Piątek, 24.05.2024, Imieniny: Joanna, Zuzanna, Milena
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama

Komentarze do artykułu (64)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +29
  ~ do Brylant..
  Niedziela, 22.01

  Falejowej, to sie słyszy, świnie podkładają niby swoi, będzie stajnię czyściła że hej

 2. 2
  --5
  ~ karol
  Niedziela, 22.01

  Hajdukowski na prezydenta albo Rembelski

 3. 3
  --6
  ~ Absolwent SP4
  Niedziela, 22.01

  Jedyny słuszny kandydat to p. Marek Pruszak. Wspaniały człowiek oraz nauczyciel. To jest lepszy nauczyciel biologii, który mnie uczył. Żaden nauczyciel mu się nie równa. Pamiętam jak z p. Pruszakiem bywaliśmy w sklepie zoologicznym, elbląskim parku technologicznym oraz na kółku przyrodniczym, które genialnie prowadził. Tak na marginesie obecni nauczyciele powinni się uczyć od niego, bo większość nauczycieli biologii, z którymi miałem dotycznienia, nie mają bladego pojęcia w jaki sposób nauczać biologii oraz przyrody. Oczywiście z całym szacunkiem do wszystkich nauczycieli biologii oraz kandydatów pisu. Serdecznie pozdrawiam pana Marka Pruszaka. Oby Panu wszystko się powodziło!

 4. 4
  +5
  ~ VM
  Poniedziałek, 23.01

  @Absolwetn SP4, Miło, że miałeś dobrą edukację. Problem w tym, że nie każdy dobry nauczyciel będzie dobrym prezydentem miasta.

 5. 5
  +7
  ~ "doskonały kandydat"
  Poniedziałek, 23.01

  Znam Pruszaka. Jest on po kierunku filozoficzno - historycznym. Masz "absolwencie " szczęście, że matury nie zdawałeś w schronisku dla psów. Właśnie tak jest - historyk, katecheta, filozof.... , aktywista, nawet samorządowiec. Jednak , chcąc go pochwalić walnąłeś babola - nie jest biologiem poza sklepem zoo. A w sklepie zoo nie nauczysz się bilogii, nawet w 4 klasie SP. Spacerując po lesie nie jesteś leśnikiem. Pan Pruszak może być takim prezydentem jak aktualnie jest szefem miejskiej opozycji - milczącym Lońkiem 2.

 6. 6
  +5
  ~ pol 9558
  Poniedziałek, 23.01

  Nie szukajcie daleko , kandydat jest na miejscu dyrektor departamentu UM jest bez partyjny , fachowiec zna miasto od 20 lat jeden minus to brak poparcia politycznego .

 7. 7
  --4
  ~ KKK
  Poniedziałek, 23.01

  Profesor Oleksiak to byłby kandydat. Raz kandydowała z PIS do RM. Sama nie ma zaplecza, ale jest osobą pracowitą i z zasadami, odznacza się też wysoką kulturą osobistą, co byłoby miłą odmianą po grubym ptaśku no i jest z branży edukacyjnej. A w Elblągu chyba lubią nauczycieli i profesorów, bo chętnie głosują na dyrektorów.

 8. 8
  +3
  ~ ?????????
  Poniedziałek, 23.01

  Lonia K. na prezydenta.

 9. 9
  +6
  ~ mieszkaniec
  Poniedziałek, 23.01

  Nikt z PIS.

 10. 10
  +14
  ~ taki elektorat
  Poniedziałek, 23.01

  ~KKK - masz rację, że głosują na dyrektorów szkół (słupów) i czerepaka. wynika to z przeświadczenia, że nauczyciel ma wiedzę, mówi prawdę zgodną z wymaganą od innych etyką, jest moralnym wzorcem. Naiwny elektorat zagłosował i obnażył morale wzorców które go oszukały i wypięły się nań przed podtarciem. Te wzorce dzisiaj nadal puchną popularnością i chęcią nabrania elektoratu kolejny raz - czerepak robił to 4 razy. A szefem tej moralnej grupy jest właściciel kww, czyli Wróblewski który ich jeszcze skasował i pozwolił odzyskać "wpłatę" na miejskich stołkach. takie elbląskie pogmatwanie - już dawno głoszono "takie będą Rzeczypospolite, jakie młodzieży chowanie". Obrzydliwe czerepakowanie? Nie dla każdego.

Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2024 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


1.6561689376831