Środa, 16.06.2021, Imieniny: Alina, Aneta, Justyna
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama

Komentarze do artykułu (63)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +3
  ~ zumba
  Wtorek, 20.04

  Tyle tu porządnych w końcu pytam się dlaczego wokół nas na ulicach, w parkach, pod blokami ,w rowach tyle śmieci ? Nie wiem co bardziej przeszkadza. W końcu tych palących na balkonach nie jest tak wiele ( no może z kulturą palenia jest gorzej na przykład wywalanie petów gdzie popadnie na dokładkę nie zgaszonych które nie rzadko lądują u sąsiadów , mieszkanie pod takim palaczem jest bardziej szkodliwe niż ten dym)

 2. 2
  +6
  ~ Norden
  Wtorek, 20.04

  A co z paleniem na klatkach schodowych, bardziej przecież uciążliwych i trujących niż na balkonach?

 3. 3
  --6
  ~ paalacz
  Wtorek, 20.04

  We łbach się wszystkim przewraca jak nie rankingi szkół to papierosy. Wszystko, żeby skłócić zaściankowy narodek, który łatwo podpuścić

 4. 4
  +3
  ~ Nosmoke
  Wtorek, 20.04

  Jestem nie tyle za zakazem palenia, co za tym żeby ludzie się ogarnęli ze śmieceniem, milion niedopałków, wypalone dziury w ubranich to codzienność, o syfie na dworze juz nie wspomnę. Pierzyna z niedopałków. Jakby tak ciężko było pójść do śmietnika. To powinno być karalne, a to jak mówią, że pala we własnym domu to nie problem, bo co jeśli ktoś nie wiem gotuję kapustę i mi śmierdzi, to też mam awantury robić? No dobrze tylko różnica jest taka że zapach kapusty nie zrobi krzywdy. A dym papierosowy już tak. Nie palę, moja rodzina dzieci również więc nie życzę sobie żeby ktoś niszczyl nasze zdrowie biernym paleniem. Nigdy nie czułam w domu fajek jak ktoś palił na balkonie, niech sobie pala na balkonie i na dworze, ale NIE w domu, NIE na klatkach (kompletne kretyńswo) I bez robienia syfu.

 5. 5
  --1
  ~ Jolka
  Wtorek, 20.04

  Żeby głupota miała skrzydła to by fruwała same zakazy a gdzie wolność każdego z nas,czy wolno przez balkon trzepać obrusy,narzuty itd.dlaczego nikomu nie przeszkadza zapach kawy lub alkoholu.Zastanowcie si ludzie nad głupimi przepisami.

 6. 6
  +4
  ~ Gffg
  Wtorek, 20.04

  Nie mają takich zgłoszeń, bo ludzie wiedzą, że wg prawa jakie jest obecnie nic nie może balkonowym palaczom ani straż miejska ani policja zrobić.

 7. 7
  +2
  ~ Ona
  Wtorek, 20.04

  Mnie zawsze interesuje dlaczego taki palacz wychodzi na balkon nawet zimą zapalić ? Czyżby w domu nie znosił tego zapachu jaki sam generuje ale sąsiedzi, którym mieszkania osmradza znosić muszą. Palacze macie mało zrozumienia dla osób niepalących i jest pewne że ten zakaz wejdzie

 8. 8
  +6
  ~ POMYŚL
  Wtorek, 20.04

  A czy nie lepiej przestać palić? proste

 9. 9
  +5
  ~ trudno..
  Wtorek, 20.04

  Do palacza trudno dotrzeć by nie palił.

 10. 10
  --6
  ~ obserwator
  Wtorek, 20.04

  nie budować balkonów,a te które są zamurować .

Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2021 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.