Niedziela, 5.07.2020, Imieniny: Karolina, Antoni, Filomena
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii MISTRZOWIE PARKOWANIA

Mistrzowie parkowania w Elblągu (część 43)

16.02.2020, 13:00:00 Rozmiar tekstu: A A A
Mistrzowie parkowania w Elblągu (część 43)
Fot. Nadesłane

Ze skutkami złego parkowania kierowców borykają się nie tylko inni użytkownicy dróg, ale także piesi czy rowerzyści. Mistrzowie Parkowania nie myślą o innych zastawiając chodnik, ścieżkę rowerową lub zajmując dwa miejsca parkingowe. Czas, by to się zmieniło.
 

Każdy z nas natrafił kiedyś w swoim życiu na Mistrza Parkowania. Osobę, która posiadając prawo jazdy popisała się „wyobraźnią”. W teorii zna ona bowiem zasady ruchu drogowego i rozróżnia parking od miejsca nieprzeznaczonego do parkowania, ale w praktyce świadomie tworzy własne przepisy kierując się zasadą „ ja tylko na chwilę”.
 

Zastawiane chodniki czy ścieżki rowerowe to nie jedyne pomysły Mistrzów Parkowania. Dostrzegają to nasi czytelnicy, którzy cały czas przesyłają nam zdjęcia ilustrujące nieprawidłowe zachowania kierowców.
 

Zachęcamy naszych czytelników do przesyłania zdjęć Mistrzów Parkowania. Może publikacje przesłanych zdjęć sprawią, że będzie ich coraz mniej.

 

Zdjęcia można przesyłać na adres zdjecie_dnia@info.elblag.pl  w tytule wpisując „Mistrzowie Parkowania”, a w treści podając miejsce i czas wykonania zdjęcia oraz (jeśli się chce) autora zdjęcia.
 

Redakcja

Oceń tekst:

Ocen: 14

%100.0 %0.0


Galeria / Mistrzowie parkowania w Elblągu (część 43) ( zdjęć 16 )
Dodano: 2020-02-16 | Fot. Nadesłane
0

Komentarze do artykułu (13)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +9
  ~ Te zdjęcia udowadniają
  Niedziela, 16.02

  ... że nie ma w Elblągu ani Policji ani Straży Miejskiej. No, z wyjątkiem przedostatniego zdjęcia, na którym lumpowóz SM też łamie przepisy źle parkując. Ale sami sobie mandatu nie wlepią. Chore to miasto

 2. 2
  +10
  ~ wuj onkel
  Niedziela, 16.02

  Jeżeli auta na zdjęciach są zaparkowane nieprawidlowo , to co robi elbląska policja ? I dlaczego jednym wystawia mandaty , a obok drugich przejeżdza obojetnie . Nieróbstwo i olewactwo elblaskiej drogowki sprawia , że coraz więcej kierowców jest zdezorientowanych , co wolno ,a co nie w tym naszym mieście . A wystarczy tylko zmienić szefa , jak w Straży Miejskiej i od razu lenie zaczynają

 3. 3
  +10
  ~ bvvv
  Niedziela, 16.02

  to już 43 część a policja i straż wiejska nic z tym nie robi, co za patologia w tym mieście

 4. 4
  +8
  ~ Sąsiad
  Niedziela, 16.02

  Na Kościuszki jadą po pasach i jeszcze mają pretensje że pieszy idzie, a policja tego nie widzi!!!!!!!

 5. 5
  +2
  ~ mieszkanka
  Niedziela, 16.02

  trzeba dzwonic na policje bo takie jest prawo inaczej nie moga nic zrobic

 6. 6
  +5
  ~ O
  Niedziela, 16.02

  Znowu barany z sieczka w butach.

 7. 7
  +10
  ~ Kierowca
  Niedziela, 16.02

  Dzwonić na policję?? Na Kosynierów stało nie przesadzam 15 aut na zakazie plus ze dwa przy samym przejściu zadzwoniłem na 997 i Pan powiedział mi, że mam się wrócić i podać mu każdy nr. rejestracyjny wtedy dopiero podejmie interwencję. Ja nie mam czasu na to bo spisywać ich powinna policja. Jeśli redakcja czy ktoś by chciał się tym zainteresować mam nagraną rozmowę z dyspozytorem.

 8. 8
  +4
  ~ Lemarko
  Poniedziałek, 17.02

  Proszę przyjść w okolice sądu, a ścislej na ulicę Karowa tam są dopiero mistrzowie parkowania, są takie asy że stają centralnie na chodniku zasłaniając jego 100% powierzchni że nie ma możliwości przejścia, nie mówiąc już o trawnikach w pobliżu każda możliwa przestrzeń jest zajęta.

 9. 9
  +3
  ~ szaaa
  Poniedziałek, 17.02

  zdjęcie ostatnie 16 tam non stop barany tak parkują, żeby mogli do wjechaliby prosto do budynku LO

 10. 10
  +4
  ~ Obywatel pokolenia Y
  Poniedziałek, 17.02

  Zapraszam na ulicę Kochanowskiego ( łącznik Komeńskiego - Sadowa ). Tam dopiero odstawia się pokaz umiejętności parkowania, w szczególności odcinek od Sklepu do Sadowej. Tyle razy było zgłaszane o wstawienie lustra drogowego przy wyjeździe ze Słowackiego i nic, cisza jak gdyby nigdy nic.

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

 1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
 2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
 3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
 4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
 5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
 6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
 7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2020 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.