Środa, 16.06.2021, Imieniny: Alina, Aneta, Justyna
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama

Komentarze do artykułu (63)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  --13
  ~ Walcie się!
  Poniedziałek, 19.04

  Pojebusy i szpiedzy. Masz balkon. Pal. Niech debile zamykają okna!

 2. 2
  +15
  ~ Niepalićnabalkonie
  Poniedziałek, 19.04

  Chcę powdychać powietrza, otwieram okno a tu jeden z dołu, drugi z boku kopcą śmierdzące papierosy. Od biernego palenia można mieć nowotwór.

 3. 3
  +6
  ~ adx
  Poniedziałek, 19.04

  Domagam sie aby kafelki i terakotę w czasie remontu zlecać zewnętrznym firmom. Mam dosyć w lato słuchania od rana do wieczora na balkonach cięcia diamentową tarczą terakoty. Normalni ludzie na zachodzie w letni czas jadą na urlopy a Polakom włącza się tryb : remont.

 4. 4
  +2
  ~ Bobek
  Poniedziałek, 19.04

  To od razu niech zrobią zakaz wywieszania prania i wychodzenia w gaciach bo to psuje widok

 5. 5
  --7
  ~ Robert Koliński
  Poniedziałek, 19.04

  Neoliberalne oszołomstwo. Za chwilę w Polsce zostanie zdekryminalizowane posiadanie 5g manihuryny na własny użytek oraz hodowla do 4 krzaków na mieszkanie (jutro w sejmie pakiet 3 ustaw przygotowanych przez Parlamentarny Zespół ds. Legalizacji Marihuany - Lewica:), a neoliby zakazy balkonowe chcą wprowadzać - no szurnięci normalnie:)

 6. 6
  --9
  ~ Mieszkaniec bloku
  Poniedziałek, 19.04

  Kochani nikt nie ma prawa zabraniać palenia na własnym metrażu. Palmy ale z kulturom bez śmiecenia. A do osób, którym przeszkadza smród - godzicie się na to wybierając mieszkanie w bloku. Przestancie się użalać i albo pora spakować manatki na domek albo zaakceptować to co sami sobie wybraliście do proste logiczne:)

 7. 7
  +3
  ~ Mieszkaniec bloku
  Poniedziałek, 19.04

  Do rodziców: moi drodzy, na własną nieruchomość pracujecie tak na prawdę całe życie. Wiec jeśli decydujecie się na mieszkanie w bloku to jest waszym obowiązkiem zabezpieczenie pokoi oraz pomieszczeń, w których przebywają dzieci. W związku z tym weźcie się w garść i zamiast uprzykrzać życie sąsiadom, zajmijcie się szukaniem rozwiązania we własnym mieszkaniu. Mamy XXI wiek kochani, wystarczy tylko usiąść i pomyśleć, a nie wylewać brudy w internecie. I tak zanim ktoś mi coś zarzuci - mam małe dziecko i mieszkam w bloku.

 8. 8
  --1
  ~ wdwqwfqw21
  Wtorek, 20.04

  Jestem kulturalnym palaczem, nie palę przy innych, nie palę ruskiego ścierwa, nie dmucham ludziom w twarze, ale od mojego balkonu wara ***a, będę palił co tylko chcę, kiedy chcę, i jak chcę, i jak będę chciał ustawić na balkonie tłoka i spalić 5 gramów w jeden dzień, to jest to tylko i wyłącznie moja decyzja, a wy możecie sobie płakać

 9. 9
  +7
  ~ Niepalaca
  Wtorek, 20.04

  Zakaz palenia powinien obowiazywac w całej przestrzeni publicznej.Nikt normalny nie ma zamiaru wdychac smrodu,w dodatku trujacego wszystkich wkoło takiego smierdziela.Palacze,to buraki i prostaki.

 10. 10
  +15
  ~ Aleks
  Wtorek, 20.04

  Przegonić również palących w blokach na korytarzu. Fuj co za smród.

Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2021 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.