Niedziela, 21.04.2024, Imieniny: Anzelm, Bartosz, Feliks
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama

Komentarze do artykułu (64)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +25
  ~ Polka
  Sobota, 21.01

  Od stycznia EPEC podniósł ceny o 12%!!!. Mało tego VAT wraca do 23%. Z czego ludzie będą żyli. Czy ktoś to jeszcze ogarnia?

 2. 2
  +18
  ~ Do Polki
  Sobota, 21.01

  ogrania na pewno pan prezydent, w maju po podwyżce Energii grzmiał, że on to załatwi, że to niedopuszczalne, a potem epecowo dołożyło. Ja wierzę w słowo pierwszej osoby, więc cierpliwie czekam

 3. 3
  +13
  ~ Do koniec Pis
  Sobota, 21.01

  A przez czyje rządy , krotkowzrocznosc i zapomnienie o szarym czlowieku i jego potrzebach doszedl pis do władzy? Jedni warci drugich a teraz Tusk ktory uciekl sobie na lata do Brukseli opowiada dyrdymaly !!! Jego era juz minęła jak i całej reszty

 4. 4
  --1
  ~ Jo
  Niedziela, 22.01

  Uważam, że w Elblągu nie ma kandydata godnego, aby wyrwać Elbląg z tego marazmu w jakim jest od przynajmniej dwóch dekad. Świetnym kandydatem byłby aktualnie poseł Kacper Płażyński.

 5. 5
  --6
  ~ Joo
  Niedziela, 22.01

  Poseł Kacper Płażynski bylby dobrym kandydatem. Tylko czlowiek spoza Elbląga może ozywic miasto, ktore od prawie dwoch dekad jest pogrążone w marazmie, ponieważ elblascy politycy juz sie przyzwyczaili do takiego stanu rzeczy. Przyzwyczaili sie, ze Elblag to miasto emerytów i sypialnia Trojmiasta.

 6. 6
  +13
  ~ Obserwując fakty
  Niedziela, 22.01

  Najwazniejsze ze pojawiają się nowe nazwiska to juz 1 lekka zmiana i nadzieja, po 2 akcja referendum uswiadomila i pokazala co tu się dzieje i jak wszystko funkcjonuje , mieszkancy czują w koncu potrzebę zmian i duzego wietrzenia i pomalu wszystko zmierzać będzie w tym kierunku choc starszyzna będzie robić wszystko imając się roznych technik i metod aby utrzymać się i ten dogorywający stan! Dlatego wszystko w rękach mieszkańców, no chyba ze tez chcą dogorywać !

 7. 7
  +19
  ~ szukaj w pobliżu
  Niedziela, 22.01

  ~Polka - Epec , to firma Wróblewskiego i Nowaka. taka przechowalnia dla "pracowitych" kumpli królika. Energa jest zła co potwierdza każdorazowo Wróblewski. Nigdy nie krytykował Epecu a nawet nie znam faktu próby restrukturyzacji tej firmy, wręcz przeciwnie. RM z Czyżykiem (najlepszym kandydatem na... !?!?!?) ani się nie zająknie , opozycja pisowska też klaszcze z radości. Hipokryci, cwaniacy, poborcy, koryciarze - brzmi znajomo?

 8. 8
  +71
  ~ krótka pamięć
  Niedziela, 22.01

  ~ Do Polki - Wróblewski dał w kampanii słowo honoru, że obniży ceny ciepła o 20%. Potwierdzasz że to człowiek honoru, bo zachował się wobec Energi jak nietrzeźwy na "balu" w remizie? Babcia mówiła "są ludzie i ludziska", a miała na myśli honor.

 9. 9
  +10
  ~ Eg23
  Niedziela, 22.01

  Opisujecie osoby, ale jeżeli pozwala na to RODO udostępnijcie ich zdjęcia. POprzednia opisana partyjna mafia jak i osoby z tego artykułu chowają się przed mieszkańcami w swoich biurach. Nie znam ich twarzy, możliwe że spotykam ich na chodniku, w tramwaju, czy robiących zakupy na rynku czy w Biedronce(?). Kiedyś tankował przy mnie samochód poseł z PSL, wredna morda, arogancki i chamski. Po spotkaniu go w ciągu jednej chwili wiedziałem, że "władza" zrobiła mu muzgownicy gnojownicę i przenigdy nie oddam głosu na taki coś. Siedzą w swoich biurach i czekają aż ja do nich przyjdę uniżenie się kłaniając, a przecież oni reprezentują jakiś okręg, konkretne sprawy i ludzi tam zamieszkałych, których nie znają i mają gdzieś. Jak zobaczę twarz swojego radnego czy prezydenta to podam mu rękę albo go ...

 10. 10
  --15
  ~ Wet
  Niedziela, 22.01

  Tylko nie Falej, niech spada do Olsztyna. Czyżyk to gwarancja, że nic się nie zmieni. Z przedstawionych kandydatów to tylko Śliwka, chyba, że pojawi się ktoś nowy, chociaż małe szanse.

Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2024 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


1.2014660835266