Niedziela, 24.09.2023, Imieniny: Dora, Gerard, Teodor
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii INFORMACJE LOKALNE

Elblążanie będą protestować przeciwko podwyżkom cen. "To przechodzi wszelkie granice"

23.10.2021, 14:00:00 Rozmiar tekstu: A A A
Elblążanie będą protestować przeciwko podwyżkom cen. "To przechodzi wszelkie granice"

Spotkajmy się w poniedziałek (25.10.2021 r.) na Placu Słowiańskim o godzinie 17.30 przy siedzibie PiS. Przygotujcie ciepłe ubrania, termos z ciepłym napojem i wygodne buty, bowiem będziemy iść ulicami Elbląga i głośno krzyczeć, dlaczego sprzeciwiamy się rządom Kaczyńskiego. Niech nasze "NIE" usłyszą PiSowcy, a w szczególności rząd z politykami prawicy!

 

Oto jakie prezenty już rozdaje i nadal będzie rozdawać PiSowski rząd:

 • wysoka i wciąż rosnąca inflacja
 • wzrost opłat za gaz,
 • podwyżka cen prądu i ogrzewania,
 • wzrost cen za dostarczanie wody,
 • wzrost cen PALIWA!!! (nawet 7,50 zł za litr), a co za tym idzie:
 • podwyżki cen produktów i usług.

 

Tak naprawdę podwyżki PiS wprowadzał po cichu już od początku tego roku, ale to co zaplanował nam na grudzień i styczeń przechodzi wszelkie granice! To prawdziwy rekord. Żywność drożeje w takim tempie, że Pinokio Morawiecki nie jest w stanie odpowiedzieć na pytanie „ile kosztuje chleb?". A paliwo? Paliwo zdrożało od początku aż 29%, a to jeszcze nie koniec!
 

Wstyd, że bezczelny kłamca Morawiecki jedzie do Parlamentu Europejskiego i reprezentując nas, ośmiesza się po raz kolejny w oczach cywilizowanych państw członkowskich. Ile czasu jeszcze ktoś taki będzie nas reprezentował?
 

Niestety to dopiero początek. Oni dopiero się rozkręcają.
 

Kłamliwa partia PiS wraz z poplecznikami szykuje już kolejne niespodzianki. Rząd czuje się bezkarny i pieniądze (przecież nie swoje a NASZE) rozdaje na prawo i lewo. Okradając nas z pieniędzy, wolności, demokracji, poszanowania drugiego człowieka. Szczując nas na siebie nawzajem, doprowadza do nienawiści i donosicielstwa. Podoba Wam się to? NIE? To wyjdźcie z domu!

 

Czas się obudzić POLSKO!!! Do zobaczenia w poniedziałek – 25.10.2021 roku o godzinie 17.30 na Placu Słowiańskim.

 

LINK DO WYDARZENIA

 

Elbląski Strajk Kobiet

Oceń tekst:

Ocen: 4

%50.0 %50.0


Komentarze do artykułu (38)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +10
  ~ Lika
  Sobota, 23.10

  Nie popieram, to protesty polityczne, to nie jest elblaski strajk kobiet, bo nie wszystkie elbląskie kobiety się z tymi wulgarnymi zwykle hasłami utożsamiają

 2. 2
  +13
  ~ Elblazanka
  Sobota, 23.10

  Od razu niech jadą do Brukseli, bo to ogólnie europejski problem wzrostu cen energii. Myślą że ludzie są ciemni i można nimi manipulować nawołując do manifestacjii z fikcyjnymi hasłami. Ewidentnie to jest walka o wladze.

 3. 3
  +16
  ~ mieliscie nie krasc
  Sobota, 23.10

  A dzieki czemu doszli do władzy wy powyzej ? Dziś za to WSZYSCY płacimy.

 4. 4
  +12
  ~ Obserwator
  Sobota, 23.10

  To wina chorej polityki UE i urzędników w Brukseli. Oni w Brukseli troszczą się jedynie o dochody swych klanów. A szaraczków podpuszczają przeciw rządom które się im sprzeciwiają. Ci co nawołują do protestów to są agenci opłacani przez obce służby. Może powiecie co się dzieje ze środkami wpłacanymi przez elektrownie za wpuszczanie dwutlenku węgla do atmosfery? Normalnie te środki winne służyć modernizacji elektrowni, a one te opłaty emisyjne są traktowane jak towar i wpadają do kieszeni spekulantów krzyczących o braku praworządności w Polsce. Albo co dzieje się z niezapłaconymi daninami od korporacji rejestrujących się w rajach podatkowych. Okradają takie państwa jak Polska ale jak polski rząd chce to ukrócić to oni wołają, że w Polce jest łamana demokracja. Ci co chcą protestować, to są ?

 5. 5
  --5
  ~ error
  Sobota, 23.10

  A jest w Polsce praworzadność? Stań na drodze pisowcowi to sie przekonasz.

 6. 6
  +17
  ~ Joshua
  Sobota, 23.10

  Nigdy i w żadnej sprawię nie stanę ramię w ramię z takimi osobistościami jak Pani Lempart. Mimo iż ceny naprawdę idą w górę w zastraszającym tempie.

 7. 7
  +18
  ~ Elbląg.
  Sobota, 23.10

  A poczytać o szczycie klimatycznym, w jakich latach został podpisany i przez kogo oraz czym ma skutkować od 2022 roku to już za trudne? Że o temacie Nord Stream i ograniczeniu dostaw gazu, aby wywołać wzrosty cen na giełdach już nie wspomnę. Podobna sytuacja jest z paliwem. A jak są podwyżki, to reszta też podnosi ceny w imię zasad. Ale co tam, oszołomy emocjonalne i tak będą protestować, myśląc, że jak opozycja wróci do władzy, to wszystko stanieje i płace urosną. I kto tu jest naiwny?

 8. 8
  +21
  ~ Andrzej
  Sobota, 23.10

  Te hasla z ktorymi idziecie pasuja do uni, bo to jej lewackie chore ambicje. A kto jest za likwidacja miesa, mleka jaj a nawet lowienia ryb. Tepa pani z opozycji. Nienawisc to wasz donald sieje. Ale madrzy ludzie pamietaja jego rzady i wiedza jaka bieda z nedza byla. PIS to jedyna partia, ktora niezgodzi sie na fit for 55.

 9. 9
  +13
  ~ Obluda
  Sobota, 23.10

  Kto będzie protestować, mówcie prawdę P O i PSL i SLD to oni cały czas są na nie. ,zapomnieli jak rzadzili jakiego błota narobili.

 10. 10
  +16
  ~ Won
  Sobota, 23.10

  Poszli won z Elbląga na olsztyn.

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

 1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
 2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
 3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
 4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
 5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
 6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
 7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2023 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


0.96266913414001