Czwartek, 20.01.2022, Imieniny: Marta, Henryk, Mariusz
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii MISTRZOWIE PARKOWANIA

Mistrzowie parkowania w Elblągu (część 46)

02.05.2020, 16:00:00 Rozmiar tekstu: A A A
Mistrzowie parkowania w Elblągu (część 46)
Fot. Nadesłane

Po dłuższej przerwie wznawiamy popularny cykl artykułów Mistrzowie Parkowania. Liczymy na ciekawe zdjęcia, przesyłajcie do nas na adres zdjecie_dnia@info.elblag.pl  w tytule wpisując „Mistrzowie Parkowania”. Wszystkie zostaną opublikowane.

Ze skutkami złego parkowania kierowców borykają się nie tylko inni użytkownicy dróg, ale także piesi czy rowerzyści. Mistrzowie Parkowania nie myślą o innych zastawiając chodnik, ścieżkę rowerową lub zajmując dwa miejsca parkingowe. Czas, by to się zmieniło.
 

Każdy z nas natrafił kiedyś w swoim życiu na Mistrza Parkowania. Osobę, która posiadając prawo jazdy popisała się „wyobraźnią”. W teorii zna ona bowiem zasady ruchu drogowego i rozróżnia parking od miejsca nieprzeznaczonego do parkowania, ale w praktyce świadomie tworzy własne przepisy kierując się zasadą „ ja tylko na chwilę”.
 

Zastawiane chodniki czy ścieżki rowerowe to nie jedyne pomysły Mistrzów Parkowania. Dostrzegają to nasi czytelnicy, którzy cały czas przesyłają nam zdjęcia ilustrujące nieprawidłowe zachowania kierowców.
 

Zachęcamy naszych czytelników do przesyłania zdjęć Mistrzów Parkowania. Może publikacje przesłanych zdjęć sprawią, że będzie ich coraz mniej.

 

Zdjęcia można przesyłać na adres zdjecie_dnia@info.elblag.pl  w tytule wpisując „Mistrzowie Parkowania”, a w treści podając miejsce i czas wykonania zdjęcia oraz (jeśli się chce) autora zdjęcia
 

Redakcja

Oceń tekst:

Ocen: 2

%50.0 %50.0


Galeria / Mistrzowie parkowania w Elblągu (część 46) ( zdjęć 16 )
Dodano: 2020-05-02 | Fot. Nadesłane
0

Komentarze do artykułu (10)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +6
  ~ Dżej dżej
  Sobota, 02.05

  Niektóre zdjęcia z pupy, a inne ok. tylko dziw bierze, że ktoś "biega" z aparatem po Zielonej i nie zauważa srebrnego forda kombi zaparkowanego 1 cm od przejścia.

 2. 2
  +6
  ~ Na trawniku nie wolno.
  Sobota, 02.05

  Mój kolega po kilkunastoletnim pobycie w Kanadzie powrócił wraz z rodziną do kraju. Po zniesieniu części ograniczeń odwiedzili mnie, mieszkańca największej dzielnicy w Elblągu. Kiedy odrowadzałem ich jego 14 letnia córka, która w Kanadzie do powrotu do Polski uczęszczała tam do przedszkola i szkoły zapytała mnie dlaczego kierowcy parkują na trawniku. Zawstydzony odpowiedziałem jej, że nie mają gdzie zaparkować. Wtedy ona powiedziała: "ale przecież na trawniku to nie wolno". No tak Kanada to Kanada, a my.... szkoda gadać.

 3. 3
  +6
  ~ Miecio
  Niedziela, 03.05

  Jeszcze dobrze by było jakby, był drugi etap tego wszystkiego w postaci przekazania tych zdjęć na Policję lub Straży Miejskiej i mandatów za złe parkowanko by się sypneło. Często chodzę przez zw. jaszczurczego tam to kongo jest co chwile parkują na chodniku mimo ze maja miejsca do okoła od groma . a nasze służby jakby ślepe na to!!

 4. 4
  +6
  ~ Na trawniku
  Niedziela, 03.05

  ""Mistrzowie na trawnikach"".... zapraszamy na Grottgera

 5. 5
  +2
  ~ Obserwator
  Niedziela, 03.05

  Czekam na cykl " Mistrzowie przechodzenia / przebiegają przez ulicę w niedozwolony miejscu".

 6. 6
  +5
  ~ ff11
  Niedziela, 03.05

  Na Grottgera rozjechali trawniki i zaczęli sobie utwardzać te klepiska jakimś gruzem. Pięknie to wygląda. Gdzie policja czy SM ? Urzędasy też nic nie widzą ? Robi się taka duża wiocha...

 7. 7
  +4
  ~ Do Na trawniku
  Niedziela, 03.05

  Dokładnie "na trawniku" zapraszamy na Grottgera i odrazu Staż Miejska z nowym bloczkiem mandatowym

 8. 8
  --4
  ~ uu
  Poniedziałek, 04.05

  Kiedy cykl mistrzowie chodzenia bez masek? Nie macie o czym pisać ewidentnie już widać ... Dajcie ludziom spokój

 9. 9
  0
  ~ tew
  Poniedziałek, 04.05

  tyle razy już tu było napisane, dlaczego policja i sm nie reaguje.??? ołym okiem widać, na Górnośląskiej i Traugutta parkują na trawnikach, policja przejeżdza i nic nie robi

 10. 10
  0
  ~ kierowca1
  Poniedziałek, 04.05

  wszystkie przypadki widoczne na zdjęciach kwalifikują się do ukarania mandatem.przesiądźcie się na taczki .

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

 1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
 2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
 3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
 4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
 5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
 6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
 7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2022 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


1.069445848465