Poniedziałek, 14.06.2021, Imieniny: Bazyli, Eliza, Justyna
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama

Komentarze do artykułu (63)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +6
  ~ Ok
  Wtorek, 20.04

  I bardzo dobrze niech kopci w domu u siebie na kiblu . Nie na balkonie.

 2. 2
  +9
  ~ Tak za
  Wtorek, 20.04

  Nie rozumieją że dym popiół z papierosa idzie w koło i smród też.

 3. 3
  --4
  ~ Aneta
  Wtorek, 20.04

  No i odzywają się madki.... ciekawe czemu nie boją się puszczać dzieci samopas pod blok (jakoś sie boją o ich bezpieczeństwo) a wszyscy dookoła muszą słuchać ich pisków, krzyków itd... sto razy wolę, żeby sąsiad palił na balkonie...

 4. 4
  +8
  ~ Lokator
  Wtorek, 20.04

  Palenie na balkonie, klatce schodowej, palenie przed wejściem do domu, śmieci oraz buty wystawione na klatce schodowej świadczą o kulturze, wychowaniu człowieka. Ot cała prawda. Pozdrawiam kulturalnych, wychowanych ludzi.

 5. 5
  +6
  ~ marko
  Wtorek, 20.04

  Palić z kulturą,nie za dużo,nie dmuchać w okna i na boki...trochę żart,ale szczerze ( jestem niepalący) :pomysł nie trafiony,nikt nie będzie egzekwował no bo jakby to miało wyglądać?!Kultura wskazana!!!

 6. 6
  +9
  ~ Anty
  Wtorek, 20.04

  Niektórzy głupkowato , a może i bezczelnie, powołują się na zasadę "wolność tomku w swoim domku". Problem w tym, że gdy smród wydzielany przez takiego ćwoka dostaje się do mieszkania innej osoby to już nie jest tylko w "swoim domku".

 7. 7
  +6
  ~ kkk
  Wtorek, 20.04

  A ja nie chce śmierdzących brudem, niepalących sąsiadów na balkonie. A ja nie chcę brzydkich ludzi na balkonach, bo są nieestetyczni. A ja nie chcę zwierząt w blokach i na balkonach, bo nie ja sam nie mam zwierzaka. A ja nie chcę dzieci w mieszkaniach obok, bo mi hałasują. A tak naprawdę, to nie chcę sąsiadów w bloku. Ludzie ogarnijcie się, bo nie długo wszystkiego sobie zakażecie, bo coś wam nie pasuje. To jest miasto, wyprowadźcie się do lasu. Nie palę, ale jakoś mi nie przeszkadzają sąsiedzi pode mną, co palą. Czasem dzieci hałasują, i to denerwuje, ale moje też hałasowały. Remont wieczorami wkurza, ale kto nie robił remontu? Na klatce i windzie sąsiad palił, wystarczyło poprosić, by nie palił, bo mi to przeszkadza.

 8. 8
  +7
  ~ kek
  Wtorek, 20.04

  Oczywiście że tak. Mniej smrodu jak się jest na balkonie i mniej popiołu na balkonie bo sąsiad myśli że popielniczka służy tylko do kiepów, a z fajki popiół się strzepuje to wszystko z wiatrem i tak do mnie na balkon leci!

 9. 9
  +3
  ~ Polly Gray
  Wtorek, 20.04

  Dlatego już nie mieszkam w bloku. Ludzie, sami sobie wprowadzacie reżim i zamordyzm, na własne życzenie. Kary za zaśmiecanie TAK i to surowe. Zakazy NIE! to odbieranie sobie i tak już ograniczanej zewsząd wolności. Czytam takie niusy i tylko się utwierdzam w przekonaniu, że mamy koszmarnie głupie i skołtuniałe społeczeństwo.

 10. 10
  +4
  ~ kjm
  Wtorek, 20.04

  Jeśli na balkonie obowiązywał by zakaz palenia to tym bardziej w parkach, w lasach no i oczywiście w całej przestrzeni publicznej / chodnik, ulica, jezdnia /.

Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2021 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.