Piątek, 21.01.2022, Imieniny: Agnieszka, Inez, Jaroslaw
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii MISTRZOWIE PARKOWANIA

Mistrzowie parkowania w Elblągu (część 45)

05.03.2020, 10:00:00 Rozmiar tekstu: A A A
Mistrzowie parkowania w Elblągu (część 45)
Fot. Nadesłane

Ze skutkami złego parkowania kierowców borykają się nie tylko inni użytkownicy dróg, ale także piesi czy rowerzyści. Mistrzowie Parkowania nie myślą o innych zastawiając chodnik, ścieżkę rowerową lub zajmując dwa miejsca parkingowe. Czas, by to się zmieniło.
 

Każdy z nas natrafił kiedyś w swoim życiu na Mistrza Parkowania. Osobę, która posiadając prawo jazdy popisała się „wyobraźnią”. W teorii zna ona bowiem zasady ruchu drogowego i rozróżnia parking od miejsca nieprzeznaczonego do parkowania, ale w praktyce świadomie tworzy własne przepisy kierując się zasadą „ ja tylko na chwilę”.
 

Zastawiane chodniki czy ścieżki rowerowe to nie jedyne pomysły Mistrzów Parkowania. Dostrzegają to nasi czytelnicy, którzy cały czas przesyłają nam zdjęcia ilustrujące nieprawidłowe zachowania kierowców.
 

Zachęcamy naszych czytelników do przesyłania zdjęć Mistrzów Parkowania. Może publikacje przesłanych zdjęć sprawią, że będzie ich coraz mniej.

 

Zdjęcia można przesyłać na adres zdjecie_dnia@info.elblag.pl  w tytule wpisując „Mistrzowie Parkowania”, a w treści podając miejsce i czas wykonania zdjęcia oraz (jeśli się chce) autora zdjęcia

 

Redakcja

Oceń tekst:

Ocen: 2

%50.0 %50.0


Galeria / Mistrzowie parkowania w Elblągu (część 45) ( zdjęć 14 )
Dodano: 2020-03-05 | fot.nadesłane...
0

Komentarze do artykułu (9)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +6
  ~ Fredek
  Czwartek, 05.03

  Niech ktoś zrobi zdjęcie dojazdu do przychodni Jaśminowa przy Robotniczej,tam jest zakaz postoju,jednak samochody zajmują część jezdni i prawie całą szerokość chodnika,w ten sposób utrudniają życie zarówno kierowcom jak pieszym,w tym matkom z wózkami.

 2. 2
  +1
  ~ Ed
  Czwartek, 05.03

  Na Jasminowej przy przychodni jest tragedia , mała ulica Kregielna jednokierunkowa a nastawiane wieczorem aut na całej dlugosci

 3. 3
  +4
  ~ Co to i Straż Miejska?
  Czwartek, 05.03

  Niech się Madrala rzeczniczka SM wypowie. Nabrała wody w ysta? I za kilka dni napisze, że multum interwencji SM miała :). To ja Ci powiem, kobieto, co robi SM w Elblągu. Przejedź się po kebabowniach w mieście i sama zobaczysz, że pachołki miejskie w mundurkach w godzinach służby żrą kebaby w najlepsze.

 4. 4
  +4
  ~ jurek
  Czwartek, 05.03

  albo sm jeżdzi wieczorami w prywatnych sprawach, widać to często

 5. 5
  +5
  ~ marylka
  Czwartek, 05.03

  zauważcie że duża liczba zdjeć jest z jednego miejsca, a mianowicie z ul. Królewieckiej koło rehabilitacji, a kierowca ze zdjęcia 11 to powinien dodatkowo jeszcze chłoste dostać

 6. 6
  --3
  ~ hvK
  Czwartek, 05.03

  5 i 6 zaparkowane prawidłowo. Jest 1,5 m wolnego chodnika

 7. 7
  --1
  ~ do~ hvK
  Czwartek, 05.03

  Ani na 5 ani na 6 nie ma 1,5 m a ~1,1 m na 6 biały samochód stoi za blisko skrzyżowania.

 8. 8
  --1
  ~ MB
  Czwartek, 05.03

  Jesli chodzi o zdjecie nr 7 to takie jest prawie w kazdym poście a tam jak najbardziej można parkować. A na zdjęciu 5,6 wszyscy stoją prawidłowo więc w czym problem ? Ktoś nie znający przepisów zajmuje się tym działem.

 9. 9
  +2
  ~ kierowca
  Piątek, 06.03

  do hvk i MB-czytać kodeks drogowy,zapoznac sie z przepisami,a potem zamieszczać komentarze.teraz wyłącznie się ośmieszacie.

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

 1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
 2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
 3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
 4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
 5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
 6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
 7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2022 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


1.0032939910889