Wtorek, 21.09.2021, Imieniny: Hipolit, Mateusz, Daria
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii MISTRZOWIE PARKOWANIA

Mistrzowie parkowania w Elblągu (część 44)

22.02.2020, 16:00:00 Rozmiar tekstu: A A A
Mistrzowie parkowania w Elblągu (część 44)
Fot. Nadesłane

Ze skutkami złego parkowania kierowców borykają się nie tylko inni użytkownicy dróg, ale także piesi czy rowerzyści. Mistrzowie Parkowania nie myślą o innych zastawiając chodnik, ścieżkę rowerową lub zajmując dwa miejsca parkingowe. Czas, by to się zmieniło.
 

Każdy z nas natrafił kiedyś w swoim życiu na Mistrza Parkowania. Osobę, która posiadając prawo jazdy popisała się „wyobraźnią”. W teorii zna ona bowiem zasady ruchu drogowego i rozróżnia parking od miejsca nieprzeznaczonego do parkowania, ale w praktyce świadomie tworzy własne przepisy kierując się zasadą „ ja tylko na chwilę”.
 

Zastawiane chodniki czy ścieżki rowerowe to nie jedyne pomysły Mistrzów Parkowania. Dostrzegają to nasi czytelnicy, którzy cały czas przesyłają nam zdjęcia ilustrujące nieprawidłowe zachowania kierowców.
 

Zachęcamy naszych czytelników do przesyłania zdjęć Mistrzów Parkowania. Może publikacje przesłanych zdjęć sprawią, że będzie ich coraz mniej.

 

Zdjęcia można przesyłać na adres zdjecie_dnia@info.elblag.pl  w tytule wpisując „Mistrzowie Parkowania”, a w treści podając miejsce i czas wykonania zdjęcia oraz (jeśli się chce) autora zdjęcia.

 

Redakcja

Oceń tekst:

Ocen: 2

%50.0 %50.0


Galeria / Mistrzowie parkowania w Elblągu (część 44) ( zdjęć 14 )
Dodano: 2020-02-22 | Fot.Nadesłane
0

Komentarze do artykułu (20)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +10
  ~ M@jd@n
  Sobota, 22.02

  Gdzie POLICJA ????? Gdzie Straż Miejska ????? A były by podwyżki dla motorniczych .

 2. 2
  +1
  ~ Cuś
  Sobota, 22.02

  Niema nic

 3. 3
  +9
  ~ GIENADIJ Gromkodupnyj
  Sobota, 22.02

  Straż Miejską na wolne, w weekendy nie pracuje. Policja.... Odpoczywa o wcina pączki.

 4. 4
  +4
  ~ Czytelnik
  Sobota, 22.02

  Przepisy sobie a życie sobie i co im zrobisz!

 5. 5
  +6
  ~ noname
  Sobota, 22.02

  w każdej galerii to samo miejsce czyli ul. teatralna obok piekarni, bez rezultatów

 6. 6
  +8
  ~ Atak strasznej choroby.
  Sobota, 22.02

  Ten 44 odcinek to tylko potwierdzenie, że za kierownicami samochodów zasiada nadal zbyt wiele osób pozbawionych kultury osobistej. Tego problemu nie rozwiążą działania policji czy straży miejskiej, bo po prostu na zwykłe chamstwo jak dotąd nie wynaleziono lekarstwa. Kulturę wynosi się z domu, a teraz już nawet rodzice zapomnieli o tym aby swoje pociechy wychowywać w poczuciu szacunku wobec innych. Stąd obok przypadków takiego parkowania mamy chamstwo w innych sytuacjach. W mojej okolicy kilka dni temu patrol policji ukarał kierowcę za złe parkowanie. Już nastepnego dnia ten sam kierowca nadal parkował w tym samym miejscu w niedozwolony sposób. Zresztą inni też nie zrazili się możliwością kary i czynią to w podobny sposób. No cóż chamstwo to nieuleczalna choroba i rozwija się o wiele szybciej niż wszelkie inne. W zasadzie WHO już dawno powinna ogłosić na terenie Polski pandemię polskiej niezwykle złośliwej choroby polskiego chama, gdzie przed tym wirusem nie ustrzegą żadne maseczki.

 7. 7
  --13
  ~ BanditenMotorWagen
  Sobota, 22.02

  Ohoooo muszę iść auto przestawić zgodnie z prawem , bo widzę że sygnaliści i uchole coraz bliżej mojego osiedla się już kręcą...

 8. 8
  +6
  ~ jaaaaaaaaaaaa
  Sobota, 22.02

  zapraszam wszystkich zainteresowanych sztuką parkowania pewnego pajaca z białego audi na parkingu koło byłej gildii istny bałwan

 9. 9
  +2
  ~ jtjf
  Sobota, 22.02

  Akurat do pojazdu na zdjęciu nr. 1 bym się nie przyczepiał. Dla takiego pojazdu dostawczego zwykłe miejsca parkingowe są po prostu za małe więc gdzie ma chłop stanąć?

 10. 10
  --2
  ~ Lobo51
  Sobota, 22.02

  Moje pytanie dotyczy parkowania przy piekarni Raszczyk. Jak zrobić zakupy jeśli wokół wszystkie chodniki są obstawione słupkami lub postawione są szlabany. Wcześniej ich nie było . Uważam że Miasto jest złośliwe zagradzając wjazd na chodni w rejonie sklepu z tanią odzieżą i sklepem spożywczym i apteką. Mówi się że Miasto jest dla nas a nie my dla Miasta, życie powinniśmy sobie ułatwiać nie utrudniać. Chodnik w rejonie ma ok 10m. i w zupełności dla pieszych i kierowców wystarczało miejsca. Dostawcy do ww sklepów towar noszą wprost z jezdni ograniczając ruch samochodów i jednocześnie ruch pieszych. Zakupy w piekarni są koszmarem w dni dostaw towaru do Sklepu z odzieżą, cala Teatralna jest obstawiona samochodami.Ten Pan(i) od ataku strasznej choroby powinien udać się do specjalisty

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

 1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
 2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
 3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
 4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
 5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
 6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
 7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2021 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.