to nie jedyne pomysły Mistrzów Parkowania. Dostrzegają to nasi czytelnicy, którzy cały czas przesyłają nam zdjęcia ilustrujące nieprawidłowe zachowania kierowców.
 

Zachęcamy naszych czytelników do przesyłania zdjęć Mistrzów Parkowania. Może publikacje przesłanych zdjęć sprawią, że będzie ich coraz mniej.

 

Zdjęcia można przesyłać na adres zdjecie_dnia@info.elblag.pl  w tytule wpisując „Mistrzowie Parkowania”, a w treści podając miejsce i czas wykonania zdjęcia oraz (jeśli się chce) autora zdjęcia.

 

Redakcja

Oceń tekst:

Ocen: 3

%0.0 %100.0


Galeria / Mistrzowie parkowania w Elblągu (część 42) ( zdjęć 16 )
Dodano: 2020-02-07 | Fot.Nadesłane
0

Komentarze do artykułu (10)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +7
  ~ Kto
  Piątek, 07.02

  Chyba buraki.

 2. 2
  +7
  ~ kolo
  Piątek, 07.02

  A może już najwyższy czas na zakładanie blokad.

 3. 3
  +3
  ~ Ku przestrodze nie tylko w drodze.
  Piątek, 07.02

  W trybie natychmiastowym należy przywrócić straży miejskiej/gminnej uprawnienia w zakresie reagowania na wykroczenia w ruchu drogowym. Jeśli chodzi o parkowanie to bezczelność kierowców w tym zakresie jest niewyobrażalna. Jeżeli służby policji czy straży miejskiej nie będą właściwie na to reagować to wzorem innych miast trzeba podjąć działania obywatelskie. Mają one różny charakter od oklejania czy malowania pojazdów do bardziej radykalnych jak zatykanie rur wydechowych lub urywanie bocznych lusterek. Niestety w desperacji ludzie w niektórych miastach podpalają samochody. Oczywiscie jest to niedopuszczalne, ale kierowcy łamiący przepisy o parkowaniu powinni liczyć się z takimi możliwościami.

 4. 4
  --1
  ~ Paso
  Piątek, 07.02

  Białe audi A4 oraz ta niebieska Avensis rzeczywiście źle. Reszty bym się nie czepiał.

 5. 5
  +6
  ~ Rey
  Piątek, 07.02

  Zacznijcie publikowac zdjecia srajacym psom i ich glupich wlascicieli

 6. 6
  +2
  ~ Rr
  Piątek, 07.02

  Do Reja-masz racje gosciu wszedzie wszystko obsrane a Damusia udaje ze nie widzi jak jej kundel sra na spacerze

 7. 7
  --1
  ~ Ciapek
  Sobota, 08.02

  Ku przestrodze nie tylko drodze.... Kiedy wymierzysz sam sprawiedliwość tzn kiedy ci się tak będzie wydawało że to robisz to mam nadzieję że właściciel cię złapie i na kopie do dupy w najlepszym przypadku. W najgorszym pociąga cię po sądach że ci się odechce szeryfowania. Rey faktycznie przydałaby się strona WŁAŚCICIELE POZWALAJĄCY ZASRYWAC MIASTO... gdzie się nie obrocisz to nawalone nie ważne czy to chodnik czy trawa czy piaskownica itp...

 8. 8
  0
  ~ kierowca 1
  Sobota, 08.02

  do paso-egzekwowanie prawa to nie jest czepianie sie.idąc twoim tokiem rozumowania ,po co czepiać sie tych biednych pedofili? oni mają tak mało okazji żeby uprawiac sex.

 9. 9
  0
  ~ Jacoby
  Niedziela, 09.02

  Buraki i nie tylko z Nebraski..

 10. 10
  +1
  ~ jarrow
  Niedziela, 09.02

  Mam nadzieję że od tej wiosny powstanie cykl reportaży "Mistrzowie pedałów" i każdy zaczynający się tak samo. Ze skutkami brawurowej i bezmyślnej jazdy rowerzystów borykają się nie tylko inny użytkownicy dróg ale także piesi i kierowcy pojazdów osobowych. Często będący pod wpływem alkoholu, ze słuchawkami w uszach nie radzą sobie w świecie gdzie występuje sygnalizacja świetlna. Wówczas gwałtownie zjeżdżają na chodnik i udają głupa jadąc dalej narażając pieszych na obicia i otarcia. Oczywiście o nagłym wjeżdżaniu z chodnika na ulicę nie wspomnę. Brak ubezpieczenia, oświetlenia roweru , kamizelki odblaskowej oraz wulgarne odzywki królów rowerków to kanon i myśl przewodnia w byciu "cool".

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

 1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
 2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
 3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
 4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
 5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
 6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
 7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2020 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.