Poniedziałek, 4.03.2024, Imieniny: Lucja, Kazimierz, Eugeniusz
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama

Komentarze do artykułu (38)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +1
  ~ zly
  Niedziela, 24.10

  K***y do wora wór do szamba!!

 2. 2
  --3
  ~ er ce
  Niedziela, 24.10

  Pisowskie trolle się wyżywają w komentarzach jak wyżej , bo Elbląg nie jest miastem pisowskim tu nam nie podskoczą.

 3. 3
  +1
  ~ hd
  Niedziela, 24.10

  FiT FOR 55. Może coś w tym temacie, euroentuzjaści? Co mają nieudacznicy z PIS do szybujących cen energii? W otoczeniu rosnącej inflacji, pierwsze co rośnie, to właśnie surowce, podstaw ekonomii nie znamy? Do tego dochodzi plandemia, światowa spekulacja i lewacki ekoobłęd, czego najwyższym stadium jest właśnie FIT FOR 55 Timmermansa, który ma jeszcze przyśpieszyć. Chcecie Europy, to bulcie, lewackie baranki. PIS-u wina w tym wszystkim jest taka, że Morawiecki nie zawetował Zielonego Ładu, godząc się na ruinę energetyczną Polski w zamian za kasę na KPO. Za to Trybunał Stanu ich nie ominie.

 4. 4
  +2
  ~ agat
  Niedziela, 24.10

  Ha,ha,ha faktycznie tak źle i drogo jeszcze nie byłooooo?! To żarty chyba,zapomnieliście bardzo szybko rządy poprzednie...

 5. 5
  +2
  ~ Janko Muzykant
  Poniedziałek, 25.10

  Chcesz być pod butem Niemca i Ruska, popieraj manifestacje organizowane przez PO i Tuska.

 6. 6
  --1
  ~ pewnie katolik "polak"?
  Poniedziałek, 25.10

  ~@polak - Dlaczego piszesz się z małej litery? Odcisk "47? Owszem, HWD wszystkim zalecam, tylko skąd wziąć tyle H? (Ch). Czy polepszy się w tym państwie gdy wszyscy będą chodzić z murzyńskimi HWD? Dwa półgłówki, to nie jedna głowa a skoro nie umiesz korzystać z głowy, to przynajmniej oszczędzaj swój łeb HWD, bo też będzie ciężko żyć gdy znikną półgłówki. Rozmnażaj się HWD.

 7. 7
  --1
  ~ rtt
  Poniedziałek, 25.10

  Polexit nie, PIsExit tak. A teraz przyjrzyjmy się przyczynom podwyżek. Na pierwszy ogień rząd. Ciągle podwyższają podatki i tworzą nowe. Po co? Stosują morderczy dla drobnych biznesów model gospodarki z wysokimi podatkami i cenami oraz rozbudowanym socjalem. Ale też podążają drogą nieracjonalnej walki z ociepleniem (a na 2 biegunach jest zima stulecia). tu przechodzimy do kolejnego powodu drożyzny, bo wiele nowych opłat i podwyżek to koszt zobowiązań, które zaciągnęli także ich poprzednicy. Pakiet klimatyczny i inne to w połowie sprawka PO. Jeśli spojrzymy ile to kosztuje nas uległość oby władz wobec UE to protesty pod hasłem polexit nie, pisexit tak brzmią strasznie głupio. Bo ekologiczna, antycieplarniana ideologia UE leży u podstaw tych kosztów jeszcze bardziej od pisowskich socjali.

 8. 8
  0
  ~ koko
  Wtorek, 26.10

  WYSTARCZY ROZUMIEĆ NIE POTRZEBA PROTESTOWAĆ .. Dla człowieka myślącego logicznie ten protest powinien odbywać się Brukseli odpowiedzialnej za planowanie i wdrażanie polityki klimatycznej i energetycznej drogie kobitki i inni wspierający ten protest . A polityka ta dziś okazała się kompletnym fiaskiem . Inflacja i podwyżki szaleją na całym świecie , w TYM W każdym państwie Europy . W końcu za drukowanie i rozdawnictwo pieniędzy w okresie pandemii ktoś musi zapłacić . CZYLI GLOBALNIE ZAPŁACĄ ZA TO WSZYSTKIE SPOŁECZEŃSTWA .

Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2024 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


1.0146899223328