Sobota, 20.04.2024, Imieniny: Agnieszka, Teodor, Czeslaw
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama

Komentarze do artykułu (38)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +2
  ~ Hipokryzjadopotegi
  Sobota, 23.10

  Szczyt intelektu napisać o tym kogo się widzi w komentarzach, co świadczy o tym tylko, że jesteś człowiekiem głęboko uprzedzonym, zamiast pisać merytorycznie i sensem, co tam... ja i tak walczę o tolerancję, którą mi przekaz medialny odebrał w mojej głowie. I zawsze będę na nie.... Tolerancja ponad wszystko, ale tylko według moich przekonań. Reszta wypie...lać.

 2. 2
  +8
  ~ Ja
  Sobota, 23.10

  Dobrze że Polacy już mądrzeją , widzą kto tak naprawdę miesza w naszym kraju o kto pluje i donosi na swój kraj do UE, kto nie ma nic zaproponowania dla Polaków, kogo jedynym hasłem wyborczym jest je.ac PiS. Opozycja sprzedała się Niemcom i UE a pluje na tych którzy chcą nas chronić przed upokorzeniami ze strony krajów które Polskę trzymały w zaborach, które wymordowały w czasie wojny miliony Polakiw. Włażą im bez czopków do dupy, wszystko to kosztem naszej suwerenności i praworządności. Hipokryzja do kwadratu.

 3. 3
  +11
  ~ Do_pomorskiego
  Niedziela, 24.10

  Mam pytanie "na logikę" dla tzw. strajku kobiet. Które kraje w UE popierały budowę gazociągu Nord Stream, a które były przeciw od początku mówiąc, że to umożliwi Ruskim szantaż energetyczny Europy - w tym wzrost cen energii i wszystkim, co jest z tym powiązane? Odpowiedzcie nam też które to kraje, w związku z tym, de facto postanowiły zostać sojusznikami Putina i wspierać go finansowo uzależniając tym samym Europę od widzimisię Ruskich. Tylko bez palenia głupa. i odwracania kota ogonem.

 4. 4
  --7
  ~ Sprawiedliwa
  Niedziela, 24.10

  To wina Pisu. To oni rządzą. Nie odczuwacie braku w portfelu? Wszystko jest bardzo drogie! 500 plus to kropla w morzu w porównaniu do podwyżek. Bądźcie sprawiedliwi. Nigdy tak źle nie było!

 5. 5
  +8
  ~ miastojakopozycjabez pomysłu
  Niedziela, 24.10

  Niestety, kolejny raz, a właściwie co dziennie, wychodzi ukraińskość czerepaków, którzy nie zastanawiają się (bo nie umieją?) co napisano, tylko chcą wiedzieć kto to napisał. Te czerepaki dodają w pakiecie "jak się nie podoba, to wynocha..."i wzmacniają przekaz siekierą, a mają to po dziadkach . Co do cen, to nikt nie chce niczego wyjaśniać a jedynie zachowuje się jak wyrostki na podwórku. Dotyczy to pisiorów i opozycji. Jednak rząd nie ustala stawek cen ciepła, wody, ścieków, śmieci, ... . to jest przywilej samorządów. Jest honorowy facet w mieście, który, by być wybranym przez naiwniaków, dał słowo honoru że po wyborze obniży cenę ciepła o 20%, ale zapomniał o zobowiązaniu i honorze. Pokazuję przez to, że to ratusz podnosi ceny, ale nie musi. Byle jaki program , ale go ma, to pis.

 6. 6
  --5
  ~ obserwator
  Niedziela, 24.10

  morawiecki powiedział ,że jest świetnie ,a będzie jeszcze lepiej.on chyba wie co mówi.pinokio nigdy nie kłamie,a nos mu rośnie bo ma katar.

 7. 7
  +1
  ~ nazek
  Niedziela, 24.10

  Proszę sprawdzić co znaczy po kaszubsku słowo TUSK - to wystarczy za komentarz

 8. 8
  --3
  ~ Marek
  Niedziela, 24.10

  Jeśli ktoś nie wie to za ceny dostawy wody i odprowadzenia ścieków w Polsce odpowiada rządowa firma Wody Polskie

 9. 9
  +2
  ~ Mareczek
  Niedziela, 24.10

  ***** **

 10. 10
  +1
  ~ polak
  Niedziela, 24.10

  HWD-Platformie ,zdrajcom Targowicy.****PO

Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2024 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


1.0319390296936