Czwartek, 18.04.2024, Imieniny: Apoloniusz, Boguslawa, Boguslaw
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama

Komentarze do artykułu (64)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  --12
  ~ celina
  Piątek, 20.01

  Pan Hajdukowski od 2 lat jest emerytem więc odpada , Pan Pruszak to dobra kandydatura na vice , a Traks na Dyrektora d/s Turystyki , Sportu i Kultury . A Pan Sliwka jest jak aktualny choć w wieku mocno emerytalnym vice wojewoda pan Sadowski z Pasłeka , ale mieszkał 10 lat w Elblagu i uczestniczył tu w wielu uroczystosciach . Po za tym skończył studia i obecnie mieszka w Warszawie , więc świetnie nadaje się na prezydenta Elbląga . Będzie miał nowoczesne, wielkomiejskie spojrzenie i pomysły na rozwój naszego miasta.

 2. 2
  +13
  ~ Walery
  Piątek, 20.01

  Znowu szykowany jest jakiś desant. Tym razem z Pasłęka. Dosyć już obcych przywiezionych w teczkach. Czas na ciężką pracę wykonywaną przez młodych, wykształconych i urodzonych w tym mieście. Urząd Miejski trzeba trochę przewietrzyć, a w szczególności te departamenty w dobudówce.

 3. 3
  +6
  ~ żaden członek
  Piątek, 20.01

  Celina - co jest w nim skoro chcesz klęczona na v-ce? Był nabożnym kuratorem oświaty, przewodniczącym RM, v-ce Wilkiem, jest w opozycji - podaj jeden sukces dla miasta a nie dla niego. Zapamiętałem go z tego że bronił się przed "smrodem" z wytwórni peletu, ale tylko w swoim imieniu .

 4. 4
  +23
  ~ brylan...a
  Piątek, 20.01

  Boj będzie miedzy Czyzykiem a Falej reszta to plankton

 5. 5
  +8
  ~ rozsądna
  Piątek, 20.01

  Wybór tancerza z PO to gwarancja tego że zostanie tak jak jest. Będzie to samo dziadostwo jakie mamy obecnie. Czy tego dziadostwa chcecie? Dalej będzie drygował ten zakapior i nienawistnik motorówka. Czy tego chcecie?

 6. 6
  +18
  ~ coś zaczyna się zmieniać
  Piątek, 20.01

  zabrakło mi tu Opaczewskiego BO GDYBY ZROBIŁ DOBRY PIJAR PRZEZ 1,5 ROKU miałby największe szanse więc tylko z tych panów jedynie ŚLIWKA ! z PO to faktycznie tylko Czyżyk bo reszta tez słabo , zobaczymy kogo z lewicy wytypują choć ta w ogóle marne szanse ! może gdyby Falejowa zrezygnowała z posła i skupiła sie na walce o fotel miałaby duze szanse , bo ją tu jeszcze widać ?ale idąc metodologią i praktyką lat ubiegłych wystawią jakiegos starego doktryniarza z epoki minionej lub słupa aby nic nie zmieniać! za tydzien zobaczymy jak wypadnie ta zabawa ! kandydaci muszą jednak pamiętać o swojej reputacji bo nie każde towarzystwo przysparza im zwolenników

 7. 7
  +10
  ~ Upadły Harley
  Piątek, 20.01

  Śliwka to niech startuje se w swoim Pasłęku. Pis powininei poprzec kandydata berzpartyjnego jaki powinien sie pojawic.

 8. 8
  +14
  ~ PISczarprysł
  Piątek, 20.01

  Sami zasłużeni dla regionu działacze :D Jeden lepszy od drugiego :D

 9. 9
  +19
  ~ Kris
  Piątek, 20.01

  Zaden z tych orłów- sokołów

 10. 10
  +11
  ~ Ja Ignacy
  Sobota, 21.01

  A co z pupilem prezesa , Lońkiem Krasulskim , wybitnym ekonomistą i mówcą !!?

Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2024 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


0.82418990135193