Czwartek, 24.09.2020, Imieniny: Dora, Gerard, Teodor
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii MISTRZOWIE PARKOWANIA

Mistrzowie parkowania w Elblągu (część 41)

02.02.2020, 13:00:00 Rozmiar tekstu: A A A
Mistrzowie parkowania w Elblągu (część 41)
Fot. Nadesłane

Ze skutkami złego parkowania kierowców borykają się nie tylko inni użytkownicy dróg, ale także piesi czy rowerzyści. Mistrzowie Parkowania nie myślą o innych zastawiając chodnik, ścieżkę rowerową lub zajmując dwa miejsca parkingowe. Czas, by to się zmieniło.
 

Każdy z nas natrafił kiedyś w swoim życiu na Mistrza Parkowania. Osobę, która posiadając prawo jazdy popisała się „wyobraźnią”. W teorii zna ona bowiem zasady ruchu drogowego i rozróżnia parking od miejsca nieprzeznaczonego do parkowania, ale w praktyce świadomie tworzy własne przepisy kierując się zasadą „ ja tylko na chwilę”.
 

Zastawiane chodniki czy ścieżki rowerowe to nie jedyne pomysły Mistrzów Parkowania. Dostrzegają to nasi czytelnicy, którzy cały czas przesyłają nam zdjęcia ilustrujące nieprawidłowe zachowania kierowców.
 

Zachęcamy naszych czytelników do przesyłania zdjęć Mistrzów Parkowania. Może publikacje przesłanych zdjęć sprawią, że będzie ich coraz mniej.

 

Zdjęcia można przesyłać na adres zdjecie_dnia@info.elblag.pl  w tytule wpisując „Mistrzowie Parkowania”, a w treści podając miejsce i czas wykonania zdjęcia oraz (jeśli się chce) autora zdjęcia.

 

Redakcja

Oceń tekst:

Ocen: 3

%66.7 %33.3


Galeria / Mistrzowie parkowania w Elblągu (część 41) ( zdjęć 16 )
Dodano: 2020-02-02 | Fot. Nadesłane
0

Komentarze do artykułu (6)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  --2
  ~ E
  Niedziela, 02.02

  Bo w Elblazkowie nie ma gdzie zaparkować albo platne albo brak miejsca. Ciekawe czy ten co robił zdjecia sam tak czasami nie zaparkował

 2. 2
  --3
  ~ No
  Niedziela, 02.02

  Nie, bo ten co robil zdjecia to jezdzi autobusem

 3. 3
  +4
  ~ B
  Poniedziałek, 03.02

  Do A- jesteś zwykłym biedakiem cebulakiem, który użala się nad sobą. Czy naprawdę Nie stać Ciebie cebulaku wrzucić 50gr.na 5 minut parkowania lub 2zl na godzinę? Jak nie to sprzedaj swojego zloma i pieszo za....aj jak tak jyz źle tobie

 4. 4
  +5
  ~ Ploterek
  Poniedziałek, 03.02

  Parkowanie przed szpitalem to już plaga, żal wydać 3 zł na parking to stają na trawniku. A mistrzowie obczaili kolejne miejsce, wjeżdżają na parking nowo wybudowanego bloku na przeciwko. Zdjęcie nr 15, cóż za kunszt fotograficzny.

 5. 5
  +1
  ~ DAS
  Poniedziałek, 03.02

  Zdjecie 10 i 11 - VW obok piekarni nie wnosi znamion przestepstwa. Dalej zdjecie nr 12 na Kosynierów, auto stoi na miejscu parkingowym i zajechało mu się lekko na chodnik, ale nie czepiałbym się.

 6. 6
  0
  ~ Leon
  Poniedziałek, 17.02

  A ja się pytam kiedy skończy się parkowanie na zielonych gruntach gdzie są kontrolerzy UM do spraw ochrony mało że tam gdzie były zielone grunty mamy betonu tony Parkowanie na trawnikach powinno być karane ale też pod rozwagę dla drogowców którzy stawiają znaki zatrzymywania i postoju ma wiele do pustych głów do przemyślenia .Przykład drogą przy cmentarzu Agricola szczególnie w dni świąteczne parkowanie na murawie .Czy to jest ok?

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

 1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
 2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
 3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
 4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
 5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
 6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
 7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2020 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.